czwartek, 20 stycznia 2022 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Luis Ortiz  RSS
YOKA DO HRGOVIĆA: NIGDY SIĘ NIE CHOWAŁEM!

Dodano: 14.01.2022 17:34 | 1 odsłon | 0 komentarzyTony Yoka (11-0, 9 KO) zdaje się być w bojowym nastroju  przed konfrontacją z Filipem Hrgovićem (14-0, 12 KO), której stawką będzie miano obowiązkowego pretendenta do pasa IBF kategorii ciężkiej. 
Mistrz olimpijski z Rio de Janeiro zamieścił na Instagramie wpis adresowany do dawnego rywala z ringów amatorskich. - W każdy miejscu i o każdej porze. Znasz mnie, nigdy się nie chowałem - napisał Francuz. 
Yoka to trzeci zawodnik, któremu federacja IBF złożyła propozycję eliminacyjnej walki z  Hrgovićem. Wcześniej z Chorwatem nie chcieli walczyć Luis Ortiz i Joseph Parker.

YOKA PRZYJMIE WYZWANIE HRGOVIĆA?

Dodano: 13.01.2022 0:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Djeko nowym rywalem Yoki w walce o pas EBU-EU wagi ciężkej
Wygląda na to, że Filip Hrgović (14-0, 12 KO) znajdzie w końcu rywala, z którym skrzyżuje rękawice w finałowym eliminatorze IBF wagi ciężkiej. Jak twierdzi Eddie Hearn, do walki z Chorwatem gotów jest stanąć Tony Yoka (11-0, 9 KO).
Hearn zdradził w rozmowie z IFL TV, że rozpoczął już nawet wstępne negocjacje z Top Rank w sprawie organizacji pojedynku medalistów olimpijskich z Rio de Janeiro.
Yoka był już trzecim zawodnikiem z rankingu IBF, któremu federacja zaproponowała starcie eliminacyjne z Hrgovićem. Wcześniej odmawiali Luis Ortiz i Joseph Parker. 

Źródło: www.ringpolska.pl

YOKA MA TRZY DNI NA AKCEPTACJĘ WALKI Z HRGOVICEM

Dodano: 10.01.2022 17:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Tony Yoka (11-0, 9 KO) jest kolejnym pięściarzem, który otrzymał od federacji IBF propozycję przystąpienia do finałowego eliminatora do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej z Filipem Hrgovicem (14-0, 12 KO). Wcześniej z tej szansy nie chcieli skorzystać Luis Ortiz oraz Joseph Parker.
29-letni Francuz po raz ostatni boksował we wrześniu. W połowie stycznia Yoka miał stoczyć na gali w Paryżu walkę z Martinem Bakole, jednak wydarzenie zostało przesunięte na późniejszy termin z powodu nowych restrykcji dotyczących pandemii koronawirusa we Francji.
Hrgovic w ubiegłym roku stoczył dwie walki, a ostatni raz boksował w grudniu. Mistrzem International Boxing Federation w wadze ciężkiej jest Olekandr Usyk, który wiosną przystąpi do rewanżu z Anthonym Joshuą.

ZHANG RYWALEM HRGOVICA W ELIMINATORZE IBF?

Dodano: 09.01.2022 7:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Zhang Zhilei (23-0-1, 18 KO) wyraził chęć przystąpienia do walki eliminacyjnej do tytułu mistrza świata IBF wagi ciężkiej z Filipem Hrgovicem (14-0, 12 KO). Obóz Chorwata szuka rywala, który zgodzi się skrzyżować rękawice z niepokonanym 29-latkiem.
Pięściarz z Chin klasyfikowany jest na trzynastym miejscu w najnowszym rankingu International Boxing Federation. Hrgovic zajmuje trzecie miejsce w tym zestawieniu.
W ostatnich dniach eliminator z Chorwatem odrzucili Luis Ortiz oraz Joseph Parker. Pierwszy tłumaczył się kłopotami zdrowotnymi, zaś drugi nie był zadowolony z perspektyw finansowych za ten występ.
Zhang po raz ostatni boksował w listopadzie, a w ubiegłym roku stoczył dwie walki. Pięściarz z Chin współpracuje z grupą Matchroom Boxing, która w pewnej części jest także odpowiedzialna za karierę Hrgovica.

PAREKR TEŻ NIE CHCE WALCZYĆ Z HRGOVIĆEM

Dodano: 06.01.2022 8:36 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jak podał na Twitterze Dan Rafael, Joseph Parker (30-2, 21 KO), podobnie jak wcześniej Luis Ortiz (33-2, 28 KO), nie zdecydował się przyjąć złożonej przez IBF propozycji udziału w finałowej walce eliminacyjnej z Filipem Hrgovićem (14-0, 12 KO).

Teraz ofertę skrzyżowania rękawic z niepokonanym Chorwatem otrzymają kolejni zawodnicy w rankingu IBF wagi ciężkiej, który nie został jeszcze zaktualizowany po sobotniej gali w Hollywood. 

Kolejnymi pięściarzami na liście challengerów International Boxing Federation są: Anthony Joshua (ma już zagwarantowany pojedynek o trzy pasy z Oleksandrem Usykiem), Tony Yoka, Joe Joyce (jest już obowiązkowym challengerem WBO) i Agit Kabayel.

MENADŻER TŁUMACZY ORTIZA: LUIS DOZNAŁ KONTUZJI LEWEJ RĘKI

Dodano: 05.01.2022 17:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Pisaliśmy już o tym, że Luis Ortiz (33-2, 28 KO) odmówił walki z Filipem Hrgoviciem (14-0, 12 KO) w eliminatorze IBF wagi ciężkiej. Teraz menadżer Ortiza, Jay Jimenez tłumaczy decyzję Kubańczyka kontuzją.

Źródło: www.bokser.org

ORTIZ ODMÓWIŁ HRGOVIĆOWI, BO JEST KONTUZJOWANY?

Dodano: 05.01.2022 2:04 | 8 odsłon | 0 komentarzy

We wtorkowe popołudnie promujący Filipa Hrgovića (14-0, 12 KO) Kalle Sauerland poinformował, że Luis Ortiz (33-2, 28 KO) nie jest zainteresowany skrzyżowaniem rękawic z "El Animalem" w finałowym eliminatorze IBF kategorii ciężkiej. Jak twierdzi Jake Donovan, na decyzję Kubańczyka wpływ miała kontuzja, jakiej nabawił się w walce z Charlesem Martinem. 

Według informatorów dziennikarza portalu Boxingscene "King Kong" w sobotnie zwycięstwo przypłacił złamaniem ręki i w najbliższym czasie nie będzie gotów ponownie wyjść do ringu. 

Wobec stanowiska Ortiza federacja IBF pojedynek z Hrgovićem zaproponowała kolejnemu w rankingu Josephowi Parkerowi (30-2, 21 KO). Nowozelandczyk czas na odpowiedź ma do piątku.

HRGOVIC I ORTIZ MAJĄ TRZY DNI NA AKCEPTACJĘ WALKI

Dodano: 04.01.2022 7:18 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Luis Ortiz (33-2, 28 KO) i Filip Hrgovic (14-0, 12 KO) zostali oficjalnie wyznaczeni do finałowego eliminatora do tytułu mistrza świata IBF wagi ciężkiej. Pięściarze mają trzy dni na podjęcie decyzji, czy chcą przystąpić do walki.
Obóz Chorwata już zadeklarował chęć skrzyżowania rękawic z Kubańczykiem. Nie wiadomo, jak zareagują przedstawiciele Ortiza, który może wybrać inną opcję na najbliższe miesiące. Do walki z 42-latkiem przymierzany jest także m.in. Andy Ruiz Jr.
Czempionem International Boxing Federation jest aktualnie Oleksandr Usyk. 29-letni Hrgovic czeka na rywala w eliminatorze IBF od dłuższego czasu. Ortiz w sobotę na gali w Hollywood wygrał przed czasem z Charlesem Martinem, wracając na ring po ponad rocznej przerwie.

HRGOVIĆ GROZI ORTIZOWI I RZUCA MU WYZWANIE

Dodano: 03.01.2022 19:27 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Dziś informowaliśmy Was o tym, że zwycięzca sobotniego eliminatora IBF wagi ciężkiej - Luis Ortiz - chce teraz walk z najlepszymi dostępnymi rywalami. Filip Hrgović chce wykorzystać okazję i otwarcie wyzywa Ortiza na pojedynek.

Źródło: www.bokser.org

KTO TERAZ DLA LUISA ORTIZA? RUIZ JR, A MOŻE HRGOVIĆ?

Dodano: 03.01.2022 12:57 | 16 odsłon | 0 komentarzy

- Każdy jest na mojej liście, ale chcę teraz walki z Ruizem - powiedział Luis Ortiz (33-2, 28 KO) po wygranym eliminatorze IBF z Charlesem Martinem. Andy Ruiz Jr (34-2, 22 KO) był też wymieniany jako jedna z opcji dla Tysona Fury'ego na marzec.

Źródło: www.bokser.org

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone