niedziela, 25 lipca 2021 r.  Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Wiadomości z tagiem Dillian Whyte  RSS
WHYTE WYSTĄPI NA WRZEŚNIOWEJ GALI CANELO vs PLANT?

Dodano: 20.07.2021 19:32 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Po zwycięstwie w marcowym rewanżu z Aleksandrem Powietkinem Dillian Whyte wraca na ring w sierpniu lub wrześniu w USA. Możliwe, że wystąpi na gali Saul Alvarez vs Caleb Plant.

Źródło: www.bokser.org

Whyte zaboksuje we wrześniu na gali Canelo

Dodano: 20.07.2021 19:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn zapowiedział, że Dillian Whyte (28-2, 19 KO) stoczy kolejny zawodowy pojedynek 11 lub 18 września na gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych. Bardziej prawdopodobny jest drugi termin, kiedy na ring wróci także Saul Alvarez.
Wcześniej Whyte przymierzany był do występu na gali organizowanej w Los Angeles 28 sierpnia, gdzie jego rywalem miał być Jermaine Franklin. Hearn przyznał, że w kontekście wrześniowego występu prowadzone są rozmowy m.in. z Charlesem Martinem oraz Chrisem Arreolą.
Whyte od niedawna dzierży tymczasowy pas WBC wagi ciężkiej. Pełnoprawnym czempionem World Boxing Council jest Tyson Fury, który nie boksował od lutego ubiegłego roku, a na ring ma wrócić 9 października.
Na razie oficjalnie nie potwierdzono z kim we wrześniu skrzyżuje rękawice Alvarez. Obóz "Canelo" prowadzi rozmowy w sprawie walki unifikacyjnej w wadze super średniej z Calebem Plantem, jednak porozumienia wciąż nie osiągnięto.

Whyte: Fury bez obrony WBC przez 20 miesięcy, to kryminał!

Dodano: 17.07.2021 11:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy 
Dillian Whyte ostro skrytykował w rozmowie z The Sun Tysosna Fury'ego (30-0-1, 21 KO). Wyspiarz jest wściekły na swojego rodaka, które w jego opinii blokuje mistrzowski pas WBC ciągle odsuwając swój powrót na ring. 
- Fury wiedział, że z walki [z Wilderem] nic nie będzie, więc się wycofał - ocenił "The Body Snatcher". - Bilety nie szły, bo Brytyjczycy nie mogli przylecieć [do USA]. Żadna ze stacji telewizyjnych nie była zainteresowana walką o 5 rano z gościem, którego on raz już pobił. 
- Jeśli Fury zaboksuje w październiku, to będzie miał za sobą 20 miesięcy bez obrony tytułu WBC, prawie dwa lata, to jest kryminał! - stwierdził Whyte , dodając: - Fury zwodził mnie, gdy WBC zarządziła jego pojedynek ze mną o pas WBC Diamond, o który prosił, potem zwodził Joshuę, a teraz to samo jest z rewanżem z Wilderem!
Do walki Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem miało dojść 24 lipca, jednak u "Króla Cyganów" zdiagnozowano Covid. Pojedynek przełożono na 9 października.

Whyte domaga się odebrania pasa WBC Fury'emu

Dodano: 11.07.2021 9:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Dillian Whyte (28-2, 19 KO) oczekuje od federacji WBC odebrania tytułu mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysonowi Fury'emu (30-0-1, 21 KO), który nie boksował od lutego ubiegłego roku i wróci na ring najwcześniej w październiku. Whyte, który jest tymczasowym czempionem World Boxing Council, chciałby zostać uznany pełnoprawnym mistrzem, a Fury'emu miałby zostać nadany status "mistrza w recesji".
Jednocześnie Whyte oczekuje, że WBC wyznaczy go do walki z Deontayem Wilderem, który pod koniec lipca miał przystąpić do trzeciej walki z Furym, jednak termin pojedynku został po raz kolejny zmieniony po tym jak w obozie Brytyjczyka wykryto kilka przypadków koronawirusa.
Whyte planuje stoczyć dwie kolejne walki na terenie Stanów Zjednoczonych. Na ring "Body Snatcher" ma wrócić 28 sierpnia, kiedy jego rywalem może być Jermaine Franklin. Pod koniec roku z kolei mówi się o możliwości skrzyżowania przez Whyte'a rękawic z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Charlesem Martinem.

WHYTE CHCE WSKOCZYĆ W MIEJSCE FURY'EGO NA WALKĘ Z WILDEREM

Dodano: 09.07.2021 3:41 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wiemy już, że Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) ma wynik pozytywny na COVID-19 i nie zawalczy za piętnaście dni z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Ale na ochotnika do zmiany zgłasza się Dillian Whyte (28-2, 19 KO)!

SZEF WBC: WHYTE NIE JEST PRETENDENTEM DLA FURY'EGO I WILDERA

Dodano: 08.07.2021 12:24 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Dillian Whyte (28-2, 19 KO) zrobił bardzo dużo, lecz wciąż nie wystarczająco dużo, by zostać uznanym obowiązkowym pretendentem do pasa WBC wagi ciężkiej.

Źródło: www.bokser.org

Whyte z Franklinem w sierpniu, z Martinem jesienią?

Dodano: 06.07.2021 18:19 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn zapowiedział, że Dillian Whyte (28-2, 19 KO) stoczy w tym roku jeszcze dwie zawodowe walki. Pierwsza z nich ma odbyć się 28 sierpnia na terenie Stanów Zjednoczonych. W gronie potencjalnych rywali wymieniany jest przede wszystkim Jermaine Franklin (20-0, 13 KO).
Kolejny występ "Body Snatchera" planowany jest na listopad. Wtedy Whyte mógłby zmierzyć się z Chrisem Arreolą lub byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Charlesem Martinem, który niedawno otwarcie rzucił wyzwanie Brytyjczykowi.
Whyte od niedawna dzierży tymczasowy pas WBC wagi ciężkiej. Na razie Brytyjczyk nie doczeka się jednak walki z pełnoprawnym czempionem Tysonem Furym, ponieważ ten ma w planach trzecie starcie z Deontayem Wilderem, a następnie pojedynek unifikacyjny z Anthonym Joshuą.

WHYTE NAJPIERW Z FRANKLINEM, POTEM MARTIN BĄDŹ ARREOLA?

Dodano: 05.07.2021 22:24 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Dillian Whyte (28-2, 19 KO) co prawda wyśmiał propozycję walki od Charlesa Martina (28-2-1, 25 KO), ale być może już wkrótce się z nim spotka. Niewykluczone, że Anglik na dłużej pozostanie na ringu amerykańskim.

Źródło: www.bokser.org

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone