środa, 12 maja 2021 r.  Imieniny: Dominika, Imeldy, Pankracego
Wiadomości z tagiem Triller  RSS
Golden Boy opuści DAZN i przeniesie gale do Trillera?

Dodano: 08.05.2021 9:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Kontrakt grupy Golden Boy Promotions z platformą DAZN wygasa z końcem grudnia i może nie zostać przedłużony - informuje amerykański dziennikarz Mike Coppinger. Oscar De La Hoya prowadzi rozmowy z Triller Fight Club, który miałby w najbliższych latach pokazywać na swojej platformie gale jego stajni.
Sam De La Hoya ma wrócić na ring 3 lipca właśnie podczas gali Trillera, która będzie w USA pokazywana w systemie Pay-Per-View. Nazwisko rywala "Złotego Chłopca" na razie nie zostało potwierdzone, chociaż nieoficjalnie mówi się, że będzie to zawodnik UFC.
Największą gwiazdą Golden Boy Promotions jest aktualnie Ryan Garcia, który niedawno ogłosił, że potrzebuje dłuższej przerwy od boksu z powodu problemów mentalnych. Niewykluczone, że Garcia na ring wróci już na gali Triller Fight Club.
De La Hoya w ostatnich miesiącach kilkukrotnie sugerował w mediach społecznościowych, że nie jest zadowolony ze współpracy z DAZN. Amerykanin zarzucał platformie, że nie docenia promowanych przez niego pięściarzy i faworyzuje grupę Eddiego Hearna. Początkiem konfliktu pomiędzy stronami było zerwanie wieloletniej umowy z Saulem Alvarezem, który teraz regularnie współpracuje z Matchroom Boxing.

Walka Lopez - Kambosos przesunięta o dwa tygodnie?

Dodano: 06.05.2021 19:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prawdopodobnie na 19 czerwca zostanie przesunięta walka króla kategorii lekkiej Teofimo Lopeza (16-0, 12 KO) z Georgem Kambososem Jnr (19-0, 10 KO). Pojedynek miał odbyć się 5 czerwca w Miami, jednak dzień później w tym samym mieście ma dojść do walki Floyda Mayweathera jr z Loganem Paulem.
Grupa Triller Fight Club, która jest organizatorem wydarzenia, nie chce konkurować ze swoją imprezą w tak bliskim terminie ze starciem Mayweather - Paul. Gala produkowana przez Triller ma odbyć się bez udziału publiczności, z kolei pojedynek Mayweather - Paul odbędzie się na Hard Rock Stadium z udziałem kibiców.
Lopez po ubiegłorocznej wygranej w Wasylem Łomaczenką, posiada mistrzowskie pasy federacji IBF, WBA, WBO i WBC Franchise. Kambosos jest oficjalnym pretendentem do tytułu International Boxing Federation. W październiku wygrał eliminator do pasa IBF, pokonując na punkty Lee Selby'ego
Podczas tej samej imprezy dojdzie do walki Evandera Holyfielda z Kevinem McBridem. Wydarzenie będzie w Stanach Zjednoczonych pokazywane w systemie Pay-Per-View.

Lewis potwierdza rozmowy w sprawie walki z Tysonem

Dodano: 02.05.2021 7:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Lennox Lewis potwierdził, że prowadzone są rozmowy w sprawie stoczenia walki pokazowej z Mikem Tysonem. Na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie miałoby dojść do tego pojedynku.
54-letni Tyson w ubiegłym roku stoczył walkę pokazową z Royem Jonesem Jr. Gala była organizowana przez grupę Triller Fight Club, jednak Tyson kolejne występy chciałby odbywać na imprezach organizowanych przez Legends Only League, gdzie jest jednym z właścicieli.
Przedstawiciele Triller przekonują jednak, że mają prawa do organizacji kolejnych walk z udziałem Tysona, co oznacza, że "Żelazny" z powrotem będzie musiał poczekać do rozstrzygnięcia tego sporu. Tyson na ring miał wrócić już w maju, krzyżując rękawice z Evanderem Holyfieldem, ale konflikt z grupą Triller sprawił, że porozumienia w tej sprawie nie osiągnięto.

Źródło: www.ringpolska.pl

Pozwy na 100 mln dolarów po walce Paul - Askren

Dodano: 27.04.2021 5:16 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Grupa Triller Fight Club złożyła pozwy na ponad 100 mln dolarów w związku z nielegalnymi transmisjami gali, która odbyła się 17 kwietnia w Atlancie. Główną atrakcją tej imprezy był pojedynek Jake'a Paula z Benem Askrenem.
Walka zakończyła się w pierwszej rundzie po celnym prawym sierpowym Paula. Pozew został złożony przeciwko jedenastu serwisom, który dopuściły do nielegalnego streamingu i nie reagowały na łamanie praw autorskich.
Wydarzenie było pokazywane w Stanach Zjednoczonych w systemie Pay-Per-View. Według wstępnych wyliczeń gala sprzedała co najmniej 1,3 mln PPV, generując 65 mln dolarów przychodu.

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone