środa, 29 czerwca 2022 r.  Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei
Wiadomości z tagiem Matchroom  RSS
HEARN: Z KOWNACKIM BYLIŚMY JUŻ DOGADANI

Dodano: 28.06.2022 12:52 | 0 odsłon | 0 komentarzyEddie Hearn twierdzi, że gdyby nie film opublikowany niefrasobliwie przez Derecka Chisorę (32-12, 2 KO) w mediach społecznościowych, to "Del Boy" 9 lipca w Londynie mierzyłby się nie z Kubratem Pulewem (29-2, 14 KO) a Adamem Kownackim (20-2, 15 KO).
- Z Kownackim byliśmy dogadani, ustalaliśmy już ostatnie detale, ale wtedy Dereck pokazał swój podpisany kontrakt i w ten sposób zaalarmował kilku ludzi, którzy skutecznie zablokowali tę walkę - wyznał szef Matchroom Boxing w rozmowie z Boxingscene. 
Heran stwierdził ponadto, że starcie z Pulewem, podobnie jak wcześniej planowany pojedynek z Kownackim, może okazać się ostatnią okazją, by zobaczyć Chisorę między linami. - On musi to wygrać, bo nie można tak cały czas przegrywać, nawet na najwyższym poziomie. Jeśli przegra tym razem, to zasugeruję mu, by już z tym skończył - powiedział słynny brytyjski promotor.
Adam Kownacki po rezygnacji z oferty przedstawionej mu przez Hearna ostatecznie wybrał walkę na gali Premier Boxing Champions i 30 lipca w na Brooklynie skrzyżuje rękawice z Alim Demirezenem (16-1, 12 KO).

LAWRENCE OKOLIE ROZSTAJE SIĘ W HEARNEM?

Dodano: 24.06.2022 9:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W brytyjskich mediach pojawiają się plotki na temat zakończenia współpracy grupy Matchroom Boxing z Lawrencem Okoliem (18-0, 14 KO). Według nieoficjalnych informacji, aktualny mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej miałby teraz związać się kontraktem z grupą BOXXER.
Jeszcze kilka tygodni temu Okolie był wymieniany w gronie pięściarzy, którzy 20 sierpnia mają wystąpić na gali organizowanej w Arabii Saudyjskiej. Eddie Hearn przestał jednak mówić o 29-latku w kontekście tego wydarzenia.
Okolie związany jest z Matchroom od początku zawodowej kariery. W ostatnim występie Brytyjczyk wygrał na punkty z Michałem Cieślakiem i po raz drugi obronił pas World Boxing Organization.

HEARN: FURY WRÓCI, JEŚLI JOSHUA POKONA USYKA

Dodano: 10.06.2022 22:05 | 8 odsłon | 0 komentarzyEddie Hearn uważa, że zwycięstwo Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) w rewanżowym pojedynku z Oleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO) znacznie zwiększy szanse na powrót między liny Tysona Fury'ego (32-0-1, 23 KO).
- Sądzę, że jeśli Usyk znów pokona Joshuę, to Fury pozostanie na sportowej emeryturze, bo wątpię, by chciał walczyć z Usykiem. Ale jeśli AJ tym razem wygra, a naprawdę wierzę, że tak się stanie, to będziemy świadkami największego pojedynku w boksie! - powiedział IFL szef grupy Matchroom Boxing. 
Druga walka Anthony'ego Joshuy z Oleksandrem Usykiem powinna zostać oficjalnie ogłoszona już niebawem. Ma się ona odbyć 13 lub 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej.

reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone