poniedziałek, 16 września 2019 r.  Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
Wiadomości z tagiem Wilder  RSS
Wilder: skończyłem Fury'emu karierę, czekam na rewanż

Dodano: 15.09.2019 18:03 | 0 odsłon | 0 komentarzyDeontay Wilder (41-0-1, 40 KO)jest przekonany, że walka z nim na zawsze zmieniła Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO). W opinii "Bronze Bombera" nokdauny, jakie zafundował Brytyjczykowi w remisowym pojedynku w grudniu, zostawiły trwały ślad na "Królu Cyganów".
- Każdy, kto widział walkę Fury'ego z Wallinem, musiał zauważyć, że on nie jest już tym samym pięściarzem. Ale to jest właśnie moja specjalność - ja kończę tym gościom kariery - oznajmił Amerykanin w rozmowie z Barbershop Conversations.
- On już nie jest taki sam, ani trochę, ja mu coś odebrałem. On już jest skończony. Nie mogę doczekać się rewanżu - dodał Wilder, który z Furym po raz drugi zmierzyć ma się 22 lutego.

Źródło: www.ringpolska.pl

Tyson Fury: Wilder, jesteś następny, leszczu!

Dodano: 15.09.2019 8:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) przyznał po zwycięskiej walce z Otto Wallinem (23-1, 20 KO), że rozcięcie, jakiego nabawił się w trzeciej rundzie, miało poważny wpływ na przebieg pojedynku. Brytyjczyk pochwalił też swojego rywala i zaprosił do ringu czempiona WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO).

- Wielkie gratulacje dla Otto. Niech jego ojciec spoczywa w pokoju, jestem przekonany, że byłby dumny ze swojego syna, wielkiego Szweda, Wikinga - wojownika - stwierdził "Król Cyganów".
- Ta rana kompletnie zmieniła walkę, nie widziałem na jedno oko. Potem jeszcze po zderzeniu głowami powstało drugie rozcięcie, ale jestem cygańskim wojownikiem, a dziś jest Meksykański Święto Niepodległości! Wiwat Meksyk! - wykrzyczał do mikrofonu Fury, dodając: - Deontay Wilder ty jesteś następny, leszczu!

Wilder: ESPN powinna się wstydzić walki Fury - Wallin

Dodano: 13.09.2019 19:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) skrytykował Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO) za dobór rywali po podpisaniu kontraktu z ESPN. Brytyjczyk, który w czerwcu mierzył się z Tomem Schwarzem, jutro skrzyżuje rękawice z Otto Wallinem (20-0, 13 KO).

- Fury nie jest najlepszy i dlatego ESPN daje mu słabych przeciwników. Powinni się wstydzić! - stwierdził "Bronze Bomber".

- Jak oni chcą budować zawodnika z innego kraju w Ameryce, wiedząc, że u nas nie da się wciskać takiego kitu? Walki ze marnymi rywalami, do tego z innych krajów. Powinni się tego wstydzić - dodał "Bronze Bomber", który 22 lutego ma zmierzyć się z Furym w boju rewanżowym.

Źródło: www.ringpolska.pl

Arum: Wilder ma kontrakt, z Joshuą lub Ruizem walczy Pulew

Dodano: 13.09.2019 12:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Współpromotor Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO) Bob Arum za niedorzeczne uznał słowa Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO), który niedawno stwierdził, że może zrezygnować z planowanego na luty rewanżu z "Królem Cyganów" i stanąć do unifikacyjnej walki o cztery pasy wagi ciężkiej ze zwycięzcą starcia Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) - Anthony Joshua (22-1, 21 KO).

- Wiem, że Wilder ma kontrakt na pojedynek z Furym i jest w nim klauzula rewanżowa, bez względu na to, kto wygra - stwierdził szef Top Rank w rozmowie z Behind The Gloves. - Te dwie walki są zaklepane. Poza tym nie ma co mówić o walce Ruiza z kimkolwiek - zakładam że Ruiz pokona Joshuę - bo on będzie potem musiał walczyć z [oficjalnym pretendentem IBF] Kubratem Pulewem.

Zdaniem Aruma realnym zagrożeniem dla boju Fury'ego z Wilderem jest natomiast listopadowa konfrontacja "Bronze Bombera" z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO).

- To bardzo niebezpieczna walka. Robienie jej jest głupotą, ale oni muszą ją zrobić. Rozmawialiśmy [z Alem Haymonem] o odwołaniu jej i organizacji Fury - Wilder jesienią. Ale Al nie mógł się z pojedynku z Ortizem wykręcić, bo gdy Ortiz dostał propozycję walki z Joshuą [w czerwcu], to obiecano mu rewanż z Wilderem - zdradził Arum.

Hearn wątpi w rewanż Fury Wilder: o walce Fury'ego nikt nie wie

Dodano: 10.09.2019 9:18 | 1 odsłon | 0 komentarzyEddie Hearn ma wątpliwości, czy faktycznie dojdzie do planowanego na 22 lutego rewanżu Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO) z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO).
- Bóg jeden wie, czy ta walka się odbędzie - stwierdził szef Matchroom Boxing w rozmowie  IFL TV. - Wilder jeszcze nie ogłosił pojedynku z Luisem Ortizem. Rozumiem, że nastąpi to już niebawem. Ale popatrzcie na sobotnią walkę Fury'ego. Nikt nawet nie wie, że on walczy! ESPN i Bob Arum mają absolutną klapę, bo ta walka w ogóle nie istnieje. Hala będzie pusta, przyjdą tylko luzie z darmowymi biletami.
- Fury to oczywiście geniusz, bo podpisał wielki kontrakt i toczy teraz sobie łatwe pojedynki. Ale jego marka leci w dół, bo nikt nie wie, że on boksuje. Bił się z Tomem Schwarzem, a teraz ma Otto Wallina. Tyle się mówi o oglądalności ESPN, a jakoś nikt nie wie, że Fury boksuje. Nikt nie przyjdzie do hali. Kto w ogóle teraz o nim mówi? To przecież jest Fury - powinien być największym ciężkim na świecie, a walczy w sobotę i nikt o tym nie wie. Cała ta sprawa z rewanżem Fury - Wilder wydaje się dziwna. Nie wiem, co tam się dzieje - dodał promotor Anthony'ego Joshuy.
Wg informacji podawanych od jakiegoś czasu przez obie zainteresowane strony kontrakty na drugi pojedynek Wildera z Furym zostały już dawno podpisane. Zdaniem zwykle bardzo dobrze poinformowanego brytyjskiego eksperta bokserskiego Steve'a Bunce'a, walka jednak raczej nie odbędzie się 22 lutego.

Fury: Wilder to menel, nie zrezygnuję z rewanżu

Dodano: 08.09.2019 10:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) zdecydowanie odrzucił możliwość rezygnacji z rewanżu z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO), do którego dojść ma 22 lutego. "Bronze Bomber" stwierdził ostatnio, że być może zażąda od Brytyjczyka, by ten umożliwił mu najpierw pełną unifikację ze zwycięzcą starcia Joshua - Ruiz.

- Deontay Wilder to menel i on dobrze wie, ile jest wart - powiedział CBS Fury, komentując słowa czempiona WBC wagi ciężkiej. - Czytałem, co on powiedział. Dlaczego miałbym rezygnować? On po prostu boi się Króla Cyganów! On nie potrafił ze mną wygrać, gdy byłem po trzyletniej przerwie, po kłopotach z alkoholem i narkotykami. Jak on kur** chce mnie teraz pobić, jak od dwóch lat jestem w treningu?!

- Zrezygnować z walki mógłbym tylko za wielką kasę, bo ja nie zamierzam rezygnować. To tak nie działa, to bardzo kosztowna praca. Nie obchodzi mnie, co gada Wilder i inne gamonie. Nie robi to na mnie żadnego wrażenia - dodał linearny mistrz wszech wag.

Wilder: Ruiz znów wygra, Joshule brak jest pewności siebie

Dodano: 08.09.2019 9:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) spodziewa się, że 7 grudnia Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) ponownie pokona Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO) w pojedynku o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej.

- Sądzę, że Ruiz znów wygra. Joshule brak jest pewności siebie. Zobaczymy, jak będzie, gdy zabrzmi pierwszy gong, on będzie musiał przekonać mnie, że chce tego zwycięstwa naprawdę - mówi czempion federacji WBC.

- Joshua zawsze był słaby psychicznie - zawsze! A mocnej psychiki nie da się wytrenować, masz ją albo jej nie masz - przekonuje "Bronze Bomber".

Zdania Deontaya Wildera nie podzielają póki co bukmacherzy i kibice obstawiający walki - kurs na wygraną Joshuy, mimo porażki w pierwszej konfrontacji - jest ponad dwa razy niższy niż na zwycięstwo Ruiza.

ARUM: NIE SŁUCHAJCIE WILDERA, REWANŻ Z FURYM 22 LUTEGO

Dodano: 05.09.2019 16:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ogłoszono już, że do rewanżu Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) z Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO) dojdzie 22 lutego. Ostatnio Wilder przebąkiwał coś o starciu ze zwycięzcą starcia Joshua vs Ruiz Jr II, ale spekulacje te ucina Bob Arum, współpromotor Fury'ego.

Wilder zrezygnuje z rewanżu z Furym, by walczyć o cztery pasy?

Dodano: 04.09.2019 11:12 | 1 odsłon | 0 komentarzyCzempion WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (41-0-1, 39 KO) twierdzi, że bierze pod uwagę scenariusz, w którym rezygnuje z planowanego na 22 lutego rewanżu z Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO), by zaboksować o bezdyskusyjne mistrzostwo świata ze zwycięzcą walki Anthony Joshua (22-1, 21 KO) - Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO).
- Chciałbym, żeby Fury poczekał, co moim zdaniem i tak by zrobił - mówi "Bronze Bomber". - Według mnie on tak by właśnie postąpił, ale ja także bym chciał, aby on tak zrobił, by umożliwić mi unifikację. Jeden mistrz, jedna twarz, jedno nazwisko!
- Jeśli pojawi się szans na unifikację, sądzę, że Fury mi na nią pozwoli, bym zmierzył się z nim później. On nie jest żadnym królem, nie ma tytułu. Umożliwiłem mu wskrzeszenie kariery, powinien mi za to dziękować. Jeśli teraz będę mógł zrobić unifikację, Fury poczeka - dodaje Wilder, który ma wrócić na ring 23 listopada bojem z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO).

WILDER DO AJ'A: WCIĄŻ CHCĘ CIĘ ZRANIĆ, ZMASAKROWAĆ I ZNOKAUTOWAĆ

Dodano: 03.09.2019 21:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze niedawno wciąż mówiło się o walce Anthony'ego Joshuy z Deontayem Wilderem. I choć zeszła ona w końcu na drugi plan, AJ i Wilder wciąż wymieniają w mediach werbalne sztychy.

Źródło: www.bokser.org

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone