niedziela, 25 lipca 2021 r.  Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Wiadomości z tagiem Dubois  RSS
Joyce przed walką z Takamem: wygram przez nokaut

Dodano: 20.07.2021 9:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Joyce - Wallisch 25 lipca, Dubois - Pfeifer 29 sierpnia
W sobotę na gali w Londynie notowany w czołówce światowych rankingów kategorii ciężkiej Joe Joyce (12-0, 11 KO) zmierzy się z Carlosem Takamem (39-5-1, 28 KO). Brytyjczyk przekonuje, że starcie z twardym Kameruńczykiem jest dla niego tylko krokiem do celu, jakim jest mistrzowski pas.
- Jestem w tym sporcie, by walczyć o tytuły z wielkimi nazwiskami - mówi "The Juggernaut". - Zapowiadałem, że sięgnę po wszystkie pasy i zrobię to, zrealizuję swoje zamierzenia!
- Chcę walk z Tysonem Furym, Anthonym Joshuą! Odpowiada mi rola underdoga, który sprawia niespodziankę. Z Takamem wygram przed czasem albo go znokautuję, choć nie będę wskazywał konkretnej rundy - deklaruje Joyce. 
W Polsce bezpośrednią relację z bokserskiego wieczoru w Londynie, podczas którego zaboksuje także Michał Soczyński (1-0, 1 KO), przeprowadzi Polsat Sport.

Joyce - Takam na żywo w Polsacie Sport

Dodano: 18.07.2021 19:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Polsat Sport pokaże na żywo sobotnią galę w Londynie, gdzie w walce wieczoru dojdzie do starcia  Carlosa Takama (39-5-1, 28 KO) z Joe Joycem (12-0, 11 KO). Pięściarze zaboksują o pasy WBC Silver i WBO International wagi ciężkiej.
Do niedawna wydawało się, że Joyce w kolejnym występie skrzyżuje rękawice z Oleksandrem Usykiem w walce o tymczasowe mistrzostwo świata WBO. Ostatecznie Ukrainiec pod koniec września zmierzy się z Anthonym Joshuą.
Takam po raz ostatni boksował w lipcu. W dwóch ostatnich pojedynkach 40-latek wygrał z Fabio Maldonado i Jerrym Forrestem. Joyce w listopadzie wygrał przed czasem z Danielem Dubois i zdobył pas EBU.
Podczas tej samej gali kolejny zawodowy pojedynek stoczy Michał Soczyński (2-0, 1 KO). Przeciwnikiem Polaka boksującego w wadze junior ciężkiej będzie Matt Sen (5-3, 1 KO).

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone