niedziela, 28 listopada 2021 r.  Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Wiadomości z tagiem Mairisem  RSS
CO U CIEŚLAKA? - ZDRADZA KAROL KOSAK

Dodano: 28.11.2021 9:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Po wielkim zamieszaniu wokół walki o pas IBF wagi junior ciężkiej z Mairisem Briedisem kibice wyczekują wieści na temat sportowych planów Michała Cieślaka (21-1, 15 KO). Co słychać u mocno bijącego radomianina, zdradza w rozmowie z ringpolska.pl jego trener od przygotowania fizycznego Karol Kosak.

Źródło: www.ringpolska.pl

CIEŚLAK WRACA 11 GRUDNIA W WARSZAWIE?

Dodano: 25.11.2021 19:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Niewykluczone, że Michał Cieślak (21-1, 15 KO) ostatecznie wystąpi na gali Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 11 grudnia w Warszawie - poinformował na Twitterze Maciej Miszkiń. Na razie nie potwierdzono oficjalnie tej informacji.
Dla zawodnika z Radomia byłby to drugi tegoroczny pojedynek. Cieślak ostatni raz boksował w maju, wygrywając już w pierwszej rundzie z Jurim Kaszinskim. Jesienią miało dojść do jego walki o tytuł mistrza świata IBF z Mairisem Briedisem, jednak rozmowy w tej sprawie zakończyły się niepowodzeniem.
Podczas  grudniowej gali do ringu wejdą także m.in. Marcin Siwy, Radomir Obruśniak i Kewin Gibas. Dla Siwego, który niedawno wrócił do ringu po ponad rocznej przerwie, będzie to drugi występ na przestrzeni kilku tygodni.

Źródło: www.ringpolska.pl

Cieślak przygotowuje się do walki w grudniu

Dodano: 09.11.2021 7:57 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Michał Cieślak (21-1, 15 KO) może stoczyć swoją kolejną zawodową walkę w grudniu. Pięściarz z Radomia rozpoczął przygotowania do startu w tym terminie, jednak szczegóły najbliższego występu 32-latka nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.
- Michał ma boksować w grudniu. Taką informację dostaliśmy od promotora, ale czekamy jeszcze na konkretne wiadomości - powiedział trenujący radomianina Andrzej Liczik w rozmowie z TVP Sport.
Cieślak ostatni pojedynek stoczył w maju, wygrywając już w pierwszej rundzie z Jurim Kaszinskim. Jesienią Polak był przymierzany do walki o mistrzostwo świata IBF wagi junior ciężkiej z Mairisem Briedisem, jednak ostatecznie pojedynek nie doszedł do skutku.

Źródło: www.ringpolska.pl

CANELO vs BRIEDIS? FRAMPTON I HAYE SĄ NA TAK

Dodano: 08.11.2021 18:07 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Saul Alvarez zunifikował wszystkie pasy wagi super średniej, wygrywając z mistrzem Calebem Plantem. Teraz ma wiele możliwości kolejnych wielkich wyzwań, z których najbardziej zaskakującym jest pojedynek z Mairisem Briedisem...

Źródło: www.bokser.org

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone