poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.  Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Wiadomości z tagiem KnockOut  RSS
Liczik: Diablo niedługo będzie gotowy do powrotu na ring

Dodano: 11.06.2021 16:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) i Andrzej Liczik mają za sobą pierwsze wspólne treningi. Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej przygotowuje się do powrotu na ring.
- Ciężko mówić o pierwszych wrażeniach. Potrzebujemy na pewno czasu, żeby się lepiej poznać. Z obu stron jest wola współpracy - komentuje nowy trener grupy KnockOut Promotions.
"Diablo" Włodarczyk nie boksował od listopada 2019 roku, kiedy to wygrał na punkty z Taylorem Mabiką. Później były czempion kategorii cruiser miał komplikacje zdrowotne, a ostatnio także wpadł z kłopoty prawne.
- Wiadomo, że Włodarczyk miał pewną przerwę, ale wrócił do treningów i myśli o powrocie na ring. Niewykluczone, że niedługo kibice mogą poznać w tej sprawie szczegóły - mówi Liczik.
Krzysztof Włodarczyk w mediach społecznościowych zamieścił niedawno wideo, na którym wywołuje do walki Łukasza Różańskiego. Pięściarz z Rzeszowa niedawno znokautował Artura Szpilkę i zdobył pas WBC International wagi bridger.

Liczik: wszyscy zawodnicy będą trenować w jednym miejscu

Dodano: 10.06.2021 10:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Andrzej Liczik podpisał kontrakt z grupą KnockOut Promotions i został głównym trenerem największej polskiej stajni bokserskiej. 44-letni szkoleniowiec na co dzień pracuje także m.in. z Michałem Cieślakiem oraz zawodnikami grupy GIA Boxing Promotions. Zajęcia z wszystkimi pięściarzami będą odbywać się w warszawskim KnockOut Gymie.
- Cieszę się z podpisania kontraktu z grupą KnockOut Promotions. Rozmawialiśmy od pewnego czasu o współpracy. Jestem zadowolony, że będę mógł skupić się wyłącznie na pracy z pięściarzami zawodowymi. Wszyscy będą trenować w jednym miejscu i wzajemnie wspierać się na sali - mówi Liczik.
- Od zawsze miałem dużo pracy, chociaż może nie wszyscy o tym wiedzieli. Nie ma obawy, że teraz będę miał za dużo obowiązków. Będziemy na bieżąco ustalać plan pracy z wszystkimi zawodnikami. Zakładam, że wszystko uda się ułożyć - przekonuje nowy trener KnockOut Promotions.
Andrzej Liczik w tym tygodniu odbył pierwsze zajęcia z nowymi podopiecznymi. Już latem jako trener pojawi się po raz pierwszych na galach Knockout Boxing Night.
- Na razie nie chcę za dużo mówić, bo jesteśmy po pierwszych treningach. Na pewno będziemy się poznawać i docierać na wspólnych treningach. Są zawodnicy doświadczeni, u których nie można już zbyt wiele zmienić, ale są też zawodnicy młodsi, którzy ciągle się rozwijają. Jestem człowiekiem, który zdecydowanie woli robić, niż mówić, więc wszystko wyjdzie na sali treningowej - podsumowuje Liczik.
Na co dzień Andrzej Liczik będzie miał okazję trenować m.in. z byłymi mistrzami świata wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem i Krzysztofem Głowackim czy byłym mistrzem Europy oraz niedawnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Kamilem Szeremetą.

ANDRZEJ LICZIK NOWYM TRENEREM KNOCKOUT PROMOTIONS

Dodano: 10.06.2021 1:52 | 5 odsłon | 0 komentarzy

To żadna niespodzianka, ale można o tym pisać już oficjalnie. Andrzej Liczik został przedstawiony jako nowy trener grupy KnockOut Promotions.

Źródło: www.bokser.org

Szeremeta - Munguia: promotor Meksykanina potwierdza walkę

Dodano: 09.06.2021 19:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Grupa Zanfer Promotions potwierdziła w komunikatach w mediach społecznościowych, że 19 czerwca na gali w El Paso dojdzie walki Kamila Szeremety (21-1, 5 KO) z Jaime Munguią (36-0, 29 KO). Białostoczanin zastąpił w tej rywalizacji Macieja Sulęckiego.
Dla Szeremety będzie to powrót na ring po grudniowej porażce z rąk Giennadija Gołowkina. W ostatnim czasie pięściarz grupy KnockOut Promotions przebywał na obozie sparingowym we Włoszech.
Polak do Stanów Zjednoczonych wyleci z trenerem Jerzym Baranieckim. Jeśli Szeremeta pokona Munguię, który zajmuje pierwsze miejsce w rankingu WBC w limicie do 72,5 kg, będzie blisko pozycji oficjalnego pretendenta do pasa World Boxing Council.
Meksykanin, który w przeszłości był mistrzem świata wagi super półśredniej, w kategorii średniej stoczył do tej pory dwie walki. W styczniu ubiegłego roku wygrał z Garym O'Sullivanem, zaś w październiku z Tureano Johnsonem.

Andrzej Liczik głównym trenerem KnockOut Promotions

Dodano: 09.06.2021 16:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Andrzej Liczik został głównym trenerem grupy KnockOut Promotions. 44-letni szkoleniowiec będzie na co dzień pracował m.in. z byłymi mistrzami świata wagi junior ciężkiej Krzysztofem Włodarczykiem i Krzysztofem Głowackim czy byłym mistrzem Europy oraz niedawnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Kamilem Szeremetą.
Liczik jako zawodnik zdobywał m.in. medale na mistrzostwach Polski oraz mistrzostwach Europy. Po zakończeniu kariery z powodzeniem pracuje jako trener. W ostatnim czasie pod jego skrzydłami coraz większe sukcesy odnosi Michał Cieślak, który klasyfikowany jest coraz wyżej w rankingach kategorii cruiser..
- Cieszymy z podpisania kontraktu z Andrzejem Liczikiem. Oczywiście nastawiamy się na długą współpracę z nowym szkoleniowcem, który w ostatnim czasie udowodnił, że należy do ścisłej polskiej czołówki - powiedział Jacek Szelągowski, wiceprezes KnockOut Promotions do spraw sportowych.
Trener Andrzej Liczik zaraz po podpisaniu kontraktu z największą polską grupą bokserską, przystąpił do prowadzenia treningów z nowymi podopiecznymi w KnockOut Gym na ul. Petofiego w Warszawie. Szkoleniowiec niedawno rozpoczął także współpracę z pięściarzami grupy GIA Boxing Promotions.

Szeremeta wrócił z Włoch, czeka na wylot do USA

Dodano: 08.06.2021 9:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kamil Szeremeta (21-1, 5 KO) w poniedziałek wrócił do Polski po obozie sparingowym we Włoszech, gdzie pomagał budować formę mistrzowi Europy wagi średniej Matteo Signaniemu. Białostoczanin już za kilka dni może wylecieć do Stanów Zjednoczonych.
19 czerwca na gali organizowanej w El Paso pięściarz grupy KnockOut Promotions może skrzyżować rękawice z Jaime Munguią (36-0, 29 KO). Rozmowy w tej sprawie trwają, chociaż główne warunki walki zostały już ustalone.
Do dopełnienia pozostały formalności, jednak pojedynek nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. W najbliższych dniach Szeremeta będzie sparował w Warszawie, a w narożniku podczas walki z Munguią będzie towarzyszył mu Jerzy Baraniecki, z którym białostoczanin pracował także przy okazji grudniowego pojedynku z Giennadijem Gołowkinem.
24-letni Munguia nie boksował od października ubiegłego roku. Meksykanin kilka miesięcy temu przymierzany był do pojedynku z Gołowkinem, jednak porozumienia w tej sprawie nie osiągnięto.
 

Kamil Szeremeta - Jaime Munguia 19 czerwca w El Paso!

Dodano: 06.06.2021 11:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kamil Szeremeta (21-1, 5 KO) zmierzy się z Jaime Munguią (36-0, 29 KO) podczas gali grupy Golden Boy Promotions, która odbędzie się 19 czerwca w El Paso. Białostoczanin zastąpił w starciu z Meksykaninem Macieja Sulęckiego, który wycofał się z walki z powodu niesatysfakcjonujących warunków treningowych.
- Mamy to! Będzie ciekawie. Jak to zwykle mówię, za Polskę, auuu! - napisał w mediach społecznościowych pięściarz grupy KnockOut Promotions.
Dla Szeremety będzie to powrót na ring po grudniowej walce z Giennadijem Gołowkinem. Polak boksował z Kazachem o tytuł mistrza świata IBF wagi średniej. Jeśli pokona Munguię, który zajmuje pierwsze miejsce w rankingu WBC w limicie do 72,5 kg, będzie blisko pozycji oficjalnego pretendenta do pasa World Boxing Council.
Meksykanin, który w przeszłości był mistrzem świata wagi super półśredniej, w kategorii średniej stoczył do tej pory dwie walki. W styczniu ubiegłego roku wygrał z Garym O'Sullivanem, zaś w październiku z Tureano Johnsonem.

Szeremeta kończy sparingi z mistrzem Europy Signanim

Dodano: 04.06.2021 9:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kamil Szeremeta (21-1, 5 KO) kończy dziś serię sparingów ze swoim następcą na tronie czempiona Europy wagi średniej Matteo Signanim (30-5-3, 11 KO). Zdobywcy pasa EBU zaliczyli łącznie 70 rund sparingowych. 
Szeremeta, który w swoim ostatnim występie przegrał przed czasem z Gienadijem Gołowkinem, na ring powrócić ma w lipcu na gali KnockOut Boxing Night.

Źródło: www.ringpolska.pl

Wasilewski o sytuacji Rózańskiego po wygranej ze Szpilką

Dodano: 03.06.2021 15:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W niedzielę na gali KnockOut Boxing Night 15 Łukasz Różański (14-0, 13 KO) zanotował najważniejszy sukces w swojej dotychczasowej karierze, pokonując Artura Szpilkę w walce o pas WBC Interntaional kategorii bridger. Na co mogą liczyć kibice pięściarza z Rzeszowa w kolejnych miesiącach? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Andrzejem Wasilewskim.

Masternak - Głowacki na horyzoncie?

Dodano: 02.06.2021 16:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Doskonały odbiór niedzielnej walki Mateusza Masternaka (44-5, 29 KO) z Adamem Balskim (15-1, 9 KO) sprawił, że promujący obu pięściarzy Andrzej Wasilewski zaczął zastanawiać się nad organizacją w najbliższym czasie kolejnych ciekawych polsko-polskich pojedynków. Jednym z pomysłów jest zestawienie "Mastera" z Krzysztofem Głowackim (31-3, 19 KO).

- Nie jest to przemyślane i z nikim przedyskutowane, ale co to idei takich walk, to zawodnicy po 30-tce, dojrzali... oni nie muszą już kalkulować. My takich zawodników mamy i chyba możemy to robić - powiedział szef KnockOut Promotions.
- Krzysiek Głowacki nie ma teraz nic do stracenia. Jeśli jest propozycja walki z kimś z Polski i będzie miał czas na przygotowania, to wie, w jakim jest miejscu i wie, co ma zrobić - dodał Wasilewski. 
Mateusz Masternak, pokonując Adama Balskiego, zdobył pas IBF Inter-Continental kategorii junior ciężkiej. Krzysztof Głowacki, który w marcu przegrał przed czasem bój o tytuł WBO z Lawrencem Okoliem, między liny powrócić ma w lipcu.

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone