czwartek, 20 stycznia 2022 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem KnockOut  RSS
KRZYSZTOF GŁOWACKI WRÓCI NA RING 26 MARCA?

Dodano: 14.01.2022 7:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (31-3, 19 KO) poinformował w magazynie "Ring" w TVP Sport, że jego kolejny zawodowy pojedynek odbędzie się prawdopodobnie 26 marca na gali organizowanej w Polsce.
Dla 35-letniego "Główki" byłby to pierwszy występ od marcowej porażki z Lawrencem Okoliem. Polak przegrał z Brytyjczykiem w pojedynku o mistrzowski pas federacji WBO. Pięściarz z Wałcza miał stoczyć pojedynek w grudniu, jednak musiał wycofać się z powodu kontuzji lewej dłoni.
- Wszystko jest już w porządku. Zasuwam na pełnych obrotach, w przyszłą niedzielę rozpoczynamy obóz w Zakopanem z trenerami Andrzejem Liczikiem i Karolem Kossakiem -  powiedział były czempion organizacji WBO.
Głowacki nie boksował przed polską publicznością od maja 2018 roku. Ostatnie trzy zawodowe walki pięściarz grupy KnockOut Promotions toczył w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Łotwie.

CIEŚLAK - OKOLIE: JEST KLAUZULA REWANŻOWA

Dodano: 12.01.2022 8:04 | 3 odsłon | 0 komentarzyW kontrakcie na walkę mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej Lawrece'a Okolego (17-0, 9 KO) z Michałem Cieślakiem (21-1, 15 KO) znalazła się klauzula rewanżowa - poinformował Andrzej Wasilewski, jeden z promotorów pięściarza z Radomia. Oznacza to, że jeśli Polak wygrałby z Brytyjczykiem i odebrał mu pas World Boxing Organization, byłby zobowiązany do stoczenia rewanżu. 
- To standardowa procedura. Nie słyszałem w ostatnich latach o przypadku dobrowolnej obrony tytułu bez wpisania w kontrakt obowiązkowego rewanżu - mówi szef KnockOut Promotions.
Do walki Okolie - Cieślak dojdzie 27 lutego w hali O2 w Londynie. Dla Cieślaka będzie to druga w karierze mistrzowska szansa. W styczniu 2020 roku pięściarz z Radomia przegrał na punkty z Ilungą Makabu w pojedynku o pas mistrzowski federacji WBC.
Niewykluczone, że podczas lutowej gali dojdzie także do walki pomiędzy Arsenem Goulamirianem (26-0, 18 KO) i Jewgienijem Jegorowem (11-0, 7 KO). Pojedynek o pas WBA wagi junior ciężkiej miał odbyć się na początku grudnia w Rosji, jednak walka została przełożona z powodu zakażenia niedyspozycji zdrowotnej Ormianina. 

WASILEWSKI O TVP BOXING NIGHT: ZGODZILIŚMY SIĘ

Dodano: 06.01.2022 11:26 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Andrzej Wasilewski zabrał na Twitterze głos w sprawie gali TVP Boxing Night, na której miałoby dojść do kilku bardzo ciekawie zapowiadających się polsko-polskich zestawień w różnych kategoriach wagowych. Podczas tej imprezy skonfrontować mieliby się ze sobą zawodnicy z różnych grup promotorskich. 
- Wygląda na to, że Mateusz Borek ma rację, że jest nieduża szansa na zrobienie wspólnej gali polsko-polskiej. Powód jest tylko jeden. On jej sam nie chce. My się zgodziliśmy na prawie wszystko bez nawet rozmowy. Ja żałuję - mówi prezes KnockOut Promotions, odnosząc się do słów Mateusza Borka, który w rozmowie z "Super Expressem" ocenił projekt TVP Boxing Night jako mało realny.
- Pan Mariusz Grabowski zaproponował możliwie najlepszą i do tego prawie całkowicie realną do zrobienia kartę i my ją zaakceptowaliśmy. Po niedzieli skontaktuje się z panem Grabowskim - dodał Wasilewski.
Koncepcja przedstawiona przez właściciela Tymex Boxing Promotion zakłada m.in. doprowadzenie do walki Roberta Parzęczewskiego z Mateuszem Trycem.

ZYŚK: TRWAJĄ PRZYMIARKI DO WYJAZDOWEGO BOJU

Dodano: 05.01.2022 7:42 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Przemysław Zyśk (18-0, 6 KO) szybko o wrócił na salę treningową po listopadowej wygranej z Juanem Ruizem. "Ostrołęcki Taran" poinformował w mediach społecznościowych, że już wkrótce mogą pojawić się wiadomości o jego kolejnym zawodowym występie.
- Trwają przymiarki do mojego wyjazdowego boju mam nadzieję że już o jakiś tytuł. Potrzebuję jeszcze jedną walkę z bardzo mocnym rywalem i powinienem być gotowy - napisał pięściarz grupy KnockOut Promotions.
- Zaczynamy już regularnie pracować nad formą z Przemkiem Kantorowskim, bo ptaszki ćwierkają że się coś święci - dodał podopieczny trenera Łukasza Malinowskiego.
W ubiegłym roku Zyśk był bardzo aktywny i stoczył cztery zawodowe walki. Po ostatnim zwycięstwie 29-latek awansował na 54. miejsce w światowym rankingu wagi super półśredniej portalu Boxrec.com.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

CZERKASZYN: CZAS NA WIĘKSZE WYZWANIA SPORTOWE

Dodano: 03.01.2022 7:31 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Fiodor Czerkaszyn (19-0, 12 KO) rozpoczyna nowy rok  z ambitnymi sportowymi planami. Niepokonany pięściarz wagi średniej opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym wyraża nadzieję na wykonanie kolejnych kroków rozwijających jego zawodową karierę. 
- Cieszę się, że wygrałem 3 walki wieczoru w ubiegłym roku. Czas na większe wyzwania sportowe. Wierzę, że 2022 będzie udany dla nas wszystkich - stwierdził pięściarz grupy KnockOut Promotions.
25-latek po raz ostatni boksował w październiku, wygrywając na punkty z Gonzalo Corią. W starciu z Argentyńczykiem podopieczny trenera Andrzeja Liczika naderwał ścięgno prawego kciuka i musiał poddać się zabiegowi, który wyłączył go z bokserskich treningów na kilka tygodni.

Źródło: www.ringpolska.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone