wtorek, 19 marca 2019 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Tomasem  RSS
Lindgren potwierdzony na Memoriał, rusza otwarta sprzedaż biletów

Dodano: 16.03.2019 7:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

03W piątek (15 marca), na stronie ruszyła otwarta sprzedaż biletów na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu (pierwszy bieg zaplanowany jest na godzinę 15.00, wcześniej odbędzie się oficjalna prezentacja uczestników Memoriału).

Tagi: Tomasem
Źródło: speedway.info.pl

Memoriał Tomasza Jędrzejaka w formie czwórmeczu

Dodano: 14.03.2019 14:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Stadion Wroclaw

Znamy regulamin Memoriału Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca o godzinie 15.00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zawody zostaną rozegrana w bardzo atrakcyjnej formie czwórmeczu. Czeka nas 20 pasjonujących biegów, w których zobaczymy kilkunastu żużlowców – gwiazdy PGE Ekstraligi i uczestników cyklu Speedway Grand Prix. Zawody mają szczytny cel – dochód z Memoriału zostanie przekazany żonie i córkom wieloletniego kapitana wrocławskiej Sparty.

Źródło: speedway.info.pl

Bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka

Dodano: 12.03.2019 20:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy


DSC09037

Na stronie można już nabyć bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca o godzinie 15:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zawody mają szczytny cel – dochód z Memoriału zostanie przekazany żonie i córkom wieloletniego kapitana wrocławskiej Sparty. Zawodnicy wystartują na własny koszt, a wszystkie osoby zaangażowane w jego organizację będą pracowały społecznie.

Źródło: speedway.info.pl

Witold Mackiewicz: Tomek ciągle tutaj jest 

Dodano: 11.03.2019 10:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

30 stycznia minie pierwsza rocznica śmierci Tomasza Mackiewicza. - Teraz syn jest bardziej obecny w moim życiu niż w czasie, gdy byłem o niego spokojny i mieszkał w Warszawie - mówi ojciec polskiego himalaisty.

Tagi: Tomasem, Tommy
Źródło: https:

Simone Moro: Mackiewicz zginął przez swoją "ślepą ambicję"

Dodano: 08.03.2019 11:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Simone Moro w rozmowie z desnivel.com ocenił ostatnie wydarzenia na Nanga Parbat. Na górze zaginęło dwóch himalaistów: Tom Ballard i Daniel Nardi. Moro uważa, że alpiniści, którzy decydują się na wędrówkę w góry powinni oceniać jej stopień względem swoich umiejętności. W wywiadzie odniósł się także do Tomasza Mackiewicza.

Źródło: https:

Żona Tomasza Mackiewicza: góry leczyły jego umysł i jego duszę

Dodano: 08.03.2019 10:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Anna Solska-Mackiewicz oraz Dominik Szczepański byli gośćmi Jarosława Kuźniara w programie "Onet Rano.". Wypowiedzieli się oni m.in. na temat Tomasza Mackiewicza. - Często wspominam, że jego historia stała się publiczna i to dobrze i źle. Świat się o nim dowiedział, a był człowiekiem niezwykłym, inspirującym, wspaniałym, więc to dobrze, bo o takich ludziach trzeba mówić – powiedziała Anna Solska-Mackiewicz. - Często mówił, że góry go oczyszczają, pozwalają wrócić do tych podstawowych pytań i znaleźć na nie odpowiedzi. One leczyły jego umysł i leczyły jego duszę – dodała. Dominik Szczepański zdradził natomiast, czy były jakieś wątki, których nie poruszył podczas pracy nad książką poświęconą Mackiewiczowi. - Elisabeth Revol nie pytałem o kilka rzeczy. Wyczułem, że jest jeszcze bardzo krucha. Rozmawialiśmy w lipcu. Nie pytałem o to, o co nie trzeba tak naprawdę pytać, czyli o drastyczne momenty, o ostatnie chwile – przyznał.

Źródło: https:

Z narkotykowego dołu na jeden z najwyższych szczytów świata. Mackiewicz daje energetycznego kopa

Dodano: 06.03.2019 22:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pod koniec stycznia jego losem żyła cała Polska. Zakończona tragicznie wyprawa Tomasza Mackiewicza na Nanga Parbat poruszyła i podzieliła kraj. Emocje nie opadły do dziś.

Pawlicki, Protasiewicz, Hampel i Buczkowski potwierdzeni na Memoriał Tomasza Jędrzejaka

Dodano: 06.03.2019 20:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


IMG 6670

Tych czterech żużlowców na pewno zobaczymy na Memoriale Tomasza Jędrzejaka. Kolejne nazwiska zostaną ujawnione jeszcze w tym tygodniu. Lada dzień wystartuje też sprzedaż biletów na Memoriał.

Źródło: speedway.info.pl

Witold Mackiewicz: Tomek się odzywa

Dodano: 03.03.2019 16:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Witold Mackiewicz, ojciec zmarłego tragicznie na Nanga Parbat Tomasza Mackiewicza był gościem w programie "Dzień dobry TVN". W pięknych słowach opowiedział o swoim synu i jego pasji. - Po śmierci Tomka jeden z duchownych nawet nie składał mi kondolencji. Powiedział, że mój syn robił to, co kochał i się spełnił - tłumaczył.

Nanga Parbat: opublikowano raport na temat wyprawy Mackiewicza i Revol

Dodano: 03.03.2019 16:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

"American Alpine Journal" opublikował raport na temat wyprawy Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Potwierdzono pierwsze wejście na szczyt północno-zachodnią ścianą.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone