piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Szpilka  RSS
Artur Szpilka: trochę mnie nie było... ale jestem

Dodano: 22.08.2019 20:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka (22-4, 15 KO) wydał w mediach społecznościowych pierwszy dłuższy komunikat po porażce z Dereckiem Chisorą. Polak 20 lipca w Londynie przegrał z "Del Boyem" przez nokaut w drugiej rundzie.

"Trochę mnie nie było ... Ale jestem, byłem i póki starczy zdrowia to będę. U mnie wszystko ok ! Miałem ciężki miesiąc, ale wracam na właściwe tory. Dziękuje wszystkim za wsparcie, ale przede wszystkim dziękuje trenerowi Romanowi Anuczinowi za kawał świetnej roboty i poświęcony czas. Może nie zaczęliśmy najlepiej, ale to waga ciężka jedna bomba i dobranoc. Z drugiej strony nieważne jak zaczynasz ważne jak kończysz. Chciałbym również podziękować wszystkim, którzy byli ze mną w tym d. niuNie był to najlepszy dzień ale po burzy zawsze wychodzi słońce. Pozdrawiam, zawsze ten sam." - napisał "Szpila".

Źródło: www.ringpolska.pl

FIODOR ŁAPIN MOCNO BRONI TRENERA ARTURA SZPILKI - ROMANA ANUCZINA

Dodano: 21.08.2019 18:14 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Minął już miesiąc od porażki Artura Szpilki w walce z Dereckiem Chisorą w Londynie. Spore kontrowersje wciąż budzi m.in. postać trenera Polaka, Romana Anuczina, który oprócz Szpilki przygotowywał ostatnio do walki - również przegranej - Izu Ugonoha.

Źródło: www.bokser.org

Wach wraca na ring 14 września w Katowicach

Dodano: 15.08.2019 7:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy


14 września podczas gali organizowanej w Katowicach na ring wróci były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Mariusz Wach (33-5, 17 KO). Nazwisko rywala 39-letniego "Wikinga" na razie nie zostało oficjalnie potwierdzone.
Pięściarz z Krakowa przegrywał w trzech ostatnich ringowych występach. Lepsi od niego okazywali się kolejno Jarrell Miller, Artur Szpilka oraz Martin Bakole.
Ostatnie zwycięstwo Wach zanotował w marcu 2017 roku. W ubiegłym roku mierzący 202 cm Polak miał w maju boksować z Erikiem Moliną, jednak pojedynek został w ostatniej chwili odwołany po wpadce dopingowej Amerykanina. W lipcu "Wiking" miał boksować w Dzierżoniowie, ale z tego występu wyeliminowała go kontuzja.

Źródło: www.ringpolska.pl

Kolejny nokaut Igora Szewadzuckiego

Dodano: 12.08.2019 8:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W miniony weekend trzecią zawodową wygraną do swojego rekordu dopisał boksujący w kategorii ciężkiej Igor Szewadzucki (3-0, 3 KO).

Ważący ponad 130 kilogramów Ukrainiec, który niedawno pomagał Arturowi Szpilce w przygotowaniach do starcia z Dereckiem Chisorą, zastopował reprezentanta Malawi Alicka Gogodo (4-4, 3 KO).

Źródło: www.ringpolska.pl

Teper czeka na nowego rywala w walce o pas EBU-EU

Dodano: 09.08.2019 13:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Erkan Teper (20-3, 13 KO) czeka na wyznaczenie nowego rywala do walki o wakujący tytuł mistrza Unii Europejskiej wagi ciężkiej. Belg Herve Hubeaux, który miał boksować z Niemcem o pas EBU-EU ma inne plany.
37-letni Teper niedawno spędził kilka tygodni w Warszawie. Niemiec był jednym ze sparingpartnerów Artura Szpilki przed lipcową walką z Derekiem Chisorą.
W czerwcu Teper wrócił na ring po ubiegłorocznej porażce z rąk Roberta Heleniusa. Ostatnim posiadaczem pasa EBU-EU wagi ciężkiej był Otto Wallin, który we wrześniu ma zaboksować z Tysonem Furym. Oficjalnie tego pojedynku jeszcze nie potwierdzono.

BOXREC A POLSKA WAGA CIĘŻKA (5 SIERPNIA 2019)

Dodano: 05.08.2019 15:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Bolesna porażka Szpilki i jubileuszowe zwycięstwo Kownackiego. Jak więc to jest naprawdę z polską wagą ciężką?

Źródło: www.bokser.org

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone