niedziela, 26 maja 2019 r.  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Wiadomości z tagiem Tysona  RSS
Wilder: typowy Fury, który stracił pamięć

Dodano: 23.05.2019 11:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) nie przejął się zbytnio ostatnią wypowiedzią Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), który za pośrednictwem TMZ nazwał go kelnerem, wyzwał do walki na gołe pięści na ulicach Nowego Jorku i zaproponował ssanie swoich genitaliów. 

- To wciąż ten sam, typowy Fury - stwierdził "Bronze Bomber". - Tylko, że większość migawek z naszej walk to on wstający z desek. To ten sam Tyson, któremu zafundowałem utratę przytomności, przez co nawet nie pamięta, jak znalazł się na macie i jak z niej wstawał. 

- Nie można traktować poważnie tego co on mówi, bo on czasami zapomina też to, co wygaduje - dodał Wilder, który w minioną sobotę w dziewiątej obronie pasa WBC wagi ciężkiej znokautował w pierwszej rundzie Dominica Breazeale'a.

Tyson Fury kolejny pojedynek stoczy 15 czerwca, krzyżując rękawice z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO). Brytyjczyk przekonuje, że do jego rewanżu z Deontayem Wilderem mogłoby dojść wiosną przyszłego roku. Pierwsze starcie pięściarzy zakończyło się remisem.

Lewis: mało nie spoliczkowałem Bowe'a

Dodano: 22.05.2019 11:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przy okazji ostatnich dyskusji na temat ewentualnej walki na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem i Anthoym Joshuą powrócił temat innego pojedynku gigantów królewskiej dywizji, do którego jednak nigdy nie doszło - starcia Lennoxa Lewisa z Riddickiem Bowem. Brytyjczyk w rozmowie z Complex przyznał, że do dziś żywi urazę do Amerykanina, który w jego opinii stchórzył w obliczu wyzwania. 

- Jedyny z moich byłych rywali, którego w zasadzie mało nie spoliczkowałem przy okazji spotkania, to Riddick Bowe - powiedział Lewis. - Ze wszystkimi pozostałymi, od Mike'a Tysona po braci Kliczko, się przyjaźnię, jesteśmy jak bracia. Rozumiemy, że to co było, już minęło. 

- Riddick Bowe nieustannie wygadywał na mój temat różne rzeczy, a potem nagle chciał stanąć obok mnie. Powiedziałem wtedy: Stary, nie ma mowy! Padło jeszcze wtedy parę słów. Nie zamierzałem odpuścić - dodał były król wszech wag.

Walka Lennoxa Lewis z Riddickiem Bowe dojść miała do skutku w roku 1992, jednak "Big Daddy" będący wówczas w posiadaniu wszystkich trzech pasów mistrzowskich (federacja WBO nie miała jeszcze statusu liczącej się organizacji), zrzekł się tytułu WBC. Pretendentem do trofeum World Boxing Counicl był Lewis, który pokonał Bowe'a w czasach kariery amatorskiej.

Fury do Wildera: ssij mi... możemy walczyć na gołe pięści!

Dodano: 21.05.2019 13:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania wilder fury ringpolska.pl

Nie trzeba wiele, by sprowokować Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) do barwnej wypowiedzi. Wczoraj udało się to reporterowi TMZ, który "Króla Cyganów" zapytał o ewentualny rewanż z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Brytyjczyk "stanął na wysokości zadania", fundując mediom kolejny nagłówek. 

- Wilder to tylko wielki menel, kelner, jak się ze mną spotka ponownie, to obiecuję,że ujrzy gwiazdy - powiedział olbrzym z Manchesteru.

Poproszony o specjalną wiadomość dla "Bronze Bombera" Fury odparł: - Deontay Wilder, ssij mi jaja! Jeśli chcesz dziw** coś z tym zrobić, to chodź i zmierz się ze mną! Mogę z tobą walczyć na gołe pięści za darmo na Time Square!

Deontay Wilder w sobotę zaliczył kolejną obronę pasa WBC wagi ciężkiej, nokautując w pierwszej rundzie Dominica Breazele'a. Tyson Fury na ring powróci 15 czerwca walką z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Fury: przeszedłem do ESPN, żeby rewanż z Wilderem był większy

Dodano: 20.05.2019 21:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) Frank Warren przekonuje, że już na początku przyszłego roku uda się doprowadzić do rewanżowego starcia "Króla Cyganów" z mistrzem WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Warren uważa, że fakt, iż Fury aktualnie związany jest z telewizją ESPN, a Wilder z konkurencyjną Showtime, nie powinien stanowić istotnej przeszkody. Podobnego zdania jest też sam olbrzym z Manchesteru.

- Podpisałem kontrakt z ESPN, by rewanż z Wilderem był jeszcze większy - mówi Fury. - Jeśli tylko Wilder będzie chciał drugiej walki, zrobimy ją. Nie przyszedłem do ESPN, żeby walczyć z kelnerami. 

- Na Showtime nasz pojedynek nie miał tak dużej oglądalności. To było tylko 325 tysięcy PPV. Walka o mistrzostwo wagi ciężkiej z udziałem dwóch najbardziej barwnych i charyzmatycznych czempionów ostatnich 50 lat powinna być większa! ESPN daje możliwość zrobienia z tego pojedynku o wymiarze globalnym! - twierdzi "Król Cyganów", który 15 czerwca zaboksuje z niepokonanym Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

DILLIAN WHYTE: FURY TO EGOTYSTYCZNY MANIAK

Dodano: 20.05.2019 20:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dillian Whyte (25-1, 18 KO) zapowiada kolejną wojnę, a także komentuje ostatnie wypowiedzi Tysona Fury'ego, który wciąż zaskakuje nowymi pomysłami i opiniami.

Źródło: www.bokser.org

OBOZY FURY'EGO I WILDERA: REWANŻ NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO ROKU

Dodano: 20.05.2019 15:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Dojdzie do tego rewanżu i jestem o tym przekonany - mówi Frank Warren, współpromotor Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), pytany o drugą walkę swojego zawodnika z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO).

Źródło: www.bokser.org

Ortiz faworytem do walki z Wilderem

Dodano: 20.05.2019 13:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania wilder otiz ringpolska.pl

Luis Ortiz (31-1, 26 KO) jest aktualnie głównym kandydatem do roli kolejnego rywala mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO). 

Co prawda większości bokserskich kibiców marzy się unifikacyjna konfrontacja "Bronze Bombera" z czempionem federacji WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO), ale nic nie wskazuje na to, by mogło do niej dojść wcześniej niż w drugiej połowie przyszłego roku. 

2020 jako najwcześniejszy możliwy termin walki Wilder - Joshua podaje m.in. menadżer Amerykanina Shelly Finkel, który zapewnia, że zarówno z ekipą AJ-a jak i teamem Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) prowadził będzie w najbliższym czasie negocjacje. 

W opinii Mike'a Coppingera z magazynu The Ring sztab czempiona z Alabamy zamierza wykonać plan, jaki nakreślono, odrzucając niedawno propozycję współpracy z DAZN, która zakładała m.in. unifikację z Joshuą. Kolejnymi punktami tego planu, mającego doprowadzić do zwiększenia wartości marketingowej pojedynku o cztery mistrzowskie pasy, są zwycięskie boje z Dominikiem Breazealem, Luisem Ortizem i Adamem Kownackim (19-0, 15 KO), przy czym Ortiz w "rozkładzie jazdy" Wildera figuruje jako opcja na jesień 2019, a Kownacki na wiosnę 2020.

Finkel podczas sobotniej konferencji prasowej po zwycięskiej walce Wildera z Dominikiem Breazealem zadeklarował, że chciałby kwestię najbliższej walki "Bronze Bombera" załatwić w ciągu tygodnia.

FINKEL: PRZEPŁACILIŚMY FURY'EGO, TERAZ DECYZJA NALEŻY DO JOSHUY

Dodano: 20.05.2019 5:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Mocno przepłaciliśmy w zeszłym roku Tysona Fury'ego, tylko po to, by dać kibicom dużą walkę. Deontay naprawdę chce i może spotkać się z każdym - mówi Shelly Finkel, menadżer Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO).

Źródło: www.bokser.org

TRENER FURY'EGO: PO WALCE Z TYSONEM WIDAĆ ZMIANY W PSYCHICE WILDERA

Dodano: 18.05.2019 18:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ben Davison, który od czasu powrotu stoi w narożniku Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), przekonuje, że jego podopieczny mocno naruszył Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) podczas grudniowej walki.

Źródło: www.bokser.org

ARUM: REWANŻ FURY'EGO Z WILDEREM MOŻE ODBYĆ SIĘ JUŻ W MARCU

Dodano: 14.05.2019 18:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Rewanż Tysona z Wilderem mógłby się odbyć na przełomie marca i kwietnia - mówi Bob Arum, który od teraz współpromuje Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO). Kibice zacierają już ręce na myśl o drugiej walce Anglika z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone