poniedziałek, 26 lipca 2021 r.  Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Wiadomości z tagiem Adata  RSS
Kownacki: zależy mi na kibicach, wiem że chcą bym był lżejszy

Dodano: 23.07.2021 8:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

9 października w Las Vegas dojść ma do rewanżowego starcia Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). "Babyface" w rozmowie z boxingscene.com zadeklarował, że przed drugą walką z Finem postara się ważyć mniej niż w marcu ubiegłego roku, gdy krzyżował rękawice z "Nordyckim Koszmarem" po raz pierwszy. Dzięki przełożeniu pojedynku o ponad dwa miesiące polski pięściarz zyskał trochę czasu, bo doszlifować formę.

- Zdecydowanie skupiłem się teraz bardziej na swojej wadze - powiedział Kownacki. - Zazwyczaj to jest moje duże zmartwienie, gdy nadchodzi "fightweek" - zastanawiam się wtedy, ile ważę. To trochę mi miesza w głowie. Teraz dostałem dodatkowy czas, więc zrzucę trochę wagi. Chcę ważyć tyle, by na tydzień przed walką jeść to, co powinienem, a nie martwić się, co pokaże waga. 

- Myślę, że właśnie waga jest przed walką moim największym zmartwieniem a nie sam pojedynek. Zależy mi na moich kibicach, chciałbym ważyć mniej dla nich, bo wiem, że oni z moją wagą mają problem. Dlatego muszę teraz to kontrolować. Nie mogę tyć, bo wiem, że to wkurza wielu ludzi, moich kibiców, trenerów. Muszę być profesjonalny - dodał "Babyface", którego konfrontacja z Heleniusem poprzedzi trzeci bój Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem.

Legenda himalaizmu o słynnych polskich wspinaczach: ich kariery są straszne

Dodano: 20.07.2021 10:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wojciech Kurtyka nie gryzie się w język. W udzielonym „Gazecie Wyborczej” wywiadzie słynny himalaista, który przeszedł najtrudniejsze drogi w najwyższych górach świata, mówi wprost o oszustwach polskich wspinaczy i śmierciach partnerów, do których mogli nie dopuścić. Krytykuje Jerzego Kukuczkę, Krzysztofa Wielickiego, Wandę Rutkiewicz i Adama Bieleckiego. Stwierdza też, że od wielkich zimowych wypraw na ośmiotysięczniki woli poczynania nagich morsów, idących na Babią Górę.

Źródło: https:

Łukasz Kownacki: Adam skorzysta na przesunięciu walki

Dodano: 17.07.2021 18:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dziś na gali KnockOut Boxing Night 16 w Suwałkach drugi zawodowy pojedynek stoczy startujący w wadze ciężkiej Damian Knyba (1-0, 1 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dwumetrowym pięściarzem i jego menadżerem Łukaszem Kownackim, bratem Adama Kownackiego.

ŁUKASZ KOWNACKI: WYPADEK PRZY PRACY, ADAM WYGRA REWANŻ

Dodano: 17.07.2021 15:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Łukasz Kownacki, brat Adama Kownackiego (20-1, 15 KO), poznał Damiana Knybę (1-0, 1 KO) na sparingach u brata i teraz pomaga mu jako menadżer. Porozmawialiśmy właśnie o jego zawodniku, ale również rewanżu Adama z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO).

CAŁA ROZPISKA, Z REWANŻEM KOWNACKI-HELENIUS, DOPIERO 9 PAŹDZIERNIKA

Dodano: 16.07.2021 2:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Miało być święto boksu za parę dni, ale święto boksu zostało przełożone na 9 października. Wraz z walką wieczoru o blisko trzy miesiące przeniesiono całą rozpiskę, z walką Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) włącznie.

Źródło: www.bokser.org

Fury - Wilder III oficjalnie 9 października w Las Vegas

Dodano: 15.07.2021 19:42 | 3 odsłon | 0 komentarzyOficjalnie potwierdzono, że 9 października na gali organizowanej w T-Mobile Arena w Las Vegas dojdzie do trzeciej walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) o pas WBC kategorii ciężkiej. 
Pojedynek miał się odbyć 24 lipca, jednak w obozie Brytyjczyka wykryto kilka przypadków koronawirusa. Pozytywny wynik badania otrzymał również Fury, który z powodu złego stanu zdrowia musiał przerwać treningi.
Na 9 października została także przełożona rewanżowa walka Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) i Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO), która będzie częścią tej samej gali. Polak i Fin po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w marcu ubiegłego roku.

KOWNACKI SPARUJE Z KRÓLEM NOKAUTU, ROSYJSKIM 'LWEM' MACHMUDOWEM

Dodano: 10.07.2021 12:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Rewanżowa walka Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem została po raz kolejny przełożona, ale Polak pozostaje w treningu i mocno sparuje. W ostatnich dniach krzyżował rękawice z dwoma bardzo ciekawymi zawodnikami wagi ciężkiej.

Kownacki sparuje z Machmudowem, nie przerywa treningów

Dodano: 10.07.2021 11:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Termin rewanżowej walki Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO) ponownie został przełożony, ale Polak nie zamierza na razie odpoczywać od sali treningowej.
"Baby Face" w ostatnich dniach sparował m.in. Joeyem Dawejko oraz Arslanbekiem Machmudowem, co potwierdzają zdjęcia opublikowane w mediach społecznościowych. Helenius w ostatnich tygodniach miał okazję z kolei sparować z Nathanem Gormanem czy Jakubem Sosińskim.
Do drugiego pojedynku Kownackiego z Heleniusem miało dojść 24 lipca w Las Vegas. Walka prawdopodobnie zostanie przełożona na 9 października, chociaż oficjalnego komunikatu jeszcze w tej sprawie nie ma.

Fury - Wilder w październiku? Kownacki też poczeka

Dodano: 09.07.2021 7:09 | 4 odsłon | 0 komentarzyJak podaje Dan Rafael, prawdopodobnie dopiero 9 października dojdzie do trzeciej walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) o pas WBC kategorii ciężkiej. 
Amerykański dziennikarz potwierdził wczoraj wcześniejsze doniesienia o koronawirusie w obozie "Króla Cyganów", informując jednocześnie, że Covid-19 dopadł także samego czempiona. Poza nim pozytywnie wyniki testów mieli także Andy Lee oraz Joseph Parker, który pełni rolę sparingpartnera.
W związku z przełożeniem pojedynku Wilder - Fury skasowana zostanie cała planowana na 24 lipca w Las Vegas gala, na której dojść miało między innymi do rewanżowego starcia Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) i Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). 

COVID w obozie Fury'ego, walka z Wilderem przełożona?

Dodano: 08.07.2021 19:32 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Jedna z osób w obozie Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa - poinformował Mike Coppinger. Zdaniem amerykańskiego dziennikarza, istnieje duże zagrożenie, że planowana na 24 lipca walka z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) zostanie przesunięta w czasie.
Grupa Top Rank wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że żadne decyzje w tej sprawie nie zostały jeszcze podjęte. Wcześniej informowano, że Wilder i Fury zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19.
Podczas tej samej gali ma także dojść do rewanżowej walki Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem. Wydarzenie ma być w Stanach Zjednoczonych pokazywane za pośrednictwem systemu Pay-Per-View.

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone