poniedziałek, 26 lipca 2021 r.  Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Wiadomości z tagiem Artur  RSS
SZPILKA O BOKSIE CZERKASZYNA: ON NAPRAWDĘ MA WSZYSTKO

Dodano: 18.07.2021 23:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka chwali młodszego kolegę, który wczoraj w Suwałkach zdemolował swojego przeciwnika.

Źródło: www.bokser.org

Jacek Berbeka: gdyby poczekano na brata, nie doszłoby do tragedii

Dodano: 16.07.2021 10:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Osiem lat temu, 5 marca 2013 r., Adam Bielecki, Artur Małek, Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski jako pierwsi ludzie w historii weszli zimą na Broad Peak (8051 m n.p.m.). Szczyt zdobywali pojedynczo, właśnie w tej kolejności, ale wrócili z niego jedynie Bielecki i Małek. Kolejne dni i tygodnie to powrót do kraju, oskarżenia i dość surowy raport. Jacek Berbeka, młodszy brat Maćka, też przez lata się wspinał. W długiej rozmowie dla Onetu opowiada, dlaczego zginął jego brat, jak wyglądało ciało Kowalskiego, gdy dotarł do niego kilka miesięcy później, wspomina też swoją karierę alpejczyka i własne wyprawy w najwyższe góry świata, a także krytykuje Jacka Hugo-Badera, który napisał budzącą kontrowersje książkę.

Źródło: https:

W Tarnowie zaczynają się poważne zmiany. Są nowi członkowie Rady Nadzorczej

Dodano: 16.07.2021 8:57 | 3 odsłon | 0 komentarzy


D7N 3814

Robert Stanowski nie jest już przewodniczącym Rady Nadzorczej ŻSSA Unii Tarnów, a w jej skład włączeni zostali Daniel Bałut i Artur Lewandowski. To najważniejsze zmiany jakie nastąpiły we władzach tarnowskiego klubu po wtorkowym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. Dodatkowo oficjalnie została przyjęta dymisja dotychczasowego prezesa Łukasza Sadego. Znana jest też osoba, która będzie sternikiem klubu do czasu wyłonienia nowego prezesa.

Źródło: speedway.info.pl

SMITH JR ZAMIAST Z BETERBIJEWEM SPOTKA SIĘ Z SALAMOWEM I JACOBSEM?

Dodano: 12.07.2021 21:53 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Artur Beterbijew (16-0, 16 KO) czeka na kontrakt na walkę, ale chyba się nie doczeka. Joe Smith Jr (27-3, 21 KO) ma już bowiem inne plany.

Tagi: Artur, Smith, MIKE
Źródło: www.bokser.org

Szpilka: pierwszy nokdaun, drugi. Nie wiedziałem o co chodzi

Dodano: 10.07.2021 11:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy

 

Rozmawiamy dokładnie miesiąc po walce z Łukaszem Różańskim. Walce, która miała dać ci przepustkę do starcia o pas.
Artur Szpilka: Każdy z nas ma ambicje, ja mam piekielnie duże. I taka przegrana z Łukaszem to dla mnie ogromny cios. Co jest najbardziej frustrujące? Że już tego nie cofnę. Że to wszystko się stało - to boli najbardziej. Nie wiem, dlaczego tak mam, ale to wciąż boli.

Że trzeba uznać wyższość rywala?
Rywala, czy moich błędów, które zaważyły - nie wiem. To się po prostu stało. Sparingi były świetne, forma naprawdę dobra. Mam kilka osób, z którymi rozmawiam po treningach, z którymi wymieniamy się urywkami sparingów. Oni widzieli jak to wyglądało. Mówili, że wszystko sztos, petarda. I widzisz, skończyło się to wszystko w pierwszej rundzie. Nie wiadomo dlaczego nagle stoisz, przyjmujesz bombę. Zrobiłem to, czego miałem unikać. Po naprawdę długich przygotowaniach.

Jaki mieliście pomysł na tę walkę?
Żeby zepchnąć go do defensywy, żeby się nie cofać. Ale pierwszy cios, on leży i jakby wszystko mi się odwidziało. Czy pójść, żeby go wykończyć, czy poczekać? Nie wiedziałem co robić. Na pewno miałem kategoryczny zakaz stania w miejscu. A stanąłem i on wtedy trafił. To był początek końca.

Co krzyczał twój trener?
Pierwszy raz w życiu zupełnie nie słyszałem trenera. Czy w hali było tak głośno? Możliwe. Pierwszy nokdaun, drugi. Nie wiedziałem o co chodzi. Myślę: poczekam. Zaraz będzie koniec rundy to jakoś dojdę do siebie. Ale później poczułem nogę (Szpilka upadając na deski zerwał więzadło w kolanie – przyp. red.). Było już za późno. Buch, buch, buch - trzeci raz leżę. I było po walce. Ludzie z mojego narożnika pomogli mi wstać.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Bereżewski: Szpilka nazwał mnie małym psychopatą

Dodano: 07.07.2021 7:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy

 
W piątek na gali Challenger's Boxing Night by GiA 2 stoczy trzeci pojedynek. Choć jest na początku zawodowej kariery, to wiele osób widzi w nim duży potencjał. Aleksander Bereżewski w Turku zmierzy się z Gruzinem Zazą Amiridze i choć rywal ma na koncie 27 walk, to Polak będzie zdecydowanym faworytem.
- Nie nastawiam się na trzecie zwycięstwo przed czasem, ale gwarantuję, że po prostu to będzie kawał dobrej roboty z mojej strony - powiedział "Super Expressowi" Bereżewski.
Bereżewski trenuje pod okiem Andrzeja Liczika, pod którego skrzydłami swoje umiejętności szlifują tacy pięściarze jak Michał Cieślak, Krzysztof Głowacki, Krzysztof Włodarczyk czy Andrzej Szpilka. I właśnie ten ostatni na każdym kroku zaznacza, że warto przyglądać się poczynaniom Bereżewskiego.
- Kiedyś Artur Szpilka widział mój sparing. Mocno nacierałem na rywala, były fajne wymiany i wtedy nazwał mnie małym psychopatą. Dodał, że jestem bezlitosny, zaczęliśmy się śmiać z chłopakami i tak już zostało - zdradził.

 

Ranking WBC: Cieślak, Różański, Sulęcki, debiut Staniocha

Dodano: 06.07.2021 21:04 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Łukasz Stanioch: Ryba będzie niebezpieczny w zwarciu

Nazwiska trzynastu polskich pięściarzy znalazły się na lipcowych listach challengerów federacji WBC. Najwyżej plasuje się Michał Cieślak, który w wadze junior ciężkiej zajmuje trzecią pozycję. 

Wysoko stoją także akcje Łukasza Różańskiego i Macieja Sulęckiego - obaj w swoich kategoriach, odpowiednio bridger i średniej, plasują się na czwartym miejscu. Na uwagę zasługuje w tym miesiącu także debiut w dywizji półciężkiej Łuaksza Staniocha.

Polacy w rankingach challengerów WBC: ciężka - 18. Adam Kownacki; bridger - 4. Łukasz Różański, 13. Artur Szpilka; junior ciężka: 3. Michał Cieślak, 9. Krzysztof Włodarczyk, 15. Krzysztof Głowacki, 40. Nikodem Jeżewski; półciężka - 27. Paweł Augustynik, 28. Paweł Stępień, 40. Łukasz Stanioch; średnia - 4. Maciej Sulęcki, 23. Fiodor Czerkaszyn, 26. Kamil Szeremeta.

Krzysztof Zimnoch: Artur Szpilka faworytem w walce z Adamem Kownackim

Dodano: 17.05.2017 18:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Zimnoch, który w ostatnich latach był w głośnym konflikcie z Arturem Szpilką, stawia na jego zwycięstwo w planowanym na 15 lipca pojedynku z Adamem Kownackim.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Artur Szpilka traci nie tylko czas. Przez ostatnie miesiące wydał fortunę na treningi

Dodano: 17.05.2017 7:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mija dziewięć miesięcy, jak Artur Szpilka jest w pełnym treningu i czeka na zakontraktowanie kolejnej walki. Dla polskiego boksera to wieczność dlatego w mediach społecznościowych i wywiadach nie ukrywa swojej frustracji.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Artur Szpilka sfrustrowany. Publiczna sprzeczka z Andrzejem Wasilewskim

Dodano: 16.05.2017 21:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka nie walczy od ponad roku i jest już sfrustrowany swoją sytuacją. Pięściarz wdał się na Twitterze w sprzeczkę z Andrzejem Wasilewskim.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone