poniedziałek, 20 września 2021 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem International  RSS
RANKING IBF: MASTERNAK W DÓŁ, CIEŚLAK I STĘPIEŃ W MIEJSCU

Dodano: 15.09.2021 11:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Federacja International Boxing Federation opublikowała wczoraj najnowszy ranking. Nas najbardziej interesowało, jak zostanie potraktowany Michał Cieślak (21-1, 15 KO)?

Źródło: www.bokser.org

Trzech Polaków w najnowszym rankingu IBF

Dodano: 14.09.2021 21:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nazwiska trzech polskich pięściarzy znalazły się w najnowszych rankingach federacji IBF. Najwyżej notowany jest Michał Cieślak, który zajmuje drugie miejsce w kategorii junior ciężkiej i jeszcze niedawno szykował się do walki o mistrzostwo świata International Boxing Federation.
Pięściarz z Radomia na pojedynek o mistrzowski tytuł będzie musiał poczekać, jednak wygląda na to, że nie straci na razie swojej wysokiej pozycji w rankingu. Na ring Cieślak ma wrócić jesienią na gali organizowanej w Polsce.
W rankingu wagi junior ciężkiej IBF znaleźli się także Mateusz Masternak (7. miejsce) i Paweł Stępień (13. miejsce). "Master" w tym roku zaliczył już dwa zwycięstwa, zaś Stępień nie boksował od maja.

Cieślak wróci walką na Polsat Boxing Night?

Dodano: 13.09.2021 13:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Choć wygląda na to, że Michał Cieślak (21-1, 15 KO) na swoją walkę o pas IBF wagi junior ciężkiej będzie musiał jeszcze poczekać, nie oznacza to, że lider rankingu International Boxing Federation nie wyjdzie w najbliższym czasie między liny.
Radomianin prawdopodobnie wystąpi na jednej z jesiennych gal Polsat Boxing Night, krzyżując rękawice z rywalem z szerokiej światowej czołówki. 
Michał Cieślak przez ostatni tygodnie szykował się do mistrzowskiej konfrontacji z Mairisem Briedisem (27-1, 19 KO), jednak negocjacje dotyczące warunków organizacji pojedynku zakończyły się fiaskiem i Łotysz ostatecznie zmierzy się z innym rywalem z rankingowej 15-tki. 

Źródło: www.ringpolska.pl

Tiszczenko pokonał Kudriaszowa

Dodano: 11.09.2021 23:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Tiszczenko - Mchunu 27 marca o pas WBC Silver
Na gali w Jekaterynburgu Jewgienij Tiszczenko (9-1, 6 KO) łatwo pokonał na punkty Dimitrija Kudriaszowa (24-5, 23 KO), zdobywając pas WBC International kategorii junior ciężkiej. Sędziowie punktowali 99-90, 100-89, 100-89.
Dla Rosjanina, który na zawodowstwo przechodził jako złoty medalista olimpijski, dzisiejsze zwycięstwo było udanym powrotem między liny po porażce w eliminatorze WBC z Thabiso Mchunu.

Źródło: www.ringpolska.pl

Hrgović i Yoka wygrywają przed czasem

Dodano: 10.09.2021 23:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy


8 grudnia kolejna walka Filipa Hrgovica
Przed czasem wygrali swoje dzisiejsze walki medaliści olimpijscy w wadze super ciężkiej z Rio de Janeiro Filip Hrgović (13-0, 11 KO) i Tony Yoka (11-0, 9 KO). 
Hrgović na gali w austriackim Klagenfurcie łatwo poradził sobie w boju o pas IBF International ze słabym Marko Radonjicem (22-1, 22 KO), stopując go w czwartej rundzie po kilku nokdaunach. Yoka potrzebował więcej czasu na odniesienie zwycięstwa i swoją rywalizację z Peterem Milasem (15-1, 11 KO) zakończył w siódmej odsłonie, broniąc w ten sposób tytuł EBU-EU.
Aktualne pozycje rankingowe Hrgovića to: IBF #4, WBC #9, WBO #13, zaś Yoki: IBF #7, WBC #10, WBO #15.

Źródło: www.ringpolska.pl

Fuzile - Ogawa o pas IBF po Diazie

Dodano: 10.09.2021 19:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Azinga Fuzile (15-1, 9 KO) i Kenichi Ogawa (25-1-1, 18 KO) zaboksują ostatecznie o wakujący tytuł mistrza świata IBF wagi super piórkowej. Wcześniej do pojedynku z Ogawą o ten pas przymierzany był Szawkat Rachimow.
Konfrontacja Japończyka z Rosjaninem była kilkukrotnie przekładana. Ostatecznie z powodu problemów zdrowotnych, Rachimow musiał zrezygnować z mistrzowskiej szansy.
Pas International Boxing Federation w tym przedziale wagowym wcześniej należał do Josepha Diaza Jr, który stracił tytuł podczas ceremonii ważenia przed lutowym pojedynkiem z Rachimowem. Walka, która była główną atrakcją gali w Indio, zakończyła się remisem, a mistrzowski pas pozostał wakujący.

Źródło: www.ringpolska.pl

Liczik: realizujemy wszystkie założenia treningowe

Dodano: 09.09.2021 19:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Dobiega końca Nosalowy Dwór Summer Camp, podczas którego pięściarze trenowani przez Andrzeja Liczika przygotowywali się do ważnych bokserskich wyzwań w najbliższych miesiącach. Główny trener grupy KnockOut Promotions jest zadowolony z przebiegu obozu w Zakopanem.
- Jestem pierwszy raz na letnim obozie w Nosalowym Dworze, ale wszystko przebiega bardzo sprawnie. Realizujemy wszystkie założenia treningowe, więc nie ma na co narzekać - mówi Liczik.
Na zgrupowaniu z ośrodku Nosalowy Dwór stawili się m.in. byli mistrzowie świata Krzysztof Włodarczyk oraz Krzysztof Głowacki. Formę budują również młodzi pięściarze z grupy GIA Boxing Promotions. Niektórzy zawodnicy wystąpią na planowanej na październik gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 18.
- Nasza grupa treningowa jest spora, ale nigdy nie miałem problemów z pracą z kilka zawodnikami na jednym obozie. Dla każdego znajduje czas, a dodatkowo każdy ma swój indywidualny cykl przygotowań. Mamy tutaj zawodników, którzy boksują na różnych galach, a także różnych terminach - dodaje Liczik.
W Zakopanem trenuje także Michał Cieślak, który przygotowuje się do walki o mistrzostwo świata IBF wagi junior ciężkiej z Mairisem Briedisem. Pięściarz z Radomia do tego starcia trenuje już od dłuższego czasu i liczy na oficjalne potwierdzenie terminu rywalizacji o pas International Boxing Federation.
- To prawda, Michał daje z siebie wszystko na treningach, przygotowuje się do walki o mistrzostwo świata i mam nadzieję, że wszystko szybko się wyjaśni, a my będziemy mieć konkretną datę tego starcia - kończy główny szkoleniowiec KnockOut Promotions.

 

SKAT International Golf Cup 2017

Dodano: 08.05.2017 9:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Golf to sport, który sprawia dużą przyjemność każdemu bez względu na wiek i płeć. Ta gra łączy w sobie wiele pozytywnych elementów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone