poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Skoczek  RSS
Skoczek z lękiem wysokości, który może wygrać z Kamilem Stochem

Dodano: 12.03.2018 10:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kamil Stoch ciągle jest zdecydowanym liderem Pucharu Świata w skokach narciarskich. Jednak po wczorajszym triumfie w Oslo Daniela Andre Tande, trudno nie zacząć zastanawiać się, czy to właśnie on nie będzie w końcówce sezonu najważniejszym rywalem Polaka w walce o Kryształową Kulę. Jest za wcześnie by bić na alarm. Stoch ma naprawdę solidną przewagę, ale warto przeanalizować sytuację.

Źródło: www.rmf24.pl

Fiński skoczek w tarapatach. Harri Olli załamany

Dodano: 08.03.2018 10:23 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Harri Olli znalazł się w poważnych tarapatach. Skoczek kilka miesięcy temu został wykluczony z kadry, a teraz może stracić aż 70 tysięcy euro.

Tagi: Skoczek
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Andreas Fannemel: To najtrudniejsza sytuacja, jakiej doświadczyłem od lat

Dodano: 01.03.2018 22:07 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dla Andersa Fannemela ostatnie tygodnie to pasmo niepowodzeń. Trzeci zawodnik ostatniego Turnieju Czterech Skoczni nie wystąpił ani na Mistrzostwach Świata w lotach ani na igrzyskach w Pjongczangu, a to te dwie

Źródło: www.skijumping.pl

Piotr Żyła odpowiedział żonie. "Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów"

Dodano: 26.02.2018 21:58 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Piotr Żyła przerywa milczenie: skoczek narciarski odpowiedział na zarzuty, jakie skierowała pod jego adresem jego żona. Justyna Żyła poinformowała za pośrednictwem Instagrama o rozpadzie swojego małżeństwa ze sportowcem. Jak twierdziła, Piotr Żyła zostawił ją i ich dzieci dla kochanki. Skoczek odpowiedział wpisem na Facebooku. "Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki" - napisał.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Rapidox.pl

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone