środa, 16 czerwca 2021 r.  Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Wiadomości z tagiem Chrisem  RSS
McCharthy - Billam-Smith o pas EBU w junior ciężkiej 31 lipca

Dodano: 14.06.2021 17:06 | 0 odsłon | 0 komentarzyOficjalnie potwierdzono, że 31 lipca na gali organizowanej w Londynie dojdzie do walki mistrza Europy kategorii junior ciężkiej Tommy'ego McCarthy'ego (18-2, 9 KO) z Chrisem Billamem-Smithem (12-1, 10 KO). Pojedynek będzie częścią pierwszej gali z letniego cyklu Fight Camp.
Zwycięzca walki będzie zobowiązany do skrzyżowania rękawic z Krzysztofem Włodarczykiem (58-4-1, 39 KO). Polak jest oficjalnym pretendentem do pasa Europejskiej Unii Boksu.
Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek Conora Benna z Adrianem Granadosem. Kibice zobaczą także m.in. kolejny zawodowy występ Campbella Hattona oraz walkę Jacka Cullena z Avnim Yildirimem.

Źródło: www.ringpolska.pl

Znane pierwsze zestawienia na tegoroczny Fight Camp

Dodano: 10.06.2021 20:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ujawniono pierwsze zestawienia tegorocznej letniej serii gal, które będą organizowane pod szyldem Fight Camp. Planowane pojedynki ujrzały światło dzienne, ponieważ podróżujący pociągiem Eddie Hearn pozował do zdjęcia z kibicem, mając przed sobą notatki dotyczące karty walk gal, które odbędą się 31 lipca, 7 i 14 sierpnia. 
Podczas pierwszej gali ma dojść do pojedynku Conora Benna (18-0, 12 KO) z Adrianem Granadosem (21-8-3, 15 KO) o pas WBA Continental wagi półśredniej. W kolejnych tygodniach mają także odbyć się walka o wakujący tytuł mistrza świata IBF wagi piórkowej pomiędzy Kidem Galahadem (27-1, 16 KO) i Jamesem Dickensem (30-3, 11 KO).
Hearn planuje także walkę pomiędzy Joshuą Buatsim (14-0, 12 KO) i Ricardsem Bolotniksem (18-5-1, 8 KO). Jedną z walk zaplanowanych na ten okres jest pojedynek o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Tommym McCarthym i Chrisem Billamem-Smithem. 

Źródło: www.ringpolska.pl

JEŚLI WILDER POKONA FURY'EGO, SPOTKA SIĘ PRAWDOPODOBNIE Z RUIZEM

Dodano: 08.06.2021 22:08 | 10 odsłon | 0 komentarzy

- Jestem gotów do powrotu na ring - ogłosił Andy Ruiz Jr (34-2, 22 KO), który odpoczął po wygranej nad Chrisem Arreolą i szuka nowych wyzwań. Z kim mógłby zawalczyć? Odpowiedź na to pytanie może dać wynik trzeciej potyczki Fury'ego z Wilderem.

Źródło: www.bokser.org

Trzy gale Fight Camp w tym roku, potwierdzono daty

Dodano: 04.06.2021 8:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn potwierdził, że planuje kolejną letnią serię gal, które będą organizowane pod szyldem Fight Camp. W ubiegłym roku największy brytyjski promotor z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa zdecydował się na organizację czterech gal w ogrodzie siedziby Matchroom Boxing na obrzeżach Londynu. Imprezy odbyły się bez kibiców.
W tym roku Hearn rozważał przeniesienie Fight Campu w inne miejsce, jednak ostatecznie lokalizacja nie zmieni się. Kibice zobaczą trzy letnie imprezy na świeżym powietrzu, które odbędą się 31 lipca, 7 i 14 sierpnia. Organizatorzy liczą na to, że będzie w nich mogła uczestniczyć publiczność.
Jedną z walk zaplanowanych na ten okres jest pojedynek o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Tommym McCarthym i Chrisem Billamem-Smithem. Podczas serii Fight Camp na ring może wrócić również Lawrence Okolie.

Rozpoczęto rozmowy w sprawie walki Andrade - Eubank Jr

Dodano: 25.05.2021 10:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Rozpoczęto rozmowy w sprawie organizacji walki pomiędzy mistrzem świata WBO wagi średniej Demetriusem Andradem (30-0, 18 KO) i Chrisem Eubankiem Jr (30-2, 22 KO). Pojedynek miałby się odbyć jesienią.
Propozycję w tej sprawie złożył Eddie Hearn, który promuje czempiona World Boxing Organization. Dbający o interesy Eubanka Kalle Sauerland jest bardzo zainteresowany ofertą.
31-letni Eubank Jr na początku maja wrócił na ring po półtorarocznej przewie. W ubiegłym roku Brytyjczyk był przymierzany do pojedynku z mistrzem WBC wagi średniej Jermallem Charlo jednak walka ostatecznie się nie odbyła.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone