środa, 29 czerwca 2022 r.  Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei
Wiadomości z tagiem Kielcach  RSS
LAURA GRZYB: POWIEDZIAŁAM, ŻE ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY

Dodano: 29.06.2022 12:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W co-main evencie piątkowej gali KnockOut Boxing Night w Kielcach najcenniejsze zwycięstwo w swojej karierze odniosła Laura Grzyb (7-0, 3 KO). Podopieczna Andrzeja Liczika pewnie pokonała na punkty Martine Vallieres Bisson (5-1, 1 KO). Zawodniczka KncokOut Pronotions wierzy, że w niedługim czasie otrzyma szansę pojedynku o mistrzostwo świata.
- Po walce powiedziałam panu Andrzejowi [Wasilewskiemu], że żarty się skończyły i pan Andrzej też w narożniku powiedział: "masz potencjał, idziemy wyżej", więc będę go trzymała za słowo - powiedziała po zejściu z ringu Grzyb.
- Jestem w miejscu, w którym chciałam być zawsze i mam nadzieję, że przywiozę do Polski pas mistrzyni świata. Wiem, że czeka mnie ciężka praca, że to będzie ciężka harówa, ale ja jestem na nią gotowa! - dodała.
Dzięki wygranej nad Bisson Laura Grzyb awansowała na 13. pozycję kobiecego rankingu Boxrec kategorii piórkowej.  

WASILEWSKI PO WALCE GRZYB: NARODZINY GWIAZDY?

Dodano: 27.06.2022 13:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W piątek na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach najcenniejsze zwycięstwo w karierze odniosła Laura Grzyb (7-0, 3 KO), która pokonała jednogłośnie na punkty Martine Vallieres Bisson (5-1, 1 KO). Pod wrażeniem występu Grzyb był jej promotor Andrzej Wasilewski.

CIEŚLAK: BĘDZIE MOCNA WALKA, NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Dodano: 24.06.2022 11:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Mocną walkę zapowiada Michał Cieślak (21-2, 15 KO), który dziś na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach skrzyżuje rękawice z Niemcem Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO). Dla podopiecznego Andrzeja Liczika będzie to powrót na ring po mistrzowskim starciu z Lawrencem Okolie.

CIEŚLAK: BĘDĘ GRYZŁ LINY, BY WYWALCZYĆ PAS

Dodano: 24.06.2022 8:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W piątek na gali KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach Michał Cieślak (21-2, 15 KO) skrzyżuje rękawice z Niemcem Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO). Dla pięściarza z Radomia będzie to powrót do ringu po porażce, którą poniósł w lutym w pojedynku z mistrzem świata WBO wagi junior ciężkiej Lawrence'em Okolie'em. Transmisja gali KBN 22 od 19:50 w TVP Sport, online na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej.
Ile razy obejrzałeś swoją walkę z Lawrence'em Okolie'em?
Michał Cieślak: Tylko raz, bo musiałem obejrzeć z całym sztabem szkoleniowym. Zarysował się nowy plan, zobaczymy, jak to wyjdzie w ringu.
Mocno cierpiałeś, oglądając ten pojedynek?
Mocno, nie da się ukryć. Każdy wojownik, który ogląda swoją przegraną, czuje się dziwnie. Ta porażka boli mnie cały czas.
Dwa razy podchodziłeś do walk o mistrzostwo świata, ale nie udało ci się zwyciężyć. Wierzysz, że "do trzech razy sztuka"?
To powiedzenie trzyma przy tej ciężkiej pracy, którą wykonuję. Bardzo w to wierzę, że dostanę trzecią szansę, nawet nie myślę o tym, że coś może pójść nie tak. Przede mną ostatnia szansa i będę gryzł liny, by wywalczyć pas!

 

MICHAŁ CIEŚLAK: WRACAM SZYBKO, PORAŻKA Z OKOLIE WCIĄŻ BOLI

Dodano: 23.06.2022 13:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Wciąż siedzi we mnie porażka z Okolie, która boli jeszcze bardziej niż ta z Makabu. Dlatego dobrze, że wracam tak szybko - mówi Michał Cieślak (21-2, 15 KO), który jutro wieczorem spotka się w Kielcach z Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO).

Źródło: www.bokser.org

PIOTR ŁĄCZ - PO KOLEJNY NOKAUT

Dodano: 23.06.2022 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Boksujący w wadze ciężkiej Piotr Łącz (3-0, 3 KO) o swojej piątkowej walce na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach i sparingach z Wachem, Szpilką, Siwym, Masternakiem.

Źródło: www.ringpolska.pl

PIOTR ŁĄCZ NA TRENINGU MEDIALNYM

Dodano: 22.06.2022 21:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy


W piątek na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach boksujący w kategorii ciężkiej Piotr Łącz (3-0, 3 KO) zmierzy się z Francuzem Morganem Dessaux (6-10, 5 KO).

Źródło: www.ringpolska.pl

MICHAŁ CIEŚLAK - TRENING MEDIALNY PRZED WALKĄ Z KOELLINGIEM

Dodano: 22.06.2022 20:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Cztery miesiące po nieudanym ataku na tron WBO w piątkowy wieczór w Kielcach wróci Michał Cieślak (21-2, 15 KO). Należący do światowej czołówki kategorii cruiser Polak skrzyżuje rękawice z Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO).

TRENING CIEŚLAKA PRZED WALKĄ Z KOELLINGIEM

Dodano: 22.06.2022 20:18 | 5 odsłon | 0 komentarzy


24 czerwca na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach Michał Cieślak (21-2, 15 KO) zmierzy się z Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO). Dziś Polak zaprezentował się mediom i kibicom na otwartym treningu. 

GRZYB: W TEJ WALCE MUSZĘ BYĆ GOTOWA NA WSZYSTKO

Dodano: 22.06.2022 19:03 | 6 odsłon | 0 komentarzy


To będzie starcie dwóch niepokonanych pięściarek. W piątek na gali KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach Laura Grzyb skrzyżuje rękawice z Kanadyjką Martine Vallieres Bisson. Polka nie ukrywa, że pod koniec tego roku chciałaby powalczyć o pas mistrzyni świata! - I ja i pan Andrzej Wasilewski (szef Knockout Promotions, red.) chcemy tego samego. Przywieźć do Polski pas mistrzowski, którego tak brakuje - powiedziała nam Grzyb.
- Przygotowania do tej walki były bardzo ciężkie. Wiemy, że to będzie bardzo mocna walka i trzeba być gotowym na wszystko. Byłam odizolowana od rodziny i przyjaciół. Sala stała się moim domem a chłopaki z trenerem zastępowali rodzinę. Postawiłam na boks i muszę się dostosować. Forma zaczyna skakać w górę. Jeśli nic nie wydarzy się po drodze to 24. czerwca powinnam wyjść do ringu w najlepszej dyspozycji - powiedziała nam Grzyb.
Polka nie ma wątpliwości, że kibiców czekać będzie w Kielach bardzo wyrównany bój.
- Martine to leworęczna zawodniczka z bogatą karierą amatorską. Zaczęłyśmy walczyć mniej więcej w tym samym czasie. Stoczyłyśmy tyle samo walk. Mamy obie zero w rekordzie. Każda z nas będzie chciała wygrać tę walkę. Jest szybka i zadaje bardzo dużo ciosów w różnych płaszczyznach. Czeka mnie nareszcie prawdziwy egzamin. To jest walka 50 na 50.

 

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone