czwartek, 20 stycznia 2022 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Eddie Hearn  RSS
USYK - FURY: JOSHUA USTĄPI ZA 15 MILIONÓW FUNTÓW?

Dodano: 20.01.2022 16:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy15 milionów funtów to kwota za jaką - wedle informacji Daily Star - Anthony Joshua (24-2, 22 KO) jest skłonny odstąpić od natychmiastowego rewanżu z Oleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), umożliwiając tym samym Ukraińcowi zakontraktowanie pojedynku o bezdyskusyjne mistrzostwo świata kategorii ciężkiej z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). 
Według tego samego dziennika "zielone światło" od Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO), który "blokuje" unifikację od strony Fury'ego jako obowiązkowy challenger WBC to dodatkowe 5 milionów funtów. 
Promujący Joshuę i Whyte'a Eddie Hearn potwierdził ostatnio, że faktycznie "coś jest na rzeczy" z walką Usyk - Fury, jednak zaznaczył, że póki co jest to "scenariusz drugoplanowy". - To prawda, te negocjacje także trwają. Myślę, że jest na to jakaś szansa. Teraz pracujemy nad walkami Joshua - Usyk i Whyte - Fury, ale jeśli rozmowy o Fury - Usyk powrócą, wszystko może się szybko zmienić - oświadczył szef Matchroom Boxing.

BABIĆ CHCE WALKI Z RIVASEM O PAS WBC

Dodano: 19.01.2022 17:38 | 0 odsłon | 0 komentarzyAlen Babić (10-0, 10 KO) chce walczyć o pas WBC kategorii bridger z Oscarem Rivasem (28-1, 19 KO). Promotor Chorwata Eddie Hearn zdradził w wywiadzie dla IFL TV, że w sprawie pojedynku kontaktował się już z opiekunami mistrza. 
- Babić wróci na ring chyba w marcu, ostatniej walki w ogóle nie powinien toczyć, bo był po COVID i wypał słabo. Rozmawiałem z Yvonem Mitchelem na temat starcia z Oscarem Rivasem, ekipa Babića chciałaby od razu walki o pas. Bardzo ciężki pojedynek - powiedział Hearn. 
Zgodnie z regulaminem WBC Rivas, który zdobył tytuł wakujący, powinien zaliczyć teraz dwie obowiązkowe obrony - pierwszą z Jewgienijem Romanowem (16-0, 11 KO), drugą prawdopodobnie ze zwycięzcą eliminatora, w którym udział weźmie Łukasz Różański (14-0, 13 KO). Ewentualny bój z Babićem mógłby się odbyć tylko w ramach dobrowolnej obrony zatwierdzonej w drodze wyjątku przez federację.

Źródło: www.ringpolska.pl

HEARN ROZPOCZĄŁ ROZMOWY W SPRAWIE WALKI MISTRZOWSKIEJ BABIĆ vs RIVAS

Dodano: 19.01.2022 17:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Chorwata Alena Babicia, szef grupy Matchroom Eddie Hearn ujawnił, że odezwał się do ludzi mistrza świata WBC wagi bridger Oscara Rivasa w sprawie organizacji walki Babić vs Rivas.

Źródło: www.bokser.org

HEARN WĄTPI W WALKĘ FURY - WHYTE W MARCU

Dodano: 18.01.2022 19:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

HEARN: CHCEMY ZORGANIZOWAC WALKĘ FURY - WHYTE

Eddie Hearn wątpi, by udało się zorganizować 26 marca walkę o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 22 KO) i Dillianem Whytem (28-2, 19 KO). Taką datę jako termin kolejnego pojedynku podaje od jakiegoś czasu team "Króla Cyganów".

- Ludzie ciągle mówią o dacie marcowej, ale to zaczyna wyglądać mało realistycznie w przypadku starcia takiego kalibru - stwierdził reprezentujący Whyte'a Hearn w rozmowie z BBC. 

- Marzec, kwiecień, maj - to jest okno czasowe na tę  walkę, wszystko zależy od tego, co wydarzy się w tym tygodniu. Za kulisami toczy się wiele rozmów i wszystko może się zmienić w każdej chwili - dodał szef Matchroom Boxing. 

W piątek ma odbyć się przetarg na organizację walki Fury - Wilder. Warto jednak zaznaczyć, że wcześniej data przetargu zmieniana była dwukrotnie.

HEARN: AJ-USYK II PÓŹNY KWIECIEŃ LUB WCZESNY MAJ

Dodano: 18.01.2022 8:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Rozmowy pomiędzy obozami Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) i Oleksandra Usyka (19-0, 13 KO) trwają, jednak wciąż nie potwierdzono oficjalnie daty rewanżu walki o trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej. Eddie Hearn przekonuje, że pojedynek odbędzie się wiosną. Najbardziej prawdopodobną lokalizacją są Wyspy Brytyjskie.
- Kwiecień to realistyczny termin. Myślimy o stadionie piłkarskim w Londynie, więc druga połowa kwietnia albo wczesny maj pasują do tej koncepcji. Wtedy pogoda robi się naprawdę dobra i będzie sprzyjać naszemu pomysłowi na to wydarzenie - mówi Hearn.
- To walka, którą Joshua musi wygrać, dlatego pomimo zagranicznych ofert, pojedynek odbędzie się na brytyjskiej ziemi. Mieliśmy naprawdę dużo propozycji z innych krajów, ponieważ to pojedynek, który każdy chce zobaczyć - dodaje szef Matchroom Boxing.
Niedawno Joshua zadeklarował, że w jego narożniku zajdą zmiany. W ostatnim czasie Anglik trenował w Dubaju z Anthonym Wilsonem. Wcześniej przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbył próbne sesje treningowe z kilkoma znanymi szkoleniowcami. Na razie były mistrz świata wagi ciężkiej nie ogłosił jeszcze nazwiska jego nowego trenera.

FURY - WHYTE: PRZETARG PONOWNIE PRZESUNIĘTY

Dodano: 17.01.2022 17:26 | 2 odsłon | 0 komentarzyFederacja WBC po raz kolejny przesunęła przetarg na organizację walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 22 KO) i Dillianem Whytem (28-2, 19 KO).
Przetarg początkowo odbyć miał się 11 stycznia, jednak został przełożony o tydzień. Dziś Eddie Hearn zdradził, że nowa data konkursu ofert to 21 stycznia.
Według ostatniego orzeczenia WBC zwycięska oferta w przetargu ma być podzielona między Fury'ego i Whyte'a w stosunku 80 do 20. Obóz challengera cały czas zabiega o korzystniejszy dla siebie podział, celując w 55 do 45 zapisane w regulaminie federacji.

PROMOTOR USYKA O REWANŻU Z AJ: DUŻO SIĘ DZIEJE

Dodano: 17.01.2022 14:53 | 1 odsłon | 0 komentarzyCelebrujący dziś 35. urodziny czempion WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Oleksandr Usyk (19-0, 13 KO) póki co nie ma sprecyzowanych najbliższych sportowych planów. 
Wcześniej Eddie Hearn promujący Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO), któremu Ukrainiec odebrał we wrześniu mistrzowskie pasy, zapowiadał, że w kwietniu dojdzie do walki rewanżowej, jednak prowadzący karierę Usyka Aleksander Krasiuk twierdzi, że na razie niczego ostatecznie nie zakontraktowano. 
- Dużo się teraz dzieje. Wkrótce odkryjemy wszystkie karty - powiedział Sky Sport Krasiuk. Tymczasem jego podopieczny odpoczywa od mocnych treningów boskerskich, relaksując się na nartach na ukraińskich stokach.

KAMBOSOS-HANEY: JEST OFERTA Z BLISKIEGO WSCHODU

Dodano: 16.01.2022 9:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn poinformował, że pojawiła się oferta z jednego z krajów Bliskiego Wschodu dotycząca organizacji walki o bezdyskusyjne mistrzostwo świata wagi lekkiej pomiędzy Georgem Kambososem (20-0, 10 KO) i Devinem Haneyem (27-0, 15 KO). Pojedynek miałby się odbyć w maju.
28-letni Kambosos, który od listopada jest posiadaczem mistrzowskich pasów federacji WBA, WBO, IBF i WBC Franchise, na razie nie wyraził zainteresowania tą propozycją. Australijczyk chce zaboksować w kolejnym występie przed swoją publicznością, a gala ma być zorganizowana na jednym ze stadionów w jego ojczyźnie.
Haney jest pełnoprawnym mistrzem World Boxing Council w limicie do 61 kilogramów. Amerykanin na razie nie ma wyznaczonego obowiązkowego rywala i może swobodnie dobierać kolejnych przeciwników. Haney zdradził, że jest chętny na skrzyżowanie rękawic z Kambososem bez względu na lokalizację.

UNIFIKACYJNY POJEDYNEK HANEY vs KAMBOSOS JR NA BLISKIM WSCHODZIE?

Dodano: 14.01.2022 18:18 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn ujawnił, że pojawiła się wstępna oferta walki unifikacyjnej w wadze lekkiej. Devin Haney miałby się zmierzyć na Bliskim Wschodzie z George'em Kambososem Juniorem.

Źródło: www.bokser.org

HEARN: FURY WRÓCI 26 MARCA? JEŚLI ZWAKUJE PAS

Dodano: 14.01.2022 7:34 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn twierdzi, że jeśli Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) stoczy w marcu walkę z innym rywalem niż Dillian Whyte (28-2, 19 KO), to będzie musiał zwakować tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej.
- Mamy przetarg zaplanowany na 18 stycznia. Dzień wcześniej odbędzie się nasze spotkanie z przedstawicielami WBC w sprawie podziału pieniędzy w tym pojedynku. Dillian na pewno z niego nie zrezygnuje. Sporo dzieje się teraz za kulisami. Jeśli Fury chce boksować w marcu z innym rywalem, to będzie musiał zwakować tytuł - powiedział brytyjski promotor.
Niedawno Frank Warren zadeklarował, że Fury kolejny pojeydnek stoczy 26 marca na gali organizowanej w Wielkiej Brytanii. W gronie potencjalnych rywali wymienia się Andy'ego Ruiza Jr oraz Roberta Heleniusa.
Wiele zależy jednak od rozstrzygnięcia wtorkowego przetargu, do którego mogą włączyć się także inni promotorzy. Podział pieniędzy wyznaczony przez WBC wynosi 80 do 20 dla Fury'ego.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone