piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Super Series  RSS
Braehmer wraca na ring 1 listopada, zaboksuje o pas EBU

Dodano: 17.08.2019 9:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


1 listopada podczas gali organizowanej w Rostoku na ring wróci były mistrz świata wagi półciężkiej Jurgen Braehmer (51-3, 37 KO). 40-latek zmierzy się z mistrzem Europy kategorii super średniej Stefanem Heartelem (18-1, 2 KO).
Braehmer po raz ostatni boksował w czerwcu, wygrywając przez szybki nokaut z Erdoganem Kadriją. Był to drugi występ Niemca od czasu wycofania się z turnieju World Boxing Super Series z powodu kontuzji.
31-letni Haertel w ostatnim pojedynku wygrał na punkty z Robinem Krasniqim. Pięściarz z Berlina odniósł w ten sposób największy sukces w zawodowej karierze.

Finał WBSS też w Arabii Saudyjskiej? Co z Głowackim?

Dodano: 14.08.2019 15:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Menadżer Mairisa Briedisa (26-1, 19 KO) Raimonds Zeps w rozmowie ze Sportacentrs.com oświadczył, że wbrew informacji podanej przez ESPN wcale nie jest jeszcze przesądzone, że finałowy pojedynek turnieju WBSS w wadze junior ciężkiej, w którym jego podopieczny zmierzy się z Yunielem Dorticosem (24-1, 22 KO), odbędzie się 14 grudnia w Rydze.
Wedlug wiedzy Zepsa organizatorzy World Boxing Super Series w kontekście finału biorą pod uwagę także inne lokalizacje, w tym Arabia Saudyjska, Las Vegas, Los Angeles i Moskwa, choć rzeczywiście, jeśli chodzi o Rygę, to dla tego miasta halę zarezerwowano wstępnie na 14 grudnia.
Jak podaje Sportacentrs.com, przed Briedisem i Dorticosem w ringu pokazać się może Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO), ale póki co aktualnie pomiędzy ekipą polską i płatnikami z WBSS istnieją znaczne różnice w kwestii wysokości gaży.

FINAŁ WBSS - BRIEDIS vs DORTICOS, 14 GRUDNIA NA ŁOTWIE

Dodano: 12.08.2019 6:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy

To chyba żadna niespodzianka. Finał turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej odbędzie się w Rydze, czyli na terenie Mairisa Briedisa (26-1, 19 KO).

Źródło: www.bokser.org

WBSS wydało oświadczenie: nie złamaliśmy kontraktu

Dodano: 10.08.2019 15:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy


World Boxing Super Series wydało oświadczenie w sprawie informacji o wycofaniu się Regisa Prograis (24-0, 20 KO) z turnieju WBSS. Jesienią Amerykanin w finale turnieju wagi super lekkiej miał zmierzyć się z Joshem Taylorem (15-0, 12 KO).
Prograis oraz jego promotor Lou DiBella, złożyli w sądzie z New Jersey wniosek o rozwiązanie kontraktu z WBSS i uwolnienie od wszelkich zobowiązań wobec organizatorów turnieju. Amerykanin zarzuca WBSS złamanie warunków umowy, niedotrzymywanie terminów oraz negocjacje w złej wierze.
WBSS w swoim oświadczeniu informuje, że nie zgadza się z zarzutami Prograis. Zdaniem organizatorów turnieju, oskarżenia pięściarza z USA są bezpodstawne i nie zgadzają się z faktami.
- Każdy pięściarz biorący udział w turnieju WBSS podpisał uczciwy kontrakt. Podobnie jest w przypadku Regisa Prograis. WBSS w przeszłości pokazało już, że jest w stanie egzekwować podpisane kontrakty i zrobi to podobnie, używając do tego wszystkich możliwych środków. Nie złamaliśmy kontraktu w żadnym punkcie. Czekamy na wielki finał pomiędzy Prograis i Joshem Taylorem. Walka zapowiada się spektakularnie - czytamy w oświadczeniu.
Nieoficjalnie mówiło się, że do walki Taylor - Prograis może dojść 5 października. Ostatnia propozycją ze strony WBSS jest jednak 28 września, co nie odpowiada Amerykaninowi.

WBSS: finał Inoue - Donaire 7 listopada w Tokio

Dodano: 06.08.2019 8:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy


7 listopada na gali organizowanej w Tokio ma dojść do walki pomiędzy Naoyą Inoue (18-0, 16 KO) oraz Nonito Donairem (40-5, 26 KO). Pojedynek będzie finałem turnieju World Boxing Super Series w wadze koguciej.
Pięściarze zaboksują także o tytuły mistrza świata federacji WBA i IBF oraz pas WBC Diamond. 26-letni Inoue będzie w tej walce bronił także pasa magazynu "The Ring".
W półfinałach WBSS Japończyka wygrał z Emmanuelem Rodriguezem, zaś Donaire pokonal Stephona Younga, który w ostatniej chwili zastąpił Zolaniego Tete. Jesienią odbędą się także finały turniejów WBSS w kategoriach super lekkiej (Regis Prograis - Josh Taylor) oraz junior ciężkiej (Mairis Briedis - Yunier Dorticos).

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone