poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.  Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Wiadomości z tagiem Loganem  RSS
Mayweather - Paul: ponad milion sprzedanych PPV

Dodano: 10.06.2021 6:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ponad milion Pay-Per-View sprzedano na terenie Stanów Zjednoczonych na niedzielną galę w Miami, gdzie doszło do pokazowego pojedynku Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. Dostęp do płatnej transmisji w USA kosztował 49,99 dolarów.
Walka zakończyła się bez rozstrzygnięcia, ponieważ żaden z pięściarzy przez osiem rund nie potrafił znokautować rywala. Mayweather zapowiedział, że prawdopodobnie nie będzie już toczył nawet walk pokazowych.
Według nieoficjalnych informacji, były mistrz świata pięciu kategorii wagowych miał zarobić za ten pojedynek gwarantowane 10 mln dolarów oraz 50% przychodu ze sprzedaży PPV, zaś na wypłatę Paula składało się 250 tys. dolarów plus 10% ze sprzedaży PPV.

JAKE PAUL: MÓJ BRAT ZRANIŁ I POKONAŁ MAYWEATHERA

Dodano: 08.06.2021 9:13 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę na stadionie Hard Rock w Miami Floyd Mayweather Jr stoczył pokazowe starcie z youtuberem Loganem Paulem. Walki nie punktowano, ale przeważał w niej emerytowany czempion. Tymczasem brata Logana, Jake Paul twierdzi, że Logan wygrał.

Mayweather: koniec z walkami, nawet tymi pokazowymi

Dodano: 08.06.2021 7:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Floyd Mayweather Jr zapowiedział, że kibice prawdopodobnie nie zobaczą go już w akcji, nawet w walce pokazowej. W niedzielę na gali organizowanej w Miami były mistrz świata pięciu kategorii wagowych stoczył pojedynek z Loganem Paulem.
- Czy wrócę do boksu na oficjalną walkę? Zdecydowanie nie. Zakończyłem sportową część mojej kariery już dawno. Czy będę toczył jeszcze walki pokazowe? Prawdopodobnie nie - stwierdził Amerykanin.
- Nie będę już w stanie boksować jak 19-latek. Starzeję się i to jest coś naturalnego. Nie muszę toczyć walk, żeby mieć spokojne życie - dodał Mayweather.
Pojedynek z Loganem Paulem zakończył się bez oficjalnego werdyktu. Walka trwała pełen dystans, z wygranego mógł wyłonić jedynie nokaut. Według nieoficjalnych raportów, Mayweather miał za ten występ zarobić 10 milionów dolarów. Były pięściarz może także liczyć na połowę zysków ze sprzedaży transmisji w systemie Pay-Per-View.

MAYWEATHER: LOGAN PAUL JEST WSPANIAŁY, LEPSZY NIŻ MYŚLAŁEM

Dodano: 07.06.2021 16:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Floyd Mayweather Jr stoczył wczoraj pokazowe starcie z niezwykle popularnym youtuberem Loganem Paulem. Walki nie punktowano, ale przeważał w niej legendarny, emerytowany czempion. Oto jego wypowiedzi bezpośrednio po kasowym pojedynku.

Bez wyniku w walce Mayweathera z Paulem

Dodano: 07.06.2021 9:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Floyd Mayweather Jr przeboksował pełen dystans z Loganem Paulem na gali w Miami. Pojedynek przebiegał pod dyktando byłego mistrza świata pięciu kategorii wagowych, ale zgodnie z zasadami, walka zakończyła się bez oficjalnego werdyktu.
Pierwsze dwie rundy przebiegły spokojnie, ale od trzeciego starcia Mayweather rozpoczął odważniejsze ataki. Były pięściarz trafiał Paula i testował jego szczękę, ale nie potrafił posłać go na deski. Paul przetrwał osiem rund, chociaż to Mayweather dominował w ringu. Zwycięzcę w tej walce mógł wyłonić jedynie nokaut.
Podczas tej samej gali Luis Arias (19-2-1, 9 KO) wygrał niejednogłośnie na punkty z Jarrettem Hurdem (24-2, 16 KO), zaś Badou Jack (24-3-3, 14 KO) znokautował w czwartej rundzie Dervina Colinę (15-1, 13 KO).

MAYWEATHER O DZISIEJSZEJ WALCE Z PAULEM: TO BĘDZIE ZABAWA

Dodano: 06.06.2021 12:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dziś w nocy polskiego czasu w Miami czeka nas gala Showtime PPV, którą zwieńczy pokazowy pojedynek Floyda Mayweathera Juniora z youtuberem Loganem Paulem. Oto ostatnia wypowiedź Floyda przed tym kasowym starciem.

BETERBIJEW: WALKA MAYWEATHERA Z PAULEM MOŻE POMÓC BOKSOWI

Dodano: 05.06.2021 14:20 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Noc z niedzieli na poniedziałek stoi pod znakiem konfrontacji dwóch światów - bokserskiego i youtuberskiego. Floyd Mayweather Junior (50-0, 26 KO) skrzyżuje rękawice z Loganem Paulem (0-1), a głosów krytycznych nie brakuje.

Źródło: www.bokser.org

80 BANIEK DLA MAYWEATHERA ZA WALKĘ Z YOUTUBEREM?

Dodano: 04.06.2021 12:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Nie wiemy ile dokładnie zarobi Floyd Mayweather Jr za niedzielną potyczkę z youtuberem Loganem Paulem, ale z tego co mówił na konferencji można wywnioskować, iż kwota zamknie się na około 80 milionach dolarów.

Źródło: www.bokser.org

Mayweather - Paul: tylko nokaut wyłoni zwycięzcę

Dodano: 02.06.2021 20:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Oficjalnie potwierdzono zasady, według których toczyć się będzie walka Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. Pojedynek będzie główną atrakcją gali w Miami. 
Walka odbędzie się na dystansie ośmiu rund. W przypadku pełnego dystansu, nie zostanie ogłoszony wedykt. Zwycięzcę wyłoni jedynie zakończenie pojedynku przed czasem. 
Zawodnicy będą boksować w 12-uncjowych rękawicach. Walka odbędzie się bez kasków. W USA pojedynek będzie pokazywany w systemie Pay-Per-View. 

Floyd Mayweather Jr - Logan Paul na żywo w TVP Sport

Dodano: 01.06.2021 18:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Jak informuje serwis Teleman.pl, TVP Sport ma pokazać na żywo niedzielną galę organizowaną na Hard Rock Stadium w Miami, gdzie dojdzie do walki Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. 
Pojedynek będzie miał charakter pokazowy. Każdy z zawodników będzie miał indywidualny limit wagowy, którego nie będzie mógł przekroczyć. Mayweather nie może ważyć więcej niż 72,5 kg, zaś Paul 86 kg.
44-letni Mayweather od dłuższego czasu zapowiadał, że wróci między liny, jednak nie będzie toczył oficjalnych walk. Paul, który jest gwiazdą amerykańskich mediów społecznościowych, w listopadzie 2019 roku stoczył pierwszą profesjonalną walkę, przegrywając niejednogłośnie na punkty z KSI.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone