poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.  Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Wiadomości z tagiem Eddie Hearn  RSS
WŚCIEKŁY HEARN: ARUM TO NAJWIĘKSZY CHCIWIEC, JEGO SŁOWA TO GÓWNO

Dodano: 13.06.2021 14:23 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Promotor Anthony'ego Joshuy, Eddie Hearn szybko i ostro odpowiedział na oskarżenia współpromotora Tysona Fury'ego, Boba Aruma.

Źródło: www.bokser.org

Znane pierwsze zestawienia na tegoroczny Fight Camp

Dodano: 10.06.2021 20:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ujawniono pierwsze zestawienia tegorocznej letniej serii gal, które będą organizowane pod szyldem Fight Camp. Planowane pojedynki ujrzały światło dzienne, ponieważ podróżujący pociągiem Eddie Hearn pozował do zdjęcia z kibicem, mając przed sobą notatki dotyczące karty walk gal, które odbędą się 31 lipca, 7 i 14 sierpnia. 
Podczas pierwszej gali ma dojść do pojedynku Conora Benna (18-0, 12 KO) z Adrianem Granadosem (21-8-3, 15 KO) o pas WBA Continental wagi półśredniej. W kolejnych tygodniach mają także odbyć się walka o wakujący tytuł mistrza świata IBF wagi piórkowej pomiędzy Kidem Galahadem (27-1, 16 KO) i Jamesem Dickensem (30-3, 11 KO).
Hearn planuje także walkę pomiędzy Joshuą Buatsim (14-0, 12 KO) i Ricardsem Bolotniksem (18-5-1, 8 KO). Jedną z walk zaplanowanych na ten okres jest pojedynek o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Tommym McCarthym i Chrisem Billamem-Smithem. 

Źródło: www.ringpolska.pl

Hearn i Canelo będą wspólnie organizować gale w Meksyku

Dodano: 10.06.2021 20:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Saul Alvarez (56-1-2, 38 K) i Eddie Hearn będą wspólnie organizować gale bokserskie na terenie Meksyku. Pierwsza wspólna impreza Meksykanina i Brytyjczyka odbędzie się 26 września w Guadalajarze.
W walce wieczoru wrześniowej gali mistrz świata WBC wagi muszej Julio Cesar Martinez (17-1, 13 KO) zmierzy się z Joelem Cordovą (12-4-2, 3 KO). Dla Meksykanina będzie to trzecia obrona pasa World Boxing Council.
Hearn i Alvarez współpracują od grudnia. Szef Matchroom zorganizował trzy ostatnie pojedynki "Canelo" i negocjuje w jego imieniu wrześniową walkę z Calebem Plantem o absolutne mistrzostwo świata wagi super średniej.

Joshua - Usyk 25 września w Londynie, jest porozumienie

Dodano: 10.06.2021 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn poinformował, że uzgodniono warunki walki pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek odbędzie się 25 września na gali organizowanej na jednym ze stadionów piłkarskich w Londynie.
Pięściarze mają skrzyżować rękawice na stadionie Wembley lub Tottenham Hotspurs Stadium. Ukrainiec będzie do tej walki przystępował z pozycji oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata federacji World Boxing Organization. Joshua poza tytułem WBO, posiada również pasy mistrzowskie federacji IBF i WBA.
Usyk wcześniej posiadał komplet mistrzowskich pasów w kategorii junior ciężkiej. Ostatnią walkę pięściarz z Ukrainy stoczył w październiku. Joshua ostatni raz boksował w grudniu.

EDDIE HEARN PODKREŚLA JAKOŚĆ DOROBKU ANTHONY'EGO JOSHUY

Dodano: 09.06.2021 19:04 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Do walki Anthony'ego Joshuy z obowiązkowym pretendentem WBO Aleksandrem Usykiem ma dojść we wrześniu na stadionie Tottenhamu Hotspur. Promotor Brytyjczyka, Eddie Hearn podkreśla tymczasem jakość mistrzowskiego dorobku.

Źródło: www.bokser.org

Kontrakty na Usyk - Joshua w tym tygodniu, walka we wrześniu

Dodano: 08.06.2021 14:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn poinformował, że w tym tygodniu powinny zostać podpisane kontrakty na walkę Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek ma odbyć się 4 lub 11 września na gali organizowanej w Londynie.
Ukrainiec będzie do tej walki przystępował z pozycji oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata federacji World Boxing Organization. Joshua poza tytułem WBO, posiada również pasy mistrzowskie federacji IBF i WBA.
Usyk wcześniej posiadał komplet mistrzowskich pasów w kategorii junior ciężkiej. Ostatnią walkę pięściarz z Ukrainy stoczył w październiku. Joshua ostatni raz boksował w grudniu.

Usyk i Joshua blisko porozumienia w sprawie walki o pas WBO

Dodano: 04.06.2021 18:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Anthony Joshua (24-1, 22 KO) i Oleksandr Usyk (18-0, 13 KO) są coraz bliżej osiągnięcia porozumienia w sprawie organizacji walki o tytuł mistrza świata WBO wagi ciężkiej. Pojedynek prawdopodobnie odbędzie się 28 sierpnia na gali organizowanej na jednym ze stadionów piłkarskich w Anglii.
Wczoraj Eddie Hearn poinformował, że obozy pięściarzy otrzymały dodatkowy tydzień na negocjacje. Dzisiaj Brytyjczyk zdradził, że odbył kilka rozmów z promującym Ukraińca Aleksandrem Krassiukiem i strony zmierzają w kierunku podpisania kontraktu na walkę.
Usyk jest oficjalnym pretendentem do pasa World Boxing Organization. Joshua poza tytułem WBO, posiada również pasy mistrzowskie federacji IBF i WBA.

PROMOTOR JOSHUY OBAWIA SIĘ BOKSERSKIEJ POTYCZKI Z USYKIEM

Dodano: 04.06.2021 17:20 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Eddie Hearn widzi to co inni i wie, że w dwóch walkach w wadze ciężkiej Aleksander Usyk (18-0, 13 KO) dotąd nie olśnił, obawia się jednak jego walki ze swoim asem, mistrzem IBF/WBA/WBO Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).

Źródło: www.bokser.org

Trzy gale Fight Camp w tym roku, potwierdzono daty

Dodano: 04.06.2021 8:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn potwierdził, że planuje kolejną letnią serię gal, które będą organizowane pod szyldem Fight Camp. W ubiegłym roku największy brytyjski promotor z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa zdecydował się na organizację czterech gal w ogrodzie siedziby Matchroom Boxing na obrzeżach Londynu. Imprezy odbyły się bez kibiców.
W tym roku Hearn rozważał przeniesienie Fight Campu w inne miejsce, jednak ostatecznie lokalizacja nie zmieni się. Kibice zobaczą trzy letnie imprezy na świeżym powietrzu, które odbędą się 31 lipca, 7 i 14 sierpnia. Organizatorzy liczą na to, że będzie w nich mogła uczestniczyć publiczność.
Jedną z walk zaplanowanych na ten okres jest pojedynek o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Tommym McCarthym i Chrisem Billamem-Smithem. Podczas serii Fight Camp na ring może wrócić również Lawrence Okolie.

Usyk i Joshua dostali dodatkowe 2 tygodnie na negocjacje

Dodano: 03.06.2021 19:55 | 2 odsłon | 0 komentarzyEddie Hearn poinformował, że obozy Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) i Oleksandra Usyka (18-0, 13 KO) otrzymały dodatkowe dwa tygodnie na rozmowy w sprawie organizacji walki o mistrzostwo świata WBO wagi ciężkiej. Tytuł należy do Brytyjczyka, zaś Ukrainiec jest oficjalnym pretendentem do pasa World Boxing Organization.
Brytyjski promotor zdradził, że złożył Usykowi ofertę, która jego zdaniem jest bardzo uczciwa. Jednocześnie szef Matchroom Boxing zaznacza, że nie ma zamiaru trzymać pasa WBO na siłę i jeśli oczekiwania finansowe Usyka będą nierealne, Joshua zwakuje jeden z posiadanych tytułów.
Hearn już wcześniej zadeklarował, że nie ma zamiaru przystępować do przetargu wyłaniającego organizatora tego pojedynku. Brytyjczyk nie chce stawać do konkursu ofert, w którym prawdopodobnie wzięłaby także udział grupa Triller Fight Club.

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone