środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Wilder 4101  RSS
Arum: będzie trylogia Wilder - Fury

Dodano: 08.06.2019 20:13 | 4 odsłon | 0 komentarzyMistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (41-0-1, 39 KO) i niepokonany Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) stoczą ze sobą jeszcze dwie walki - poinformował w rozmowie z World Boxing News współpromotor Brytyjczyka Bob Arum.
Wilder i Fury mają za sobą już jedną konfrontację - ich walka, do której doszło w grudniu ubiegłego roku, zakończyła się remisem. - Pierwszy pojedynek był znakomity, drugi będzie jeszcze lepszy - powiedział szef grupy Top Rank, dodając, że w planach jest również trzecia potyczka bokserskich olbrzymów. 
Arum zdradził, że podział procentowy przychodów z boju zamykającego trylogię uzależniony będzie od tego, kto wygra w drugiej walce, planowanej wstępnie na pierwszy kwartał przyszłego roku. 
Póki co jednak zarówno Wilder i Fury mają zakontraktowane starcia z innym rywalami - "Bronze Bomber" zmierzy się we wrześniu z Luisem Ortizem (31-1, 26 K), zaś "Król Cyganów" 15 czerwca stanie naprzeciw Toma Schwarza (24-0, 16 KO). Brytyjczyk prawdopodobnie zaboksuje jeszcze później na przełomie września i października.

Hearn: Wilder powinien mieć zdjęcie Joshuy w salonie

Dodano: 06.06.2019 15:12 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) Eddie Hearn twierdzi, że to jego podopiecznemu czempion WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) zawdzięcza swoje obecne powodzenie finansowe.

Szef Matchroom Boxing sugeruje, że zarobki "Bronze Bombera" znacząco wzrosły dzięki temu, że pojawił się temat unifikacyjnej walki z Joshuą i telewizja Shwotime musiała głęboko sięgnąć do kieszeni, by przebić ofertę platformy DAZN bardzo zainteresowanej organizacją starcia Amerykanina z AJ-em.

- Anthony Joshua w pojedynkę odmienił boks na całym świecie, ludzie tacy jak Deontay Wilder powinni mieć w swoim salonie jego zdjęcie i codziennie mówić do niego "dziękuję ci za uczynienie mnie bogatym!" - powiedział w rozmowie z TalkSPORT Hearn. - Jestem teraz z Nowym Jorku i nikt tu Wildera nie zna. On się teraz wścieka, bo właśnie stracił 100 milionów dolarów, odrzucając propozycję walki z Joshuą. 

- Po tym co zrobił w sobotę Andy Ruiz Jr [pokonując Johuę], Wilder na pewno myśli sobie teraz: "O Boże! To mogłem być ja!". Po porażce Joshuy teraz ta walka dla Wildera umarła. W tej chwili liczy się tylko rewanż Joshuy z Ruizem - oznajmił promotor zdetronizowanego mistrza WBA, WBO i IBF, dodając: - Rewanż Joshua - Ruiz to w tej chwili największa walka w boksie. Zapomnijcie o Wilder - Joshua, zapomnijcie o Wilder - Fury. Joshua - Ruiz to medialne monstrum!

DEONTAY WILDER: W REWANŻU Z FURYM ROZWIEJĘ WĄTPLIWOŚCI

Dodano: 06.06.2019 8:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) zapowiada, że w rewanżu z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) rozwieje wszelkie wątpliwości. Za remis w pierwszej potyczce wini sędziego i obiecuje, że Jack Reiss nie będzie już nigdy prowadzić jego walki.

reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone