czwartek, 20 stycznia 2022 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem George  RSS
ŁOMACZENKO POLECIE DO AUSTRALII NA WALKĘ Z KAMBOSOSEM?

Dodano: 17.01.2022 22:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Królem wagi lekkiej jest obecnie George Kambosos (20-0, 10 KO). Wcześniej był nim Wasyl Łomaczenko (16-2, 11 KO). I być może już wkrótce dojdzie do ich bezpośredniej konfrontacji.

Źródło: www.bokser.org

GEORGE FOREMAN BRONI OSKARŻANEGO O RASIZM BOBA ARUMA

Dodano: 16.01.2022 22:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Bob Arum odpowiedział już na zarzuty Terence'a Crawforda (38-0, 29 KO) o rzekomy rasizm. Teraz w obronie legendarnego promotora stanął jeden z setek promowanych przez niego czarnoskórych pięściarzy, równie legendarny George Foreman (76-5, 68 KO).

Źródło: www.bokser.org

KAMBOSOS BRONI PASÓW W MAJU W AUSTRALII

Dodano: 12.01.2022 7:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy


George Kambosos (20-0, 10 KO) zapowiedział, że kolejny pojedynek stoczy w maju podczas gali organizowanej na jednym ze stadionów w Australii. Mistrz świata WBA, WBO, IBF i WB Franchise wagi lekkiej nie zna jeszcze nazwiska rywala.
28-latek rozważa kilka możliwości, jednak stawia jeden warunek - pojedynek musi odbyć się przed jego publicznością. Gotowość do podróży do Australii wyrazili w ostatnich tygodniach m.in. Devin Haney oraz Wasyl Łomaczenko, który wkrótce może zostać wyznaczony oficjalnym pretendentem do walki z Kambososem przez federację WBO.
W listopadzie pięściarz z Australii sensacyjnie wygrał z Teofimo Lopezem, odbierając mu wszystkie mistrzowskie tytuły w kategorii do 61 kilogramów. Kambosos przystępował do tej walki z pozycji oficjalnego pretendenta dlatego w kontrakcie nie znalazła się klauzula rewanżowa.

Źródło: www.ringpolska.pl

Pierwsza gwiazda w 75-letniej historii NBA. Przez niego zmieniano przepisy

Dodano: 06.01.2022 10:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Niewielu koszykarzy mogło powiedzieć o sobie, że byli tak dobrzy, iż z ich powodu zmieniono zasady gry. Jedno z nazwisk, które na pewno znalazłyby się na tej liście to George Mikan, pierwsza wielka gwiazda NBA.

Tagi: Jedna, George
Źródło: https:

NAGRODY ESPN: JARED ANDERSON PROSPEKTEM ROKU

Dodano: 31.12.2021 10:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Telewizja ESPN przyznała nagrody za mijające dwanaście miesięcy. Pięściarzem roku został Saul Alvarez, który w listopadzie jako pierwszy w historii zunifikował cztery najważniejsze mistrzowskie pasy w kategorii super średniej.
Nagroda pięściarki roku trafiła z kolei do Amandy Serrano. Prospektem roku uznano boksującego w kategorii ciężkiej Jareda Andersona, który w tym roku zaliczył cztery zawodowe wygrane.
Nagrody ESPN za 2021 rok:
Pięściarz roku: Saul Alvarez
Pięściarka roku: Amanda Serrano
Walka roku: Tyson Fury - Deontay Wilder III
Nokaut roku: Tyson Fury - Deontay Wilder III
Niespodzianka roku: George Kambosos - Teofimo Lopez
Prospekt roku: Jared Anderson

Phil Neville: Cristiano Ronaldo jest na tym samym poziomie co Pele i George Best

Dodano: 03.05.2017 8:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ma naturalny talent i niesamowitą zdolność do ciężkiej pracy. Jest dowodem na to, gdzie praca może cię zaprowadzić - pisze Phil Neville o Cristiano Ronaldo.

Tagi: Jeep, George, Peak
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone