czwartek, 20 stycznia 2022 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Djokovicia  RSS
Lawirant i szarlatan. Geniusz Djoković w pułapce swojego umysłu. Do szczepienia namawiał go Polak

Dodano: 19.01.2022 6:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Starcie Novaka Djokovicia z Australią śledził cały świat. Podważanie szczepień to jedynie wierzchołek góry lodowej cudacznych poglądów lidera rankingu ATP, tenisisty genialnego. W przeszłości wykrywano mu już uczulenie na gluten kromką chleba na brzuchu, Serb wierzy też w oczyszczanie toksycznej wody modlitwą. — Namawiałem go do zaszczepienia. Wszyscy ludzie o zdrowym rozsądku mu to radzą — zdradza Onetowi Sport Wojciech Fibak, były doradca Djokovicia.

Źródło: https:

Nie chciałbym, żeby moja córka znalazła się w takiej sytuacji

Dodano: 18.01.2022 5:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie milkną echa deportacji Novaka Djokovicia z Australii. Serb nie zagra w turnieju wielkoszlemowym w Melbourne. Porozmawialiśmy na ten temat z Piotrem Woźniackim. Ojciec i wieloletni trener byłej tenisistki numer 1 zwraca uwagę na istotną kwestię. — Od początku można było przedstawić mu sprawę jasno. Wtedy sam musiałby zadecydować, czy się zaszczepić, mając na uwadze pewne ryzyko w jego przypadku. Nie wiadomo do końca, na jakiej podstawie Djoković jest medycznym wyjątkiem, ale mogę porównać to do sytuacji mojej córki Karoliny — mówi w rozmowie z Onet Sport uznany trener.

Michał Przysiężny: wynikiem minimum dla Hurkacza IV runda

Dodano: 17.01.2022 22:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W programie "Misja Sport" z Aldoną Marciniak i Łukaszem Kadziewiczem rozmawiał Michał Przysiężny. Jak stwierdził były tenisista, Hubert Hurkacz ma szansę na odniesienie w Australii sukcesu. Wobec nieobecności Novaka Djokovicia wiadomo już, że Serb nie obroni tytułu. Polak powalczy o pierwszego szlema w swojej karierze.

Sponsor Novaka Djokovicia przyjrzy się wydarzeniom z Australii

Dodano: 17.01.2022 13:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po trwającym ponad tydzień sporze prawnym, dotyczącym wjazdu na terytorium Australii, Novak Djoković został ostatecznie odesłany do ojczyzny. Sąd federalny podtrzymał decyzję ministra o anulowaniu jego wizy. Jeden ze sponsorów serbskiego tenisisty zapowiedział, że przyjrzy się wydarzeniom, które miały miejsce przed startem Australian Open.

Źródło: https:

Rosja przyjęłaby Djokovicia z otwartymi ramionami. I to bez szczepienia

Dodano: 17.01.2022 10:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Novak Djoković musiał opuścić Australię, po tym jak anulowano mu wizę. Problemem nie do przeskoczenia okazał się fakt, że serbski zawodnik nie był zaszczepiony. Nie przeszkadza to jednak Rosjanom, którzy chętnie zaprosiliby go na zawody.

Źródło: https:

Sąd federalny podtrzymał decyzję. Djoković będzie musiał opuścić Australię!

Dodano: 16.01.2022 8:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że saga z pozostaniem Novaka Djokovicia w Australii dobiega końca. Sąd federalny podtrzymał decyzję o anulowanie wizy serbskiego tenisisty. Decyzję podjęło jednomyślnie trzech członków panelu orzekającego w niedzielnej rozprawie. 34-latek nie weźmie więc udziału w tegorocznym Australian Open oraz będzie musiał wrócić do ojczyzny.

Prezydent Serbii nadal wspiera Djokovicia. "Czemu go nękacie?"

Dodano: 15.01.2022 9:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sytuacja Novaka Djokovicia bardzo się skomplikowała. Australijska straż graniczna przesłuchała tenisistę. Serbski gwiazdor ma spędzić sobotę w zamknięciu, oczekując na rozpatrzenie jego sprawy przez sąd. Prezydent Serbii Aleksander Vucic zwrócił się do australijskiego rządu.

Deportacja Djokovicia coraz bardziej prawdopodobna. Obóz Serba planuje kolejne odwołanie

Dodano: 13.01.2022 10:26 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jak donosi portal theage.com, australijski rząd jest bliski podjęcia decyzji o anulowaniu wizy Novaka Djokovicia i jego deportacji z terytorium kraju. Decyzja ministra migracji, Alexa Hawke, ma zapaść już w piątek. Jeśli rząd zadecyduje o deportacji Serba, jego obóz planuje złożyć kolejną apelację.

Źródło: https:

AO: Novak Djoković poznał pierwszego rywala. Wciąż nie wiadomo, czy zagra w turnieju

Dodano: 13.01.2022 7:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Serb Novak Djoković zmierzy się najprawdopodobniej w pierwszej rundzie Australian Open ze swoim rodakiem Miomirem Kecmanoviciem. Jak podaje agencja Reuters, losowanie drabinki turnieju zostało o parędziesiąt minut opóźnione w związku z niepewnością, czy wiza Djokovicia nie zostanie ostatecznie anulowana. Losowanie się odbyło, nazwisko Serba zostało rozlosowane, jednak jego udział w turnieju wciąż nie jest pewny.

Źródło: https:

Novak Djoković jednak zostanie deportowany? "Pozostanie w Australii, byłoby niebezpiecznym precedensem"

Dodano: 12.01.2022 11:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Novak Djoković jednak zostanie deportowany z Australii? Najnowsze informacje australijskich mediów wskazują, że nad sprawą pochylił się już nie tylko minister ds. imigrantów, ale również ponownie rząd stanu Wiktoria. "Pozostanie Djokovicia w Australii byłoby niebezpiecznym precedensem" — podaje australijski dziennik "The Age".

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone