niedziela, 12 lipca 2020 r.  Imieniny: Brunona, Jana, Wery
Wiadomości z tagiem Stanach Zjednoczonych  RSS
Koronawirus uderzył w raj. Dominik Olejniczak jeszcze do niedawna tam był

Dodano: 09.07.2020 9:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Reprezentant Polski Dominik Olejniczak w Stanach Zjednoczonych spędził pięć lat. Jeszcze do niedawna przebywał na Florydzie, czyli miejscu, które koronawirus dotyka bardzo dotkliwie.

Top Rank i Golden Boy korzystają z tarczy antykryzysowej w USA

Dodano: 07.07.2020 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Bokserskie grupy w Stanach Zjednoczonych odczuły finansowe skutki epidemii koronawirusa. Poinformowano, że Top Rank, Mayweather Promotions oraz Golden Boy Promotions znalazły się na liście firm, które poprosiły o rządowe wsparcie w ramach amerykańskiej "tarczy antykryzysowej".
Nie wiadomo, o jakie dokładnie kwoty wnioskowały poszczególne grupy. Są to sumy z przedziału od 350 tysięcy do miliona dolarów. Pożyczki, które prawdopodobnie otrzymają właściciele pięściarskich biznesów są bezzwrotne.
Amerykański kongres przeznaczył 659 milionów dolarów na pomoc firmom, których dotknęły negatywne skutki trwającej epidemii. Spośród trzech wnioskodawców, jedynie Top Rank wróciło do organizowania gal. Na razie ich budżety są bardzo ograniczone z powodu braku możliwości sprzedaży biletów. Pierwsza po przerwie gala Golden Boy Promotions odbędzie się 24 lipca.

Trzecia walka Fury - Wilder przeniesiona na 19 grudnia

Dodano: 01.07.2020 12:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Na 19 grudnia ma zostać przełożona trzecia walka Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) - poinformował Brad Jacobs, przedstawiciel Top Rank w rozmowie ze Sky Sports. Pojedynek planowano początkowo na 18 lipca, a później na 3 paździenrika. Daty zmieniały się z powodu pandemii koronawirusa.
W lutym Fury pokonał przez techniczny nokaut Wildera i odebrał mu tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej. Trzeci pojedynek będzie na terenie Stanów Zjednoczonych pokazywany w systemie Pay-Per-View. Płatną transmisję z drugiej walki wykupiło ponad 800 tysięcy osób.
Na razie nie wiadomo, gdzie dopełni się trylogia Wildera z Furym. Jedną z możliwości jest jeden z amerykańskich stadionów futbolowych, gdzie widzowie mieliby siedzieć w dużych odległościach od siebie. Są też jednak propozycje z innych stron świata - m.in. Australii i Nowej Zelandii. 
Walka zostanie zorganizowana przez grupę Top Rank, która jako pierwsza wróciła w Stanach Zjednoczonych z produkcją gal na żywo. Na razie wszystkie jej imprezy odbywają się bez udziału publiczności.

Dzień ojca. Wzruszający wpis Vanessy Bryant. "Bardzo za tobą tęsknimy"

Dodano: 21.06.2020 21:04 | 5 odsłon | 0 komentarzy

21 czerwca w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Ojca. Z tej okazji emocjonalny wpis w mediach społecznościowych umieściła Vanessa Bryant, wdowa po tragicznie zmarłym Kobe Bryancie.

reklama

Copyright © 2008-2020 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone