czwartek, 20 stycznia 2022 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Novaka Djokovicia  RSS
Lawirant i szarlatan. Geniusz Djoković w pułapce swojego umysłu. Do szczepienia namawiał go Polak

Dodano: 19.01.2022 6:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Starcie Novaka Djokovicia z Australią śledził cały świat. Podważanie szczepień to jedynie wierzchołek góry lodowej cudacznych poglądów lidera rankingu ATP, tenisisty genialnego. W przeszłości wykrywano mu już uczulenie na gluten kromką chleba na brzuchu, Serb wierzy też w oczyszczanie toksycznej wody modlitwą. — Namawiałem go do zaszczepienia. Wszyscy ludzie o zdrowym rozsądku mu to radzą — zdradza Onetowi Sport Wojciech Fibak, były doradca Djokovicia.

Źródło: https:

Nie chciałbym, żeby moja córka znalazła się w takiej sytuacji

Dodano: 18.01.2022 5:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie milkną echa deportacji Novaka Djokovicia z Australii. Serb nie zagra w turnieju wielkoszlemowym w Melbourne. Porozmawialiśmy na ten temat z Piotrem Woźniackim. Ojciec i wieloletni trener byłej tenisistki numer 1 zwraca uwagę na istotną kwestię. — Od początku można było przedstawić mu sprawę jasno. Wtedy sam musiałby zadecydować, czy się zaszczepić, mając na uwadze pewne ryzyko w jego przypadku. Nie wiadomo do końca, na jakiej podstawie Djoković jest medycznym wyjątkiem, ale mogę porównać to do sytuacji mojej córki Karoliny — mówi w rozmowie z Onet Sport uznany trener.

Michał Przysiężny: wynikiem minimum dla Hurkacza IV runda

Dodano: 17.01.2022 22:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W programie "Misja Sport" z Aldoną Marciniak i Łukaszem Kadziewiczem rozmawiał Michał Przysiężny. Jak stwierdził były tenisista, Hubert Hurkacz ma szansę na odniesienie w Australii sukcesu. Wobec nieobecności Novaka Djokovicia wiadomo już, że Serb nie obroni tytułu. Polak powalczy o pierwszego szlema w swojej karierze.

Sponsor Novaka Djokovicia przyjrzy się wydarzeniom z Australii

Dodano: 17.01.2022 13:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po trwającym ponad tydzień sporze prawnym, dotyczącym wjazdu na terytorium Australii, Novak Djoković został ostatecznie odesłany do ojczyzny. Sąd federalny podtrzymał decyzję ministra o anulowaniu jego wizy. Jeden ze sponsorów serbskiego tenisisty zapowiedział, że przyjrzy się wydarzeniom, które miały miejsce przed startem Australian Open.

Źródło: https:

Sąd federalny podtrzymał decyzję. Djoković będzie musiał opuścić Australię!

Dodano: 16.01.2022 8:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że saga z pozostaniem Novaka Djokovicia w Australii dobiega końca. Sąd federalny podtrzymał decyzję o anulowanie wizy serbskiego tenisisty. Decyzję podjęło jednomyślnie trzech członków panelu orzekającego w niedzielnej rozprawie. 34-latek nie weźmie więc udziału w tegorocznym Australian Open oraz będzie musiał wrócić do ojczyzny.

Prezydent Serbii nadal wspiera Djokovicia. "Czemu go nękacie?"

Dodano: 15.01.2022 9:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sytuacja Novaka Djokovicia bardzo się skomplikowała. Australijska straż graniczna przesłuchała tenisistę. Serbski gwiazdor ma spędzić sobotę w zamknięciu, oczekując na rozpatrzenie jego sprawy przez sąd. Prezydent Serbii Aleksander Vucic zwrócił się do australijskiego rządu.

Deportacja Djokovicia coraz bardziej prawdopodobna. Obóz Serba planuje kolejne odwołanie

Dodano: 13.01.2022 10:26 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jak donosi portal theage.com, australijski rząd jest bliski podjęcia decyzji o anulowaniu wizy Novaka Djokovicia i jego deportacji z terytorium kraju. Decyzja ministra migracji, Alexa Hawke, ma zapaść już w piątek. Jeśli rząd zadecyduje o deportacji Serba, jego obóz planuje złożyć kolejną apelację.

Źródło: https:

Novak Djoković wszystkich oszukał? Śledztwo go całkowicie demaskuje!

Dodano: 11.01.2022 20:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W ostatnich dniach sprawa Novaka Djokovicia rozgrzewa do czerwoności cały świat. Teraz prawdziwą bombę opublikowali dziennikarze "Der Spiegel", którzy wspólnie z pracownią Zerforschung przeprowadzili dokładne śledztwo i krok po kroku sprawdzili słowa serbskiego tenisisty. Okazuje się, że Djoković mógł wszystkich okłamać.

Źródło: https:

Djoković kłamał? Dziennikarz sprawdził wynik testu Serba na koronawirusa

Dodano: 10.01.2022 20:45 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zamieszanie wokół Novaka Djokovicia i jego przylotu do Australii trwa. Serbski tenisista nie jest zaszczepiony, ale w wielkoszlemowym Australian Open chciał zagrać jako ozdrowieniec. W połowie grudnia miał on otrzymać pozytywny wynik testu na COVID-19. Sprawie postanowił przyjrzeć się Ben Rothenberg. Dziennikarz zeskanował QR Code znajdujący się w oświadczeniu wydanym przez "Nole" i okazało się, że wynik jest... negatywny.

Rodzina Djokovicia usłyszała niewygodne pytanie. Zakończyli konferencję [WIDEO]

Dodano: 10.01.2022 18:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałkowe popołudnie rodzina Novaka Djokovicia zwołała w Belgradzie specjalną konferencję prasową. Dziennikarze zadawali pytania dotyczące serbskiego tenisisty, a gdy jeden z nich zapytał, dlaczego mimo pozytywnego wyniku testu na COVID-19 uczestniczył on w kilku wydarzeniach, brat 34-latka postanowił zakończyć spotkanie z mediami.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone