środa, 29 czerwca 2022 r.  Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei
Wiadomości z tagiem Koellingiem  RSS
CIEŚLAK: BĘDZIE MOCNA WALKA, NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Dodano: 24.06.2022 11:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Mocną walkę zapowiada Michał Cieślak (21-2, 15 KO), który dziś na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach skrzyżuje rękawice z Niemcem Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO). Dla podopiecznego Andrzeja Liczika będzie to powrót na ring po mistrzowskim starciu z Lawrencem Okolie.

CIEŚLAK: BĘDĘ GRYZŁ LINY, BY WYWALCZYĆ PAS

Dodano: 24.06.2022 8:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W piątek na gali KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach Michał Cieślak (21-2, 15 KO) skrzyżuje rękawice z Niemcem Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO). Dla pięściarza z Radomia będzie to powrót do ringu po porażce, którą poniósł w lutym w pojedynku z mistrzem świata WBO wagi junior ciężkiej Lawrence'em Okolie'em. Transmisja gali KBN 22 od 19:50 w TVP Sport, online na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej.
Ile razy obejrzałeś swoją walkę z Lawrence'em Okolie'em?
Michał Cieślak: Tylko raz, bo musiałem obejrzeć z całym sztabem szkoleniowym. Zarysował się nowy plan, zobaczymy, jak to wyjdzie w ringu.
Mocno cierpiałeś, oglądając ten pojedynek?
Mocno, nie da się ukryć. Każdy wojownik, który ogląda swoją przegraną, czuje się dziwnie. Ta porażka boli mnie cały czas.
Dwa razy podchodziłeś do walk o mistrzostwo świata, ale nie udało ci się zwyciężyć. Wierzysz, że "do trzech razy sztuka"?
To powiedzenie trzyma przy tej ciężkiej pracy, którą wykonuję. Bardzo w to wierzę, że dostanę trzecią szansę, nawet nie myślę o tym, że coś może pójść nie tak. Przede mną ostatnia szansa i będę gryzł liny, by wywalczyć pas!

 

MICHAŁ CIEŚLAK: WRACAM SZYBKO, PORAŻKA Z OKOLIE WCIĄŻ BOLI

Dodano: 23.06.2022 13:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Wciąż siedzi we mnie porażka z Okolie, która boli jeszcze bardziej niż ta z Makabu. Dlatego dobrze, że wracam tak szybko - mówi Michał Cieślak (21-2, 15 KO), który jutro wieczorem spotka się w Kielcach z Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO).

Źródło: www.bokser.org

DZISIAJ OTWARTE DLA KIBICÓW WAŻENIE PRZED KBN 22

Dodano: 23.06.2022 7:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy


W czwartek o godz. 18 w Galerii Handlowej Echo odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą Knockout Boxing Night 22. Wydarzenie będzie otwarte dla kibiców.
Główną atrakcją świętokrzyskiej nocy z boksem będzie konfrontacja dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michała Cieślaka (21-2, 15 KO) z aktualnym mistrzem Europy WBO Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO). Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund.
Podczas ceremonii ważenia, fani szermierki na pięści będą mogli zobaczyć wszystkich uczestników piątkowej gali. W Hali Legionów kolejne zawodowe pojedynki stoczą m.in. Laura Grzyb i boksujący w wadze ciężkiej Piotr Łącz. Kibiców czeka także starcie dwóch niepokonanych zawodników wagi junior ciężkiej - Artura Górskiego z Oskarem Wierzejskim.

 

MICHAŁ CIEŚLAK - TRENING MEDIALNY PRZED WALKĄ Z KOELLINGIEM

Dodano: 22.06.2022 20:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Cztery miesiące po nieudanym ataku na tron WBO w piątkowy wieczór w Kielcach wróci Michał Cieślak (21-2, 15 KO). Należący do światowej czołówki kategorii cruiser Polak skrzyżuje rękawice z Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO).

TRENING CIEŚLAKA PRZED WALKĄ Z KOELLINGIEM

Dodano: 22.06.2022 20:18 | 5 odsłon | 0 komentarzy


24 czerwca na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach Michał Cieślak (21-2, 15 KO) zmierzy się z Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO). Dziś Polak zaprezentował się mediom i kibicom na otwartym treningu. 

CIEŚLAK I SPÓŁKA ZAPRASZAJĄ NA TRENING OTWARTY

Dodano: 22.06.2022 9:26 | 2 odsłon | 0 komentarzyDziś o godz. 18.00 w kieleckiej galerii handlowej Echo odbędzie się otwarty dla kibiców trening medialny przed piątkową galą KnockOut Boxing Night. 
W wydarzeniu wezmą udział uczestnicy zbliżającej się imprezy, m.in. Michał Cieślak (21-2, 15 KO), który pojutrze zmierzy się z Niemcem Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO) i Laura Grzyb (6-0, 3 KO), którą czeka konfrontacja z niepokonaną Kanadyjką Vallieres Bisson (5-0, 1 KO).

CIEŚLAK: WCHODZĘ DO RINGU I ROBIĘ ROBOTĘ

Dodano: 21.06.2022 18:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

 
Walka radomianina Michała Cieślaka z Enrico Koellingiem będzie główną atrakcją gali KnockOut Boxing Night 22, która odbędzie się w Hali Legionów w najbliższy piątek. Niemiecki pięściarz to były pretendent do tytułu mistrza świata IBF wagi półciężkiej i aktualny posiadacz europejskiego pasa WBO kategorii cruiser. Michał Cieślak komplementuje rywala.
- To jest mocny pięściarz. Ostro idący do przodu. Potrafi bić w tempo i z kontry. Na pewno trzeba być mocno skoncentrowanym. Moje atuty jakie są to chyba każdy kibic wie: ja wchodzę do ringu i robię robotę – mówił z uśmiechem podczas wtorkowej konferencji prasowej w Hali Legionów Michał Cieślak.
Podczas piątkowej gali odbędzie się także walka, stawiających pierwsze kroki na zawodowym ringu, ale na razie niepokonanych pięściarek, Laury Grzyb i Kanadyjki Valleries Bisson.
W środę Laurę Grzyb i Michała Cieślaka będzie można spotkać w Galerii Echo, gdzie o godzinie 18-tej odbędzie się trening medialny, otwarty również dla kibiców. Natomiast w czwartek o godzinie 18.00 w Galerii Echo w Kielcach odbędzie oficjalna ceremonia ważenia, również otwarta dla kibiców.

 

LAURA GRZYB: W KRĘGU ZAINTERESOWAŃ PASY WBO I IBF

Dodano: 21.06.2022 16:50 | 3 odsłon | 0 komentarzy- Zarówno pas mistrzowski IBF, który posiada Cherneka Johnson, jak i WBO Segolene Lefebvre są w kręgu naszych zainteresowań – mówi Laura Grzyb (6-0, 3 KO) z KnockOut Promotions. W piątek na Knockout Boxing Night 22 w Kielcach spotka się z Kanadyjką Vallieres Bisson (5-0, 1 KO). Transmisja w TVP Sport. W głównej walce kieleckiej gali Michał Cieślak (21-2, 15 KO), dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej (WBO i WBC), zmierzy się z Niemcem Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO). Bardzo ciekawie zapowiada się również rywalizacja niepokonanych pięściarek.
- To zdecydowanie będzie moja najtrudniejsza rywalka. Bisson jest leworęczna i ma ogromne doświadczenie. W ringu kibice zobaczą zawodniczki, które równie mocno chcą wygrać. Na walkę Kanadyjka zgodziła się od razu, wiec zapewne czuje swoją szansę w tym starciu. To mnie mocno motywuje. Chcę wygrywać z takimi przeciwniczkami - powiedziała Laura Grzyb.
Nazwisko Polki coraz częściej wymieniane w kontekście potencjalnego pojedynku o zawodowe Mistrzostwo Świata. W piątek Laura Grzyb zadebiutuje w kategorii junior piórkowej (55,3 kg) i w niej chce „poszukać” swojej wielkiej szansy na profesjonalnych ringach. - Chcę walki o pas bez względu na to, kto będzie w przeciwnym narożniku. Moja kariera jest we właściwych rękach i wiem, że kiedy będę gotowa, walka o Mistrzostwo Świata się odbędzie - dodała Laura Grzyb.
Już wcześniej zapowiadała, że być może jubileuszowy, 10. występ w zawodowej karierze będzie tym mistrzowskim. To oznacza 2023 rok? - Czekam cierpliwie na swoją szansę. Codziennie sumiennie pracuję. Dbam o wszystko, co jest mi potrzebne do tej walki, wiec naturalnym skutkiem tego powinna być walka o pas. Kiedy? Jak najszybciej. Teraz najważniejsza jest nadchodzący pojedynek, który może otworzyć nam drogę do takiej walki - podkreśliła.
Mistrzynią IBF jest pochodząca z Nowej Zelandii Cherneka Johnson, WBO - Francuzka Segolene Lefebvre, WBC – Meksykanka Yamileth Mercado, WBA – Wenezuelka Mayerlin Rivas. - Na żywo oglądałam tylko walki Lefebvre. Bywało, że mijałyśmy się na turniejach amatorskich. Nigdy jednak się nie spotkałyśmy w ringu. Cała czołówka wagi junior piórkowej jest mocna. Nie ma przypadkowych zawodniczek. Większość z nich jest starsza ode mnie, co może być na moją korzyść. Z drugiej jednak strony te dziewczyny są bardzo doświadczone. Potrafią boksować z każdym stylem bez problemów. A największym zagrożeniem byłaby chyba Mercado - oceniła potencjalne rywalki Laura Grzyb.
Podopieczna trenera Andrzeja Liczika w trakcie przygotowań sparowała m.in. z Włoszką Marią Cecchi, pretendentką do tytułu Mistrzyni Europy w junior piórkowej. - Sparowałyśmy 8 i 10 rund. To były mocne jednostki. W ogóle w trakcie obozu stoczyłam bardzo dużo sparingów. Różnice w sposobie mojego boksowania będą zauważalne dopiero w walce. Zapraszam do Kielc - przyznała Laura Grzyb, która kiedyś walczyła na Ziemi Kieleckiej w Memoriale Leszka Drogosza.
24 czerwca na gali KnockOut Boxing Night 22 organizowanej przez Andrzeja Wasilewskiego i Jacka Szelągowskiego, poza Laurą Grzyb i Michałem Cieślakiem, kolejne zawodowe pojedynki stoczą m.in. Artur Górski (4-0, 1 KO), Piotr Łącz (3-0, 3 KO) i debiutujący w KnockOut Promotions Kamil Gardzielik (14-0, 3 KO). Artur Górski spotka się z Oskarem Wierzejskim (4-0-1, 0 KO), Piotr Łącz z Francuzem Morganem Dessaux (6-10, 5 KO), Kamil Gardzielik z Hiszpanem Jose Manuelem Lopezem Clavero (16-17-1, 5 KO).

KBN 22 W KIELCACH: SZCZEGÓŁY TRANSMISJI

Dodano: 21.06.2022 7:50 | 4 odsłon | 0 komentarzy


TVP Sport pokaże na żywo piątkową galę Knockout Boxing Night 22 w Kielcach. W walce wieczoru dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michał Cieślak (21-2, 15 KO) zmierzy się z Niemcem Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO).
Początek transmisji na żywo o godzinie 19:55. Galę skomentują Piotr Jagiełło i Janusz Pindera. Transmisja dostępna będzie również bezpłatnie na stronie tvpsport.pl.
Podczas gali KBN 22 w Kielcach kolejny pojedynek stoczy m.in. Laura Grzyb. Niepokonana pięściarka grupy KnockOut Promotions stanie przed najtrudniejszym zadaniem w zawodowej karierze i skrzyżuje rękawice z Kanadyjką Vallieres Bisson.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone