czwartek, 21 czerwca 2018 r.  Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Wiadomości z tagiem Walki  RSS
WBSS: Usyk otrzymał gwarancję bezpieczeństwa w Moskwie

Dodano: 21.06.2018 11:38 | 0 odsłon | 0 komentarzySekretarz generalny rosyjskiej federacji bokserskiej Umar Kremliew zdradził w rozmowie z agencją Tass, że Oleksandr Uysk (14-0, 11 KO) podczas negocjacji warunków organizacji walki z Muratem Gasijewem (26-0, 19 KO) w Moskwie podnosił kwestię swojego bezpieczeństwa. Rosja i Ukraina od kilku lat pozostają w ostrym konflikcie. 
- Oleksandr nie miał żadnych szczególnych wymagań, chciał tylko odpowiedniej ochrony - nie będzie z tym problemów. Zauważył też, że Rosja potrafi organizować imprezy sportowe na najwyższym poziomie, co widać po mistrzostwach świata w piłce możnej - powiedział Kremliew.
Stawką pojedynku Usyka z Gasijewem będą cztery mistrzowskie pasy wagi junior ciężkiej i trofeum Muhammada Alego za triumf w turnieju World Boxing Super Series. Walka odbędzie się 21 lipca.

Źródło: www.ringpolska.pl

ALLEN CHCE PRZETESTOWAĆ SERCE TONY'EGO YOKI

Dodano: 20.06.2018 13:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Walka już w sobotę.

Tagi: Walki, ERGO, CHCE
Źródło: www.bokser.org

Szef WBC chce wyciszenia tamatu dopingu u Canelo

Dodano: 20.06.2018 10:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szef federacji WBC Mauricio Sulaiman przekonuje, że przed rewanżowym pojedynkiem Gienadija Gołowkina (38-0-1, 34 KO) z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO) nie powinno się już wracać do kwestii dopingu, jaki wykryto w organizmie Meksykanina w marcu.

- Dla mnie ten temat to już przeszłość - deklaruje prezydent World Boxing Council. - Testy wykazały, że Alvarez nie zażył zakazanej substancji świadomie, tylko była ona w mięsie, które spożył. Późniejsze badania dały już wynik negatywny.

- Teraz należy się skupić na tym, co wydarzy się w ringu i jeśli Canelo wygra, powinien otrzymać za zwycięstwo należyty szacunek. Canelo już bierze udział w antydopingowym programie VADA. Walka objęta jest Celan Boxing Program i obaj zawodnicy będą wyrywkowo kontrolowani - dodaje Sulaiman.

Do rewanżowego starcia Gołowkina z Alvarezem dojdzie 15 września w Las Vegas. Pierwsza walka pięściarzy zakończyła się remisem.

Wstępne listy startowe mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym 2018

Dodano: 20.06.2018 8:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Walka o koszulkę z orłem rozpocznie się już w piątek, a na starcie staną największe gwiazdy naszego peletonu! pochodzi z serwisu .

Tagi: Walki, Polsat
Źródło: naszosie.pl

Pindera o Gołowkin - Canelo II: A jednak hit

Dodano: 19.06.2018 16:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Będzie rewanż Giennadija Gołowkina (38-0-1, 34 KO) z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO). Wielkie pieniądze kusiły tak mocno, że nikt nie zamierzał z nich rezygnować. W pewnym momencie wydawało się, że obóz „GGG” jest już pod ścianą. Organizacja IBF w trakcie tych negocjacji odebrała mu jeden z jego mistrzowskich pasów, zaś promujący Alvareza absolutnie nie chcieli się zgodzić na podział zysków 50/50. Co ciekawe, w tym czasie Gołowkin przebywał w Moskwie, gdzie rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej. 
I gdy już co niektórzy o słabszych nerwach sądzili, że z wielkiego hitu będą nici, okazało się że wynegocjowano podział w stosunku 57,5 procent dla Meksykanina i 42,5 procent dla Gołowkina. Walka została uratowana.
Pamiętajmy, że przy ich pierwszej walce Alvarez dostał jeszcze więcej (70-30) , a przecież to do Gołowkina należały mistrzowskie pasy, i to on, patrząc ze sportowego punktu widzenia, powinien rozdawać karty. W rewanżu podział był już korzystniejszy dla Kazacha (65-35), ale wciąż mocno faworyzował Meksykanina. Problem w tym, że zawodowy boks to najpierw biznes, a dopiero później sport. A dziś królem pay per view jest „Canelo” Alvarez, który ma za sobą rzesze latynoskich fanów po obu stronach Rio Grande. I to on daje zarobić innym.
W tej sytuacji wygląda na to, że Tom Leoffler, promotor Kazacha, wylicytował najwięcej ile było możliwe. Wykorzystał fakt, że Alvareza dwukrotnie złapano na dopingu i rewanżowa walka, zaplanowana na 5 maja, nie doszła do skutku. Tym samym Gołowkin miał prawo czuć się finansowo pokrzywdzony, bo za pojedynek z Vanesem Martirosjanem, które wziął w zastępstwie, dostał marny milion dolarów.

USYK-GASIJEW: NA TRYBUNACH MOŻE BYĆ 34 TYS. WIDZÓW

Dodano: 19.06.2018 13:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Walka ma się odbyć w Moskwie.

Tagi: Walki
Źródło: www.bokser.org

Oficjalnie: 15 września rewanż Canelo - Gołowkin

Dodano: 14.06.2018 6:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy


15 września na gali w Las Vegas dojdzie do rewanżowej walki Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO) z mistrzem świata WBA i WBC wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (38-0-1, 34 KO). W środę obozy pięściarzy zawarły ostateczne porozumienie w tej sprawie.
Podział zysków z rewanżowego pojedynku został ustalony w stosunku 57,5% do 42,5% na korzyść "Canelo". Walka zostanie w Stanach Zjednoczonych pokazana za pośrednictwem systemu Pay-Per-View.
Pierwsza walka Alvareza z Gołowkinem odbyła się we wrześniu ubiegłego roku i zakończyła się remisem. Do drugiej konfrontacji Meksykanina z "GGG" miało dojść w maju, jednak "Canelo" został zawieszony na pół roku po tym jak w jego organizmie znaleziono niedozwolone środki dopingujące.
Meksykanin odzyska licencję bokserską w sierpniu. Niedawno Alvarez przystąpił także do całorocznego programu antydopingowego, który pozwala zbadać pięściarza w dowolnym momencie, nawet jeśli nie przygotowuje się do żadnej walki. 

BELLEW: ZNOKAUTUJĘ FURY'EGO - WALKA POD KONIEC ROKU?

Dodano: 10.06.2018 8:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Walka Fury vs Bellew coraz bardziej realna?

Źródło: www.bokser.org

Milion dla Santa Cruza, 750 tysięcy dla Maresa

Dodano: 09.06.2018 5:49 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Milion dolarów zarobi Leo Santa Cruz (34-1-1, 19 KO) za dzisiejszą walkę rewanżową z Abnerem Maresem (31-2-1, 15 KO). Wypłata starszego z Meksykanów wyniesie 750 tysięcy dolarów.
Pojedynek o tytuł mistrza świata WBA wagi piórkowej będzie rewanżem za starcie pięściarzy z sierpnia 2015 roku. Wtedy po świetnym widowisku i dwunastu rundach, niejednogłośnie na punkty wygrał Santa Cruz.
Walka będzie głównym wydarzeniem gali w Los Angeles, gdzie o pas WBC wagi super półśredniej zaboksują także Jermell Charlo i Austin Trout. Charlo za występ zgarnie 750 tysięcy dolarów, zaś Trout - 250 tysięcy dolarów.

Źródło: www.ringpolska.pl

HORN: NIE POWTÓRZĘ BŁĘDU - CRAWFORD: JA TO NIE PACQUIAO

Dodano: 08.06.2018 10:37 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Walka o pas WBO w wadze półśredniej już w weekend.

Tagi: Walki, HORN
Źródło: www.bokser.org

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone