czwartek, 20 stycznia 2022 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem FURY  RSS
FURY - WHYTE PRAWDOPODOBNIE 26 MARCA W CARDIFF

Dodano: 20.01.2022 10:47 | 0 odsłon | 0 komentarzyBob Arum zdradził w rozmowie z Danem Rafaelem, że jeśli uda się zakontraktować w najbliższym czasie walkę o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 22 KO) i Dillianem Whytem (28-2, 19 KO), to odbędzie się ona na Principality Stadium in Cardiff.
Stadion w stolicy Walii, z oficjalną pojemnością 74,5 tysiąca widzów, jest obiektem zadaszonym, co umożliwi organizację gali bez względu na warunki pogodowe. W 2018 roku w tym samym miejscu Anthony Joshua mierzył się z Josephem Parkerem.
Przetarg na starcie Fury'ego z Whytem planowany jest na najbliższy piątek, ale niewykluczone, że jego data zostanie przesunięta o kilka dni. 

FURY - USYK NA BLISKIM WSCHODZIE? ARUM KOMENTUJE

Dodano: 19.01.2022 12:46 | 0 odsłon | 0 komentarzyW piątek odbyć ma się przetarg na organizację walki o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 22 KO) i Dillianem Whytem (28-2, 19 KO). Tymczasem promujący "Króla Cyganów" Bob Arum zdradził w rozmowie z talkSPORT, że inwestorzy z Bliskiego Wschodu chcieliby zostać gospodarzami starcia o cztery tytuły mistrzowskie z udziałem Fury'ego i Oleksandra Usyka (19-0, 13 KO). Szef Top Rank nie wydaje się być jednak optymistą w kwestii "wariantu arabskiego".
- To wygląda na totalny chaos - przyznał Arum. - Pojawiają się kolejne obietnice zorganizowania pojedynku Usyk - Fury i zapłacenia Whyte'owi za odstąpienie. Ale mieszają się w to ludzie, którzy nie mają żadnych kontraktowych umocowań. 
- Nie wiem, czym się to skończy i kim są ci ludzie z Bliskiego Wschodu. Wiem tylko tyle, że kontrakt z Tysonem Furym mają grupy Queensberry i Top Rank, a z nami nikt nie rozmawiał na temat wykupu praw - dodał promotor czempiona WBC.
Warto przypomnieć, że kilkanaście dni temu Tyson Fury zapowiadał w mediach społecznościowych "powrót arabskiego króla". Co miał wówczas na myśli, do tej pory nie wyjaśnił, choć kilka dni później zapowiadał "wielką wiadomość". Ponadto nie należy zapominać, że Oleksandr Usyk zobowiązany jest kontraktem do rewanżu z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO), któremu także należałoby zapłacić "odstępne" w przypadku boju unifikacyjnego o cztery pasy.

HEARN WĄTPI W WALKĘ FURY - WHYTE W MARCU

Dodano: 18.01.2022 19:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

HEARN: CHCEMY ZORGANIZOWAC WALKĘ FURY - WHYTE

Eddie Hearn wątpi, by udało się zorganizować 26 marca walkę o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 22 KO) i Dillianem Whytem (28-2, 19 KO). Taką datę jako termin kolejnego pojedynku podaje od jakiegoś czasu team "Króla Cyganów".

- Ludzie ciągle mówią o dacie marcowej, ale to zaczyna wyglądać mało realistycznie w przypadku starcia takiego kalibru - stwierdził reprezentujący Whyte'a Hearn w rozmowie z BBC. 

- Marzec, kwiecień, maj - to jest okno czasowe na tę  walkę, wszystko zależy od tego, co wydarzy się w tym tygodniu. Za kulisami toczy się wiele rozmów i wszystko może się zmienić w każdej chwili - dodał szef Matchroom Boxing. 

W piątek ma odbyć się przetarg na organizację walki Fury - Wilder. Warto jednak zaznaczyć, że wcześniej data przetargu zmieniana była dwukrotnie.

PRZETARG NA WALKĘ FURY vs WHYTE PONOWNIE PRZESUNIĘTY

Dodano: 17.01.2022 17:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jutro miał się odbyć przetarg na organizację walki mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego z obowiązkowym pretendentem, tymczasowym czempionem Dillianem Whyte'em. Ostatecznie jednak data przetargu została już drugi raz przełożona.

Źródło: www.bokser.org

FURY - WHYTE: PRZETARG PONOWNIE PRZESUNIĘTY

Dodano: 17.01.2022 17:26 | 2 odsłon | 0 komentarzyFederacja WBC po raz kolejny przesunęła przetarg na organizację walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 22 KO) i Dillianem Whytem (28-2, 19 KO).
Przetarg początkowo odbyć miał się 11 stycznia, jednak został przełożony o tydzień. Dziś Eddie Hearn zdradził, że nowa data konkursu ofert to 21 stycznia.
Według ostatniego orzeczenia WBC zwycięska oferta w przetargu ma być podzielona między Fury'ego i Whyte'a w stosunku 80 do 20. Obóz challengera cały czas zabiega o korzystniejszy dla siebie podział, celując w 55 do 45 zapisane w regulaminie federacji.

FURY ODPOWIADA CHISORZE: JOSHUA NIE MA ZE MNĄ SZANS, USYK GO ROZBIJE

Dodano: 14.01.2022 15:13 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury wdał się w dyskusję ze swoim rodakiem Dereckiem Chisorą, którego dwukrotnie pokonał w ringu. Teraz pojawiła się różnica zdań na temat ewentualnego pojedynku Fury'ego z Anthonym Joshuą...

Źródło: www.bokser.org

HEARN: FURY WRÓCI 26 MARCA? JEŚLI ZWAKUJE PAS

Dodano: 14.01.2022 7:34 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn twierdzi, że jeśli Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) stoczy w marcu walkę z innym rywalem niż Dillian Whyte (28-2, 19 KO), to będzie musiał zwakować tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej.
- Mamy przetarg zaplanowany na 18 stycznia. Dzień wcześniej odbędzie się nasze spotkanie z przedstawicielami WBC w sprawie podziału pieniędzy w tym pojedynku. Dillian na pewno z niego nie zrezygnuje. Sporo dzieje się teraz za kulisami. Jeśli Fury chce boksować w marcu z innym rywalem, to będzie musiał zwakować tytuł - powiedział brytyjski promotor.
Niedawno Frank Warren zadeklarował, że Fury kolejny pojeydnek stoczy 26 marca na gali organizowanej w Wielkiej Brytanii. W gronie potencjalnych rywali wymienia się Andy'ego Ruiza Jr oraz Roberta Heleniusa.
Wiele zależy jednak od rozstrzygnięcia wtorkowego przetargu, do którego mogą włączyć się także inni promotorzy. Podział pieniędzy wyznaczony przez WBC wynosi 80 do 20 dla Fury'ego.

TYSON FURY KONTRA WŁADIMIR KLICZKO: WYMIANA WERBALNYCH CIOSÓW

Dodano: 12.01.2022 17:22 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Trwa wymiana werbalnych ciosów między gigantami wagi ciężkiej i dawnymi rywalami: obecnym czempionem Tysonem Furym i byłym mistrzem Władimirem Kliczką.

Źródło: www.bokser.org

FURY DO KLICZKI: POBIJĘ CIEBIE I USYKA RAZEM

Dodano: 12.01.2022 17:02 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Kliczko: Fury może wygrać z Wilderem... a potem rewanż ze mną
Władimir Kliczko i Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) wymienili się "uprzejmościami" na Twitterze. Zaczął "Dr Stalowy Młot", który skomentował film Wyspiarza zawierający oskarżenie o doping pod adresem Oleksandra Usyka (19-0, 13 KO). 
- Tyson, jeszcze nie tak dawno przed naszą walką miałeś pozytywny wynik testu! Łatwo to wygooglować, zachowaj klasę! - napisał Kliczko. Na odpowiedź "Króla Cyganów" nie trzeba było długo czekać.
- Kliczko, ty przez 12 rund nie mogłeś mnie trafić, leszczu! Teraz dziadek czas upomniał się już o ciebie. Ty razem z Usykiem we dwóch nigdy byście mnie nie pokonali! - stwierdził w swoim  stylu Fury.
Władimir Kliczko i Tyson Fury zmierzyli się w listopadzie 2015 roku. Walkę na punkty wygrał Brytyjczyk, detronizując ukraińskiego czempiona po ponad 9 latach panowania. Kilka miesięcy później odbyć miał się rewanż, jednak Fury zawiesił swoją karierę.

FURY O USYKU: MAŁY STERYDZIARZ Z WAGI ŚREDNIEJ

Dodano: 12.01.2022 11:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) zaatakował w mediach społecznościowych Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO). Przy okazji oberwało się też Oleksandrowi Usykowi (19-0, 13 KO), którego "Król Cyganów" nazwał "małym sterydziarzem"...

Źródło: www.ringpolska.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone