piątek, 23 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Wiadomości z tagiem Wiele  RSS
NBA. Terminarz sezonu ogłoszony. LeBron James kontra Kawhi Leonard już pierwszego dnia

Dodano: 13.08.2019 23:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Liga NBA ogłosiła pełny terminarz spotkań na nadchodzący sezon 2019/2020. Wielu zawodników zmieniło tego lata kluby, więc przed nami mnóstwo elektryzujących pojedynków. Już pierwszego dnia rozgrywek kibice dostaną na tacy derby Los Angeles.

Źródło: https:

Hearn: każdy promotor starał się o walkę na Bliskim Wschodzie

Dodano: 13.08.2019 9:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Decyzja o organizacji walki Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO) w Arabii Saudyjskiej wywołała sporo kontrowersji. Wiele osób zarzuca Eddiemu Hearnowi, że bierze udział w medialnym oczyszczaniu wizerunku kraju znajdującego się w ogniu międzynarodowej krytyki ze względu na problemy z wolnością słowa, ograniczenia praw kobiet i dyskryminację osób homoseksualnych.  Promotor Joshuy odpierał te zarzuty podczas wczorajszej konferencji prasowej.

- Nie rozumiem tego. Dla mnie liczy się to, że nasza impreza została dobrze przyjęta przez publikę i zobaczycie, że kibice oglądający to wydarzenie w Arabii Saudyjskiej przyjmą je gorąco i dzięki temu boks w tym regionie stanie się popularniejszy - tłumaczył swoje stanowisko Hearn. - Każdy promotor na świecie starał się ostatnio o możliwość zorganizowania gali na Bliskim Wschodzie. Mi się udało i to może być problemem, bo jesteśmy tu pionierami. Finansowo oczywiście jest to dla AJ-a bardzo korzystne.

- Zdawałem sobie sprawę, że gdy ogłosimy walkę, możemy spotkać się z krytyką. Ale ja byłem na finale WBSS w Arabii Saudyjskiej. To było wydarzenie pierwszej klasy. I mężczyźni i kobiety będą mogli przyjść na galę. Chcemy, aby kibiców było jak najwięcej - zapewnił Eddie Hearn.

Coutinho bliski powrotu do Premier League

Dodano: 06.08.2019 15:57 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Wiele wskazuje na to, że po półtora roku spędzonym w Barcelonie Philippe Coutinho powróci na... pochodzi z serwisu .

Tagi: Wiele, Premium
Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone