wtorek, 19 marca 2019 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Wilder  RSS
Kownacki chce walki z Arreolą

Dodano: 17.03.2019 13:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Adam Kownacki (19-0, 15 KO) chciałby w kolejnej walce skrzyżować rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Chrisem Arreolą (38-5-1, 32 KO).

Popularny "Koszmar" z Kalifornii minionej nocy na gali Spence vs Garcia w Arlington pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie Jean Pierre'a Augustina, notując drugie zwycięstwo po ponad dwuletnim rozbracie z boksem. 

"Chris Arreola zaprezentował się świetnie. Jeśli Deontay Wilder będzie zajęty w czerwcu, to bardzo chętnie zmierzę się z Arreolą. On był w ringu ze wszystkimi najlepszymi." - napisał w mediach społecznościowych "Babyface".

Znany z ofensywnego stylu boksowania Chris Arreola w swojej karierze czterokrotnie boksował o pas WBC królewskiej dywizji. W swoim rekordzie ma pojedynki z takimi zawodnikami jak Witalij Kliczko, Deontay Wilder, Tomasz Adamek czy Bermane Stiverne.

Promotor Joshuy o odrzuceniu przez Wildera oferty DAZN

Dodano: 16.03.2019 23:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek odbyć ma się konferencja prasowa, podczas której ujawnione zostaną dalsze sportowe plany mistrza WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO). "Bronze Bomber", boksujący dotąd dla telewizji Showtime i Fox, kuszony był ostatnio przez platformę DAZN wartym około 100 milionów dolarów kontraktem, w który wpisane być miały trzy walki - obowiązkowa obrona z Dominikiem Breazealem (20-1, 18 KO) i dwie konfrontacje z czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Wilder z oferty DAZN póki co jednak skorzystać nie zamierza.

Dla promotora Joshuy Eddiego Hearna nie ulega wątpliwości, że postawa Amerykanina świadczy o tym, że obawia się on starcia z AJ-em.

- Nie wiem, czy Wilder zaboksuje z Breazealem na Showtime i czy ogłoszą podpisanie umowy na kilka pojedynków, ale cieszy mnie, że ludzie zaczynają dostrzegać prawdę... Jeśli Wilder podpisze z Showtime kontrakt na kilka pojedynków, to będzie jasne, że nie chce walczyć z AJ-em - stwierdził Hearn w rozmowie z Tha Boxing Voice.

Menadżer Wildera o ofercie DAZN: mamy o czym myśleć

Dodano: 15.03.2019 10:33 | 0 odsłon | 0 komentarzyShelly Finkel, menadżer mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) na razie nie chce zdradzać, jaka będzie ostateczna decyzja "Bronze Bombera" w sprawie oferty, którą przedstawił mu na wtorkowym spotkaniu szef platformy DAZN John Skipper. Nieoficjalnie mówi się, że amerykański czempion póki co z propozycji nowego kontraktu nie skorzysta, ale oficjalne stanowisko ma ogłosić we wtorek.
- Na pewno mamy o czym myśleć - stwierdził Finkel cytowany przez boxingscene.com. - Dostaliśmy ofertę umowy i przedyskutujemy ją w naszym zespole. Podejmiemy najlepszą możliwą decyzję. 
Menadżer "Bronze Bombera" odmówił odpowiedzi na pytanie dotyczące szczegółów ewentualnego kontaktu Wildera z DAZN, który wg Mike'a Coppingera z "The Ring" miał opiewać na kwotę około 100 milionów dolarów za trzy walki. 
- To jest coś w tych granicach. Ale w przypadku Wildera pieniądze nigdy nie były decydującym czynnikiem. Musimy jeszcze rozważyć kilka innych spraw - powiedział Finkel.
Deontay Wilder prawdopodobnie na ring powróci w maju lub czerwcu pojedynkiem z obowiązkowym challengerem WBC Dominikiem Breazealem (20-1, 18 KO) i wiele wskazuje na to, że pojedynek pokaże telewizja Showtime, ewentualnie FOX.

Wilder jednak odrzuci 100-milionowy kontrakt DAZN?

Dodano: 14.03.2019 21:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek odbędzie się konferencja prasowa anonsująca walkę mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) z Dominikiem Breazealem (20-1, 18 KO). Tego samego dnia "Bronze Bomber" ma ogłosić, czy zdecyduje się boksować dla platformy DAZN.

Jak podał na Twitterze Chris Mannix ze "Sports Illustrated", powołując się na swoje źródła, amerykański czempion ofertę DAZN prawdopodobnie odrzuci, pozostając - przynajmniej na jakiś czas - przy współpracy z Showtime i FOX.

We wtorek Wilder wraz ze swoimi menadżerami Shellym Finkelem i Alem Haymonem spotkał się z szefem platformy DAZN Johnem Skipperem. Olbrzymowi z Alabamy zaproponowano podobno 100 milionów dolarów za trzy pojedynki, w tym dwa z czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO).

Menadżer Kownackiego: walka z Wilderem w grudniu lub styczniu

Dodano: 14.03.2019 14:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Keith Connolly, menadżer Adama Kownackiego (19-0, 15 KO) zdradził plan na karierę polskiego pięściarza na najbliższe miesiące. 29-latek z Łomży pod koniec roku lub na początku następnego, może zaboksować z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).
- Wszystko od tego, potoczą się rozmowy Wildera z Anthonym Joshuą. Ale jeśli do ich walki nie dojdzie, to Adam zabokuje z Wilderem w grudniu lub styczniu - mówi Connolly.
- Jeśli Wilder dogada się z Joshuą, to wiadomo, że ten plan będzie nieaktualny i trzeba będzie poczekać. Mamy to już przegadane z Alem Haymonem, który jest menadżerem Kownackiego i Wildera. Adam jest na początku kolejki do walki z Wilderem, ale Wilder teraz rozmawia z DAZN, więc nasze plany mogą się zmienić - mówi menadżer Polaka.
Connolly potwierdził, że kolejny pojedynek Kownacki stoczy w maju lub czerwcu. W ostatnim zawodowym występie "Baby Face" znokautował Amerykanina Geralda Washingtona.

Hearn: walka Joshua - Wilder w listopadzie lub grudniu

Dodano: 13.03.2019 10:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn twierdzi, że cieszy go perspektywa podpisania przez mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) kontraktu z platformą DAZN, Brytyjski promotor jest przekonany, że ruch ten przybliży znacznie perspektywę walki unifikacyjnej z jego zawodnikiem - czempionem WBA, WBO i IBF Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO).

- To brzmi budująco, ale nie chcę na razie mówić za dużo, żeby nie zapeszyć - stwierdził szef Matchroom Boxing w rozmowie ze Sky Sports.

- To byłby największy pojedynek w boksie od bardzo dawna. AJ musi jednak najpierw rozprawić się z Millerem i ja pozostaję skoncentrowany na tej części zadania. Fajnie jest organizować walkę o bezdyskusyjne mistrzostwo świata, ale jeśli AJ przegra z Millerem, to wszystko się zawali. Wilder teraz spotka się Breazealem, bo to jego obowiązkowy rywal. Joshua zmierzy się z Millerem. Jeśli uda się zakontraktować starcie o cztery pasy, to dojdzie do niego w listopadzie lub grudniu 2019. Nadal jednak pozostaje do pokonania kilka przeszkód - dodał Eddie Hearn.

20 mln dla Wildera za debiut na DAZN, 40 mln za Joshuę

Dodano: 13.03.2019 6:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy


20 milionów dolarów ma według nieoficjalnych doniesień zarobić mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) za swój pierwszy występ na platformie DAZN. We wtorek Amerykanin wraz ze swoimi menadżerami spotkał się z Johnem Skipperem, szefem DAZN.
- Nie chcę mówić nic o tym spotkaniu, bo nie mam takiego zwyczaju. Jeśli wszystko będzie pewne, to po prostu to ogłosimy, ale dopóki rozmawiamy, to nie chcę wypowiadać się na temat przebieg negocjacji - skomentował Skipper.
- Spotkanie przebiegło dobrze. Nie zapadły jeszcze finalne ustalenia, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Obie strony rozumieją swoje potrzeby, rozmowy będą kontynuowane - zdradził Shelly Finkel, jeden z doradców Wildera.
"Bronze Bomber" pierwszą walkę dla DAZN miałby stoczyć w czerwcu lub lipcu. W drugiej połowie roku miałoby dojść do pojedynku Deontaya Wildera z Anthonym Joshuą. Za tę walkę pięściarz z USA miałby zainkasować 40 mln dolarów.
DAZN niedawno podpisało kontrakt z Giennadijem Gołowkinem. Wcześniej platforma, która szturmem weszła na rynek sportów walki, podpisała także warty ponad 350 mln dolarów kontrakt z Saulem Alvarezem.

Wilder rozmawiał we wtorek na temat kontraktu z DAZN

Dodano: 13.03.2019 1:38 | 0 odsłon | 0 komentarzyWe wtorek w Nowym Jorku odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO), jego menadżerowie Al Haymon i Shelly Finkel, promotor Lou DiBella oraz szef platformy DAZN John Skipper.
Tematem spotkania było ewentualne podpisanie przez Wildera kontraktu z DAZN, dzięki któremu jesienią można by doprowadzić do walki o cztery mistrzowskie pasy królewskiej dywizji z udziałem "Bronze Bombera" i czempiona WBA, WBO i IBF Antony'ego Joshuy (22-0, 21 KO). 
Deontay Wilder do tej pory boksował na galach telewizji Showtime i FOX, jednak jak sam niedawno ujawnił, z żadną z tych telewizji nie był związany długoterminową umową.

Wilder: Breazeale to nie jest rywal na PPV

Dodano: 10.03.2019 16:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Po tym jak o pozyskanie Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) zaczęły zabiegać ESPN i DAZN, pojawiła się informacja, że telewizja Showtime chciałaby sowicie wynagrodzić czempiona WBC wagi ciężkiej za planowaną na 18 maja walkę z Dominikiem Breazealem (20-1, 18 KO), posiłkując się wpływami ze sprzedaży transmisji na pojedynek w systemie PPV. Wilder twierdzi jednak, że "The Trouble" nie jest rywalem, za oglądanie starcia z którym kibice powinni dodatkowo płacić.

- Dla mnie PPV powinno się zostawić na te wyjątkowe i magiczne momenty, na walki, które ludzie naprawdę chcą zobaczyć - mówi "Bronze Bomber". - Breazeale nie pasuje to tego schematu. Nikt go nie zna. On próbuje odgrywać rolę twardziela, ale jego głos nawet nie jest odpowiednio niski. Brakuje mu stylu. 

- Z Breazealem zdecydowanie wolałbym zaboksować [na ogólnodostępnym] kanale Fox. Zbierzmy wielką publikę. Z przyjemnością z nim się zmierzę na Fox - dodaje Deontay Wilder, którego dalsze losy powinny wyjaśnić się już w najbliższych dniach.

Wilder potwierdza przejście do DAZN na walkę z Joshuą

Dodano: 09.03.2019 10:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) potwierdził, że jest zdecydowany na podpisanie kontraktu z platformą DAZN. Na razie nie wiadomo, jak długo będzie obowiązywać ta umowa. Amerykanin zapowiada, że chce w ten sposób przede wszystkim doprowadzić do walki z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO).
- W końcu będzie jeden prawdziwy mistrz w wadze ciężkiej, jedna twarz wagi ciężkiej i jedno nazwisko na tronie dywizji. I to wydarzy się bardzo szybko. Czas, żeby kibice dostali przedstawienie pod tytułem Joshua - Wilder - mówi "Bronze Bomber".
- Kocham telewizję Showtime, to nie jest pożegnanie na wieki, po prostu rozstajemy się na jakiś czas. Ale wrócę tam na pewno, to nie koniec naszej współpracy na zawsze - przekonuje Amerykanin.
W najbliższych dniach Deontay Wilder spotka się z Johnem Skipperem, szefem DAZN. W rozmowach nie będzie uczestniczył Eddie Hearn, z kolei do negocjacji zasiądą Al Haymon oraz Shelly Finkel, menadżerowi pięściarza. 
Na razie nie wiadomo, jak zmieni to plany Wildera na najbliższe miesiące. Amerykanin został kilka dni temu wyznaczony do walki z Dominikiem Breazealem. Przetarg na organizację tego pojedynku odbędzie się 4 kwietnia.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone