środa, 12 maja 2021 r.  Imieniny: Dominika, Imeldy, Pankracego
Wiadomości z tagiem WBC International  RSS
Wasilewski o Szpilka - Różański: to pierwsza taka sytuacja

Dodano: 11.05.2021 18:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rośnie zainteresowanie zaplanowaną na 30 maja walką Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim o pas WBC International w nowej kategorii wagowej bridger. Rośnie na tyle, że szef KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski rozważa przeniesienie gali z hali Podpromie na stadion Stali Rzeszów.
Zgodnie z wytycznymi rządu na trybunach hali Podpromie mogłoby być zajętych 50 procent miejsc, czyli do sprzedaży trafiło niespełna trzy tysiące biletów. Tych, jak się okazuje, już praktycznie nie ma i w związku z tym szefowie KnockOut Promotions rozważają przeniesienie wydarzenia z hali na stadion Stali. Co prawda otwarte obiekty mogą być zajęte w 25 procentach, ale i tak na stadion mogłoby wejść więcej kibiców niż do hali. Niespełna dwa lata temu na stadionie Stali Różański pokonał przed czasem Ugonoha, odnosząc największe zwycięstwo w karierze.
- Tym razem będzie to operacja trudniejsza logistycznie. Wtedy było po sezonie i przed remontem murawy. Teraz sezon trwa, a ring i dach wbrew pozorom ważą razem kilkanaście ton. Do tego po murawie będą chodzili kibice. Musimy sprawdzić, jak mocno wpłynie to na murawę i np. system nawadniania. Wykonałem już telefon do Rafała Kalisza, prezesa Stali Rrzeszów i działamy - mówi "Super Expressowi" Wasilewski.
- Działam w boksie ponad 20 lat i po raz pierwszy zastanawiam się nad tym, by przenieść galę z hali na stadion - powiedział szef grupy KnockOut Promotions.

 

Szpilka - Różański: bilety wyprzedane, gala na stadionie?

Dodano: 11.05.2021 6:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Andrzej Wasilewski poinformował, że niemal wszystkie bilety na walkę pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) i Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) zostały wyprzedane. Organizatorzy rozważają przeniesienie gali na Stadion Miejski w Rzeszowie, gdzie pojedynek mogłoby obejrzeć więcej kibiców.
- No i stało się, nieszczęście urodzaju. Zostało nam ok. 40 biletów na krzesła i pewnie ponad setka na trybuny, a dopiero tak naprawdę rusza zainteresowanie. Rozważamy możliwość przeniesienia gali na stadion. Takiego kłopotu już wiele lat nie mieliśmy - przekazał na Twitterze szef grupy KnockOut Promotions.
Gala na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyła się już dwa lata temu, kiedy Różański znokautował Izuagbe Ugonoha, kończąc tym samym jego bokserską karierę. Według przepisów, które będą obowiązywały w dniu organizacji gali, kibice będą mogli zająć maksymalnie 50% pojemności hali oraz 25% dostępnych miejsc na stadionie otwartym. W liczbach bezwzględnych, przewagę uzyskuje jednak stadion, który łącznie z murawą, mógłby pomieścić ponad 20 tys. kibiców.
Walka Szpilka - Różański odbędzie się w niedzielę 30 maja. Stawką pojedynku będzie pas WBC International w nowo utworzonej kategorii wagowej do 101,6 kg.

  

 

KnockOut Boxing Show - oficjalny trailer gali w Rzeszowie

Dodano: 10.05.2021 18:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy30 maja w hali na Podpromiu w Rzeszowie odbędzie się gala KnockOut Boxing Show. W walce wieczoru o pas WBC International w kategorii bridger zaboksują Artur Szpilka (24-4, 16 KO) i Łukasz Różański (13-0, 12 KO). 
Kibice zobaczą w akcji także byłego mistrza Europy wagi junior ciężkiej Mateusza Masternaka (43-5, 29 KO). W trzecim występie po podpisaniu kontraktu z grupą KnockOut Promotions "Master" skrzyżuje rękawice z Damirem Beljo (26-0, 21 KO).
Kolejne zawodowe pojedynki stoczą w Rzeszowie najlepszy polski pięściarz wagi półciężkiej Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO), Adam Balski (15-0, 9 KO) oraz Damian Kiwior (8-1-1, 1 KO).
Na karcie walk gali Knockout Boxing Night Show wystąpi również m.in.: pogromca Marcina Najmana - Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień, a bezpośrednią walkę stoczą uczestnicy rajskiego show TVN-u, Hotelu Paradise: bohater drugiej edycji Bartek Graczyk oraz tegorocznej, trzeciej - Michał Choiński.

Szpilka - Różański już prawie 50:50

Dodano: 10.05.2021 14:39 | 0 odsłon | 0 komentarzyNiemal całkowicie wyrównały się już kursy bukmacherskie na walką Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Faworytem pozostaje zawodnik z Rzeszowa, ale na jego zwycięstwie można zarobić już tylko nieznacznie mniej niż na wygranej "Szpili".
Aktualny kurs na Różańskiego u oficjalnego bukmachera KnockOut Promotions firmy wynosi 1,75 przy 2,00 na Szpilkę. Wcześniej przeliczniki te wynosiły odpowiednio 1,40 i 2,80.

Starcie Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim, którzy zaboksują o pas WBC International kategorii bridger, będzie główną atrakcją gali KnockOut Boxing Night 15 transmitowanej w internecie w systemie PPV. 


Różański odpowiada Szpilce: zrobisz jak gościowi na kadrze

Dodano: 08.05.2021 20:57 | 1 odsłon | 0 komentarzyNie trzeba było długo czekać na komentarz Łukasza Różańskiego (13-0, 12 KO), do klipu z Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) promującego walkę pięściarzy zaplanowaną na 30 maja. W spocie wyprodukowanym przez KnockOut Promotions "Szpila" pyta swojego rywala, czy ten "chce mieć dzieci po czempionach", pozując przy tym z parą swoich psów.
Różański do nagrania odniósł się na Twitterze. - Zrobisz to przez reklamówkę jak gościowi na kadrze - napisał niepokonany pięściarz z Rzeszowa, opatrując swój wpis uśmiechniętymi emotikonami. 
Na komentarz Różańskiego zareagował w mediach społecznościowych Szpilka: - I właśnie skończyły się sentymenty, chciałeś to będziesz mieć high-life - stwierdził "Szpila".
Starcie Szpilki z Różańskim, którzy zaboksują o pas WBC International kategorii bridger, będzie główną atrakcją gali KnockOut Boxing Night 15 transmitowanej w internecie w systemie PPV. 


Wasilewski o biletach na Szpilka - Różański: mega sukces!

Dodano: 07.05.2021 10:22 | 0 odsłon | 0 komentarzyAndrzej Wasilewski jest bardzo zadowolony z tempa sprzedaży biletów na zaplanowaną na 30 maja w Rzeszowie galę KnockOut Boxing Night 15, na której Artur Szpilka (24-4, 16 KO) zmierzy się z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) w walce o pas WBC International kategorii bridger.
- Od wielu lat nigdy tak szybko nie wyprzedawały się bilety! Mega sukces naszej dyscypliny! - napisał na Twitterze szef KnockOut Promotions. 
Majowa impreza w stolicy podkarpacia, która odbędzie się w Hali Podpromie, będzie pierwszą w Polsce galą bokserską z udziałem kibiców po przerwie związanej z covidowymi obostrzeniami. Przed Szpilką i Różańskim w ringu zaprezentują się między innymi: Mateusz Masternak (43-5, 29 KO), Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO), Damian Kiwior (8-1-1, 1 KO) i Adam Balski (15-0, 9 KO). Transmisja w systemie PPV na stronie kbntv.pl.


Szpilka - Różański: krótsza droga do walki o pas WBC

Dodano: 05.05.2021 22:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


17 lipca na gali organizowanej w Brukseli dojdzie do walki o regularny pas mistrzowski WBA wagi junior ciężkiej pomiędzy Ryadem Merhym (29-1, 24 KO) oraz Kevinem Lereną (26-1, 13 KO). Pojedynek został oficjalnie potwierdzony.
Lerena jeszcze niedawno deklarował, że zamierza boksować o mistrzowski pas WBC w kategorii bridger, gdzie został oficjalnym pretendentem do tytułu. Ostatecznie pięściarz z Republiki Południowej Afryki stanie przed szansą wywalczenia pasa World Boxing Association.
Merhy niedawno przymierzany był do walki z Samuelem Kadje. Pojedynek miał się odbyć 1 maja na gali organizowanej w Belgii, ale ostatecznie walka nie doszła do skutku. Z kolei w grudniu federacja WBA nakazała stoczenie walki pomiędzy Merhym i Beibutem Szumenowem. Obozy pięściarzy otrzymały miesiąc na osiągnięcie porozumienia w sprawie organizacji pojedynku, jednak dalszych komunikatów w tej sprawie nie było.
Powrót Lereny do wagi junior ciężkiej skraca drogę do walki o tytuł mistrza świata WBC w kategorii do 101,6 kg dla zwycięzcy walki pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim. Do pojedynku, którego stawką będzie pas WBC International wagi bridger dojdzie 30 maja w Rzeszowie. O tytuł mistrzowski w tej kategorii wagowej zaboksują 18 czerwca Oscar Rivas i Bryant Jennings. 

Aleksander Bereżewski na gali Szpilka - Różański

Dodano: 04.05.2021 22:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy30 maja na gali KnockOut Boxing Night 15 w Rzeszowie drugą zawodową walkę stoczy boksujący w kategorii półśredniej Aleksander Bereżewski (1-0, 1 KO).
Podopieczny Liczika na profesjonalnych ringach zadebiutował w kwietniu podczas imprezy organizowanej przez grupę GIA, wygrywając przez nokaut już w pierwszej rundzie. 
Główną atrakcją majowej gali w stolicy Podkarpacia będzie pojedynek o pas WBC International kategorii bridger pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) i Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Transmisja na .

Wasilewski przed Szpilka - Różański: jestem podekscytowany!

Dodano: 02.05.2021 13:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Andrzej Wasilewski cieszy się, że zaplanowana na 30 maja gala KnockOut Boxing Night w Rzeszowie będzie pierwszą imprezą pięściarską po częściowym zniesieniu obostrzeń covidowych dotyczących udziału kibiców w zawodach sportowych. 

- Zgodnie z przepisami po 29 maja będziemy mogli sprzedać max do 50 procent obiektu. Niestety wielu z Was, Kibiców, nie będzie z tego powodu z nami na żywo. Ale jako promotor boksu jestem i tak strasznie podekscytowany! Wraca prawdziwy sport i od razu naprawdę duży boks! - napisał na Twitterze szef KnockOut Pormotions.

Głównym wydarzeniem majowej gali będzie starcie o pas WBC International kategorii bridger pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) i Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Między linami zaprezentują się także m.in.: Mateusz Masternak (43-5, 29 KO), Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO), Damian Kiwior (8-1-1, 1 KO) i Adam Balski (15-0, 9 KO). 


Masternak: muszę uważać, nie znam limitu rywala

Dodano: 01.05.2021 7:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy


30 maja w Rzeszowie na gali, której główną atrakcją będzie Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) o pas WBC International kategorii bridger, kolejny pojedynek stoczy Mateusz Masternak (43-5, 29 KO). Rywalem "Mastera" będzie niepokonany Damir Beljo (26-0, 21 KO).

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone