poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.  Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Wiadomości z tagiem Floyda Mayweathera  RSS
Ellerbe o Powietkinie: nie powinniśmy wspierać oszustów

Dodano: 14.06.2021 18:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Powietkin - Wilder: Riabiński otwarty na USA, jak przetarg - Rosja
Leonard Ellerbe z pewnością nie będzie tęsknił za Aleksandrem Powietkinem, który wczoraj oficjalnie zakończył sportową karierę. Prawnik Floyda Mayweathera wprost nazwał Rosjanina oszustem, wypominając mu dopingowe wpadki. 
- Goście, którzy byli łapani na koksie to gówno, oszustów w sporcie nie powinniśmy wspierać. Nikt nie wie, co oni robili, zanim zostali złapani. Trzeba przyjrzeć się ich występom - napisał Ellerbe. 
Aleksander Powietkinw dwukrotnie wpadał na dopingu - najpierw na melodnium przed pojedynkiem z Deontayem Wilderem, potem na ostarynie przed starciem z Bermanem Stivernem. Obie walki ostatecznie nie doszły do skutku.

Mayweather - Paul: ponad milion sprzedanych PPV

Dodano: 10.06.2021 6:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ponad milion Pay-Per-View sprzedano na terenie Stanów Zjednoczonych na niedzielną galę w Miami, gdzie doszło do pokazowego pojedynku Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. Dostęp do płatnej transmisji w USA kosztował 49,99 dolarów.
Walka zakończyła się bez rozstrzygnięcia, ponieważ żaden z pięściarzy przez osiem rund nie potrafił znokautować rywala. Mayweather zapowiedział, że prawdopodobnie nie będzie już toczył nawet walk pokazowych.
Według nieoficjalnych informacji, były mistrz świata pięciu kategorii wagowych miał zarobić za ten pojedynek gwarantowane 10 mln dolarów oraz 50% przychodu ze sprzedaży PPV, zaś na wypłatę Paula składało się 250 tys. dolarów plus 10% ze sprzedaży PPV.

MAYWEATHER O DZISIEJSZEJ WALCE Z PAULEM: TO BĘDZIE ZABAWA

Dodano: 06.06.2021 12:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dziś w nocy polskiego czasu w Miami czeka nas gala Showtime PPV, którą zwieńczy pokazowy pojedynek Floyda Mayweathera Juniora z youtuberem Loganem Paulem. Oto ostatnia wypowiedź Floyda przed tym kasowym starciem.

WIDEO: LOGAN PAUL CIĘŻSZY OD MAYWEATHERA O PONAD 15 KG!

Dodano: 06.06.2021 7:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ogromna różnica wagi na korzyść Logana Paula. Ale i ogromna różnica umiejętności na korzyść Floyda Mayweathera Jr.

Źródło: www.bokser.org

ATLAS: LOGAN PAUL MOŻE STANOWIĆ DLA MAYWEATHERA ZAGROŻENIE

Dodano: 03.06.2021 21:56 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Choć trudno w to uwierzyć, Teddy Atlas przekonuje, że przewaga fizyczna Logana Paula (0-1) w połączeniu z wiekiem i brakiem aktywności Floyda Mayweathera Juniora (50-0, 27 KO) może stanowić dla tego drugiego nie lada zagwozdkę.

Źródło: www.bokser.org

Mayweather - Paul: tylko nokaut wyłoni zwycięzcę

Dodano: 02.06.2021 20:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Oficjalnie potwierdzono zasady, według których toczyć się będzie walka Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. Pojedynek będzie główną atrakcją gali w Miami. 
Walka odbędzie się na dystansie ośmiu rund. W przypadku pełnego dystansu, nie zostanie ogłoszony wedykt. Zwycięzcę wyłoni jedynie zakończenie pojedynku przed czasem. 
Zawodnicy będą boksować w 12-uncjowych rękawicach. Walka odbędzie się bez kasków. W USA pojedynek będzie pokazywany w systemie Pay-Per-View. 

Floyd Mayweather Jr - Logan Paul na żywo w TVP Sport

Dodano: 01.06.2021 18:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jak informuje serwis Teleman.pl, TVP Sport ma pokazać na żywo niedzielną galę organizowaną na Hard Rock Stadium w Miami, gdzie dojdzie do walki Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. 
Pojedynek będzie miał charakter pokazowy. Każdy z zawodników będzie miał indywidualny limit wagowy, którego nie będzie mógł przekroczyć. Mayweather nie może ważyć więcej niż 72,5 kg, zaś Paul 86 kg.
44-letni Mayweather od dłuższego czasu zapowiadał, że wróci między liny, jednak nie będzie toczył oficjalnych walk. Paul, który jest gwiazdą amerykańskich mediów społecznościowych, w listopadzie 2019 roku stoczył pierwszą profesjonalną walkę, przegrywając niejednogłośnie na punkty z KSI.

Inside Floyd Mayweather Jr - Logan Paul (odc. 1)

Dodano: 01.06.2021 8:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W niedzielę na gali organizowanej na Hard Rock Stadium w Miami dojdzie do walki Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. Pojedynek będzie w USA pokazywany w systemie Pay-Per-View przez telewizję Showtime. 

 

'MAYWEATHER MOŻE PRZEGRAĆ Z YOUTUBEREM I SIĘ SKOMPROMITOWAĆ'

Dodano: 31.05.2021 16:18 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Pokazowa walka jednego z najlepszych bokserów wszech czasów Floyda Mayweathera Juniora (50-0, 27 KO) z niezwykle popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1) czeka nas w najbliższy weekend - 6 czerwca na Hard Rock Stadium w Miami.

Pascal złapany na dopingu, nie dojdzie do walki z Jackiem

Dodano: 29.05.2021 8:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Nie dojdzie do planowanej na 6 czerwca rewanżowej walki Jeana Pascala (35-6-1, 20 KO) z Badou Jackiem (23-3-3, 13 KO). Kanadyjczyk został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków dopingujących. Testy wykryło w jego organizmie trzy zabronione substancje.
Pascal dzierży regularny pas mistrzowski WBA w kategorii półciężkiej. Federacja World Boxing Association prawdopodobnie odbierze mu ten tytuł. Jack zapowiada, że wystąpi na czerwcowej gali, a jego obóz szuka nowego przeciwnika.
Główną atrakcją imprezy organizowanej na Hard Rock Stadium w Miami będzie walka Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. Wydarzenie będzie w USA pokazywane w systemie Pay-Per-View przez telewizję Showtime. 

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone