niedziela, 12 lipca 2020 r.  Imieniny: Brunona, Jana, Wery
Wiadomości z tagiem Zjednoczonych  RSS
Koronawirus uderzył w raj. Dominik Olejniczak jeszcze do niedawna tam był

Dodano: 09.07.2020 9:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Reprezentant Polski Dominik Olejniczak w Stanach Zjednoczonych spędził pięć lat. Jeszcze do niedawna przebywał na Florydzie, czyli miejscu, które koronawirus dotyka bardzo dotkliwie.

Top Rank i Golden Boy korzystają z tarczy antykryzysowej w USA

Dodano: 07.07.2020 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Bokserskie grupy w Stanach Zjednoczonych odczuły finansowe skutki epidemii koronawirusa. Poinformowano, że Top Rank, Mayweather Promotions oraz Golden Boy Promotions znalazły się na liście firm, które poprosiły o rządowe wsparcie w ramach amerykańskiej "tarczy antykryzysowej".
Nie wiadomo, o jakie dokładnie kwoty wnioskowały poszczególne grupy. Są to sumy z przedziału od 350 tysięcy do miliona dolarów. Pożyczki, które prawdopodobnie otrzymają właściciele pięściarskich biznesów są bezzwrotne.
Amerykański kongres przeznaczył 659 milionów dolarów na pomoc firmom, których dotknęły negatywne skutki trwającej epidemii. Spośród trzech wnioskodawców, jedynie Top Rank wróciło do organizowania gal. Na razie ich budżety są bardzo ograniczone z powodu braku możliwości sprzedaży biletów. Pierwsza po przerwie gala Golden Boy Promotions odbędzie się 24 lipca.

Sportowcy spoza USA mają pozwolenie na powrót

Dodano: 07.07.2020 16:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Chad Wolf pełniący obowiązki Sekretarza Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych podpisał rządowe rozporządzenie zwalniające zawodowych sportowców urodzonych poza granicami USA z restrykcji dotyczących przekraczania granicy.

DAZN potwierdza kalendarz gal bokserskich na lipiec i sierpień

Dodano: 05.07.2020 14:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Platforma DAZN oficjalnie potwierdziła swój kalendarz bokserskich wydarzeń, które odbędą się w lipcu oraz sierpniu. W tym czasie Eddie Hearn, czyli lidera pięściarskiego projektu DAZN, zorganizuje tylko jedną galę w USA.
Pierwsza impreza DAZN na terenie Stanów Zjednoczonych odbędzie się 24 lipca w Indio. Główną atrakcją będzie pojedynek o pas WBA Gold wagi półśredniej Vergila Ortiza (15-0, 15 KO) z Samuelem Vargasem (31-5-2, 14 KO).
15 sierpnia Eddie Hearn zorganizuje galę w Tulsie i będzie to jego pierwsza impreza w USA od wybuchu epidemii koronawirusa. W walce wieczoru mistrz świata WBC wagi muszej Julio Cesar Martinez (16-1, 12 KO) z McWilliamsem Arroyo (20-4, 15 KO).
28 sierpnia odbędzie się kolejna gala Golden Boy Promotions w Indio. Tam najważniejszym wydarzeniem będzie pojedynek o pas WBC Diamond wagi lekkiej pomiędzy Javierem Fortuną i Jorge Linaresem.

Trzecia walka Fury - Wilder przeniesiona na 19 grudnia

Dodano: 01.07.2020 12:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Na 19 grudnia ma zostać przełożona trzecia walka Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) - poinformował Brad Jacobs, przedstawiciel Top Rank w rozmowie ze Sky Sports. Pojedynek planowano początkowo na 18 lipca, a później na 3 paździenrika. Daty zmieniały się z powodu pandemii koronawirusa.
W lutym Fury pokonał przez techniczny nokaut Wildera i odebrał mu tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej. Trzeci pojedynek będzie na terenie Stanów Zjednoczonych pokazywany w systemie Pay-Per-View. Płatną transmisję z drugiej walki wykupiło ponad 800 tysięcy osób.
Na razie nie wiadomo, gdzie dopełni się trylogia Wildera z Furym. Jedną z możliwości jest jeden z amerykańskich stadionów futbolowych, gdzie widzowie mieliby siedzieć w dużych odległościach od siebie. Są też jednak propozycje z innych stron świata - m.in. Australii i Nowej Zelandii. 
Walka zostanie zorganizowana przez grupę Top Rank, która jako pierwsza wróciła w Stanach Zjednoczonych z produkcją gal na żywo. Na razie wszystkie jej imprezy odbywają się bez udziału publiczności.

Trzy możliwe daty walki Szeremeta - Gołowkin o pas IBF

Dodano: 26.06.2020 13:58 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Jesienią na terenie Stanów Zjednoczonych dojdzie do walki mistrza świata IBF wagi średniej Giennadija Gołowkina (40-1-1, 35 KO) z Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO). Najnowsze informacje o możliwej dacie tego pojedynku przekazał w magazynie "Ring TVP Sport" Andrzej Wasilewski, promotor polskiego pięściarza.
- Jestem w kontakcie z obozem Giennadija Gołowkina. Obaj partnerzy potwierdzają, że walka może odbyć się w drugą lub trzecią sobotę października, albo pierwsza sobota listopada - powiedział szef KnockOut Promotions.
- Straszliwe jest jednak to, że nie ma pewności. Wszystko się przesuwa i zawodnikom trudno jest mobilizować się do ciężkiej pracy - dodał Wasilewski.
Przesuwający się termin walki Gołowkin - Szeremeta wskazuje, że Kazach w tym roku stoczy tylko jeden pojedynek. To oznacza, że na jego ewentualną trylogię z Saulem Alarezem trzeba będzie poczekać co najmniej do przyszłego roku.

Dzień ojca. Wzruszający wpis Vanessy Bryant. "Bardzo za tobą tęsknimy"

Dodano: 21.06.2020 21:04 | 5 odsłon | 0 komentarzy

21 czerwca w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Ojca. Z tej okazji emocjonalny wpis w mediach społecznościowych umieściła Vanessa Bryant, wdowa po tragicznie zmarłym Kobe Bryancie.

Chce zostać drugim Tigerem Woodsem, wygrał turniej w wieku 15 lat

Dodano: 24.10.2019 11:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czegoś takiego w golfie jeszcze nie było. Anglik Josh Hill w czasie turnieju Al Ain w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ustanowił rekord. Mając 15 lat, został najmłodszym w historii triumfatorem zawodów rankingowych.

Źródło: https:

Kadra Amerykanów na sezon 2019/2020

Dodano: 15.04.2019 11:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po Szwajcarach przyszła pora na Amerykanów. Reprezentacja Stanów Zjednoczonych jako druga poinformowała o podziale kadr narodowych w skokach narciarskich na sezon 2019/2020.

Źródło: www.skijumping.pl

Rio 2016: wyniki eliminacji ósemek kobiet

Dodano: 09.08.2016 1:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ósemki ze Stanów Zjednoczonych i Wielkie Brytanii uzyskały awans do finału rywalizacji kobiet. W środę czekają nas repasaże.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone