środa, 29 czerwca 2022 r.  Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei
Wiadomości z tagiem Bisson  RSS
WASILEWSKI PO WALCE GRZYB: NARODZINY GWIAZDY?

Dodano: 27.06.2022 13:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W piątek na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach najcenniejsze zwycięstwo w karierze odniosła Laura Grzyb (7-0, 3 KO), która pokonała jednogłośnie na punkty Martine Vallieres Bisson (5-1, 1 KO). Pod wrażeniem występu Grzyb był jej promotor Andrzej Wasilewski.

PINDERA: GRZYB MOMENTAMI WALCZYŁA KONCERTOWO

Dodano: 25.06.2022 22:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Janusz Pindera skomentował na Twitterze występy Michała Cieślaka i Laury Grzyb, którzy w odnieśli zwycięstwa w dwóch głównych pojedynkach piątkowej gali Knockout Boxing Night 22 w Kielcach.
- Tak jak myślałem, Cieślak nie dał szans Koellingowi i szybko wciągnął go nosem. Nie sądziłem jednak, że znokautuje go tak szybko - ocenił bokserski ekspert szybki nokaut w wykonaniu dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej.
Grzyb wygrała swój pojedynek na pełnym dystansie. Pięściarka z Jastrzębia-Zdroju była zdecydowanie lepsza od niepokonanej wcześniej Kanadyjki Martine Vallieres Bisson.
- Duże brawa dla Laury Grzyb, boksowała z Bisson bardzo dobrze, chwilami koncertowo, ale Kanadyjka trochę jej w tym pomogła. Styl robi walkę - stwierdził Pindera.

GRZYB PEWNIE WYPUNKTOWAŁA BISSON

Dodano: 24.06.2022 21:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Laura Grzyb (7-0, 3 KO) pokonała jednogłośnie na punkty Martine Vallieres Bisson (5-1, 1 KO) w pojedynku poprzedzającym główną atrakcję gali Knockout Boxing Night 22 w Kielcach. Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 80-72 i dwukrotnie 78-74. 
Polka boksowała z kontry i konsekwentnie realizowała plan taktyczny. 27-latka przepuszczała ataki rywalki, aktywnie pracowała na nogach i skutecznie atakowała w drugie tempo. Bisson próbowała naciskać do finałowego gongu, jednak jej akcje nie przyniosły efektów.
Kilka razy po mocnych trafieniach Grzyb, pięściarka z Kanady zachwiała się, jednak ostatecznie ani razu nie była liczona. Bisson schodziła z ringu z zakrwawioną twarzą. W drugiej połowie walki przewaga Polki była bardzo wyraźna. Dla Grzyb było to drugie tegoroczne zwycięstwo i druga walka po ponad rocznym rozbracie z ringiem.

LAURA GRZYB vs MARTINE BISSON - CEREMONIA WAŻENIA

Dodano: 23.06.2022 21:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

To może być najpoważniejszy test Laury Grzyb (6-0, 3 KO). Jutro jej rywalką będzie Martine Vallieres Bisson (5-0, 1 KO). Zobaczcie obie panie na dzisiejszej ceremonii ważenia.

WYNIKI WAŻENIA PRZED GALĄ KBN 22 W KIELCACH

Dodano: 23.06.2022 18:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Michał Cieślak (21-2, 15 KO) okazał się nieznacznie lżejszy od Enrico Koellinga (28-4, 9 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Knockout Boxing Night 22 w Kielcach. Polak wniósł na wagę 90,4 kg, zaś Niemiec 90,6 kg.
Walka wieczoru została zakontraktowana na dziesięć rund. Obaj pięściarze klasyfikowani są w czołówce rankingu wagi junior ciężkiej federacji WBO. Transmisja od godz. 19.55 w TVP Sport oraz na tvpsport.pl.
Pozostałe wyniki ważenia:
Laura Grzyb (56 kg) - Martine Vallieres Bisson (55,9 kg)
Oskar Wierzejski (90,9 kg) - Artur Górski (90,6 kg)
Piotr Łącz (102,5 kg) - Morgan Dessaux (99 kg)

LAURA GRZYB PRZED WALKĄ Z MARTINE BISSON

Dodano: 23.06.2022 14:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jutro na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach Laura Grzyb (6-0, 3 KO) zmierzy się z niepokonaną Martine Vallieres Bisson (5-0, 1 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z polską pięściarką. 

LAURA GRZYB I MARTINE BISSON: TRENING MEDIALNY

Dodano: 23.06.2022 9:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Laura Grzyb (6-0, 3 KO) i Martine Vallieres Bisson (5-0, 1 KO) zaprezentowały się wczoraj na treningu medialnym przed piątkową walką w Kielcach. Pojedynek będzie co-main eventem KnockOut Boxing Night Cieślak - Koelling.

GRZYB I BISSON TWARZĄ W TWARZ

Dodano: 22.06.2022 19:48 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Laura Grzyb (6-0, 3 KO) i Martine Vallieres Bisson (5-0, 1 KO) spotkały się twarzą w twarz podczas środowych treningów medialnych przed galą Knockout Boxing Night 22, która odbędzie się w piątek w Kielcach.

CIEŚLAK I SPÓŁKA ZAPRASZAJĄ NA TRENING OTWARTY

Dodano: 22.06.2022 9:26 | 2 odsłon | 0 komentarzyDziś o godz. 18.00 w kieleckiej galerii handlowej Echo odbędzie się otwarty dla kibiców trening medialny przed piątkową galą KnockOut Boxing Night. 
W wydarzeniu wezmą udział uczestnicy zbliżającej się imprezy, m.in. Michał Cieślak (21-2, 15 KO), który pojutrze zmierzy się z Niemcem Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO) i Laura Grzyb (6-0, 3 KO), którą czeka konfrontacja z niepokonaną Kanadyjką Vallieres Bisson (5-0, 1 KO).

LAURA GRZYB: W KRĘGU ZAINTERESOWAŃ PASY WBO I IBF

Dodano: 21.06.2022 16:50 | 3 odsłon | 0 komentarzy- Zarówno pas mistrzowski IBF, który posiada Cherneka Johnson, jak i WBO Segolene Lefebvre są w kręgu naszych zainteresowań – mówi Laura Grzyb (6-0, 3 KO) z KnockOut Promotions. W piątek na Knockout Boxing Night 22 w Kielcach spotka się z Kanadyjką Vallieres Bisson (5-0, 1 KO). Transmisja w TVP Sport. W głównej walce kieleckiej gali Michał Cieślak (21-2, 15 KO), dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej (WBO i WBC), zmierzy się z Niemcem Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO). Bardzo ciekawie zapowiada się również rywalizacja niepokonanych pięściarek.
- To zdecydowanie będzie moja najtrudniejsza rywalka. Bisson jest leworęczna i ma ogromne doświadczenie. W ringu kibice zobaczą zawodniczki, które równie mocno chcą wygrać. Na walkę Kanadyjka zgodziła się od razu, wiec zapewne czuje swoją szansę w tym starciu. To mnie mocno motywuje. Chcę wygrywać z takimi przeciwniczkami - powiedziała Laura Grzyb.
Nazwisko Polki coraz częściej wymieniane w kontekście potencjalnego pojedynku o zawodowe Mistrzostwo Świata. W piątek Laura Grzyb zadebiutuje w kategorii junior piórkowej (55,3 kg) i w niej chce „poszukać” swojej wielkiej szansy na profesjonalnych ringach. - Chcę walki o pas bez względu na to, kto będzie w przeciwnym narożniku. Moja kariera jest we właściwych rękach i wiem, że kiedy będę gotowa, walka o Mistrzostwo Świata się odbędzie - dodała Laura Grzyb.
Już wcześniej zapowiadała, że być może jubileuszowy, 10. występ w zawodowej karierze będzie tym mistrzowskim. To oznacza 2023 rok? - Czekam cierpliwie na swoją szansę. Codziennie sumiennie pracuję. Dbam o wszystko, co jest mi potrzebne do tej walki, wiec naturalnym skutkiem tego powinna być walka o pas. Kiedy? Jak najszybciej. Teraz najważniejsza jest nadchodzący pojedynek, który może otworzyć nam drogę do takiej walki - podkreśliła.
Mistrzynią IBF jest pochodząca z Nowej Zelandii Cherneka Johnson, WBO - Francuzka Segolene Lefebvre, WBC – Meksykanka Yamileth Mercado, WBA – Wenezuelka Mayerlin Rivas. - Na żywo oglądałam tylko walki Lefebvre. Bywało, że mijałyśmy się na turniejach amatorskich. Nigdy jednak się nie spotkałyśmy w ringu. Cała czołówka wagi junior piórkowej jest mocna. Nie ma przypadkowych zawodniczek. Większość z nich jest starsza ode mnie, co może być na moją korzyść. Z drugiej jednak strony te dziewczyny są bardzo doświadczone. Potrafią boksować z każdym stylem bez problemów. A największym zagrożeniem byłaby chyba Mercado - oceniła potencjalne rywalki Laura Grzyb.
Podopieczna trenera Andrzeja Liczika w trakcie przygotowań sparowała m.in. z Włoszką Marią Cecchi, pretendentką do tytułu Mistrzyni Europy w junior piórkowej. - Sparowałyśmy 8 i 10 rund. To były mocne jednostki. W ogóle w trakcie obozu stoczyłam bardzo dużo sparingów. Różnice w sposobie mojego boksowania będą zauważalne dopiero w walce. Zapraszam do Kielc - przyznała Laura Grzyb, która kiedyś walczyła na Ziemi Kieleckiej w Memoriale Leszka Drogosza.
24 czerwca na gali KnockOut Boxing Night 22 organizowanej przez Andrzeja Wasilewskiego i Jacka Szelągowskiego, poza Laurą Grzyb i Michałem Cieślakiem, kolejne zawodowe pojedynki stoczą m.in. Artur Górski (4-0, 1 KO), Piotr Łącz (3-0, 3 KO) i debiutujący w KnockOut Promotions Kamil Gardzielik (14-0, 3 KO). Artur Górski spotka się z Oskarem Wierzejskim (4-0-1, 0 KO), Piotr Łącz z Francuzem Morganem Dessaux (6-10, 5 KO), Kamil Gardzielik z Hiszpanem Jose Manuelem Lopezem Clavero (16-17-1, 5 KO).

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone