poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.  Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Wiadomości z tagiem Oleksandrem  RSS
Coraz bliżej walki Joyce - Takam 24 lipca

Dodano: 13.06.2021 13:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Trwają zaawansowane rozmowy w sprawie organizacji walki Carlosa Takama (39-5-1, 28 KO) z mistrzem Europy wagi ciężkiej Joe Joycem (12-0, 11 KO). Pojedynek miałby się odbyć 24 lipca na gali Franka Warrena w Anglii.
Do niedawna wydawało się, że Joyce w kolejnym występie skrzyżuje rękawice z Oleksandrem Usykiem w walce o tymczasowe mistrzostwo świata WBO. Ostatecznie Ukrainiec pod koniec lata zmierzy się z Anthonym Joshuą.
Takam po raz ostatni boksował w lipcu. W dwóch ostatnich pojedynkach 40-latek wygrał z Fabio Maldonado i Jerrym Forrestem. Dubois w listopadzie wygrał przed czasem z Danielem Dubois i zdobył pas EBU.

Fury: nie wiem czy Joshua wygra z Usykiem

Dodano: 12.06.2021 14:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Tyson Fury (30-0-1, 24 KO) ostrożnie podchodzi do szans Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) w walce z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek Brytyjczyka z Ukraińcem o mistrzowskie pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej ma odbyć się 25 września na jednym ze stadionów piłkarskich w Londynie.
- Usyk to bardzo inteligentny pięściarz, w dodatku jest leworęczny. Ma też bardzo dobrą technikę - analizuje Fury.
- Oczywiście ma słabsze warunki fizyczne w porównaniu z Joshuą, ale dał sobie radę z Derekiem Chisorą, który jest silniejszy fizycznie niż Joshua. Jestem przekonany, że pokonam po raz kolejny Wildera, ale nie mam pewności, czy Joshua nie przegra z Usykiem. Wtedy do naszej walki nie dojdzie - mówi Brytyjczyk.
Trzeci pojedynek Fury - Wilder planowany jest na 24 lipca. Pojedynek odbędzie się w T-Mobile Arena w Las Vegas, a podczas tej samej gali dojdzie również do rewanżu Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem.

Joshua - Usyk 25 września w Londynie, jest porozumienie

Dodano: 10.06.2021 20:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn poinformował, że uzgodniono warunki walki pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek odbędzie się 25 września na gali organizowanej na jednym ze stadionów piłkarskich w Londynie.
Pięściarze mają skrzyżować rękawice na stadionie Wembley lub Tottenham Hotspurs Stadium. Ukrainiec będzie do tej walki przystępował z pozycji oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata federacji World Boxing Organization. Joshua poza tytułem WBO, posiada również pasy mistrzowskie federacji IBF i WBA.
Usyk wcześniej posiadał komplet mistrzowskich pasów w kategorii junior ciężkiej. Ostatnią walkę pięściarz z Ukrainy stoczył w październiku. Joshua ostatni raz boksował w grudniu.

Takam lub Yoka dla Joyce'a w lipcu

Dodano: 10.06.2021 6:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Carlos Takam (39-5-1, 28 KO) oraz Tony Yoka (10-0, 8 KO) wymieniani są przez Franka Warrena jako dwaj główni kandydaci do walki z mistrzem Europy wagi ciężkiej Joe Joycem (12-0, 11 KO), który wróci na ring 24 lub 31 lipca na gali organizowanej w Anglii.
Do niedawna wydawało się, że Joyce w kolejnym występie skrzyżuje rękawice z Oleksandrem Usykiem w walce o tymczasowe mistrzostwo świata WBO. Ostatecznie Ukrainiec pod koniec lata zmierzy się z Anthonym Joshuą.
Europejska Unia Boksu poinformowała również, że zaplanowany na 14 czerwca przetarg mający wyłonić organizatora walki pomiędzy Joycem i Marco Huckiem został przełożony. Nowa data przetargu nie została jeszcze wyznaczona.

Joshua - Usyk o trzy pasy na stadionie Tottenhamu

Dodano: 08.06.2021 18:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Tottenham Hotspurs Stadium ma być obiektem, na którym odbędzie się walka Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek planowany jest na pierwszą połowę września.
Stadion piłkarskiej drużyny Tottenham Hotspurs to jeden z najbardziej nowoczesnych sportowych obiektów świata. Przy pełnym zapełnieniu trybun, pojedynek na żywo będzie mogło obejrzeć ponad 60 tysięcy kibiców.
Na tym stadionie w czerwcu ubiegłego roku miało dojść do walki Joshuy z Kubratem Pulewem. Pojedynek ostatecznie odbył się w grudniu na Wembley Arena z symbolicznym udziałem publiczności.

Źródło: www.ringpolska.pl

Joyce broni pasa EBU 24 lub 31 lipca w Anglii

Dodano: 08.06.2021 14:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy


24 lub 31 lipca podczas gali organizowanej w Anglii do pierwszej obrony tytułu mistrza Europy wagi ciężkiej przystąpi Joe Joyce (12-0, 11 KO). Nazwisko rywala brytyjskiego pięściarza nie zostało jeszcze potwierdzone.
Oficjalnym pretendentem do pasa EBU jest Marco Huck (42-5-1, 28 KO), jednak wygląda na to, że Niemiec będzie musiał poczekać na swoją szansę. Mimo to, Europejska Unia Boksu wyznaczyła przetarg na organizację tej walki na 14 czerwca.
Joyce w ostatnim czasie przymierzany był do walki z Oleksandrem Usykiem, jednak ostatecznie Ukrainiec w kolejnym występie zmierzy się z Anthonym Joshuą. Brytyjczyk w listopadzie wygrał z Danielem Dubois.

Kontrakty na Usyk - Joshua w tym tygodniu, walka we wrześniu

Dodano: 08.06.2021 14:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn poinformował, że w tym tygodniu powinny zostać podpisane kontrakty na walkę Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek ma odbyć się 4 lub 11 września na gali organizowanej w Londynie.
Ukrainiec będzie do tej walki przystępował z pozycji oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata federacji World Boxing Organization. Joshua poza tytułem WBO, posiada również pasy mistrzowskie federacji IBF i WBA.
Usyk wcześniej posiadał komplet mistrzowskich pasów w kategorii junior ciężkiej. Ostatnią walkę pięściarz z Ukrainy stoczył w październiku. Joshua ostatni raz boksował w grudniu.

Whyte zmienia plany, wróci we wrześniu na Wyspach Brytyjskich

Dodano: 04.06.2021 8:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zmieniły się plany dotyczące kolejnego ringowego występu Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO). Brytyjczyk miał w tym roku stoczyć jeszcze dwie zawodowe walki, jednak kibice prawdopodobnie zobaczą go między linami tylko raz.
33-latek latem miał stoczyć walkę na gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych. Jednym z potencjalnych rywali "Body Snatchera" był niepokonany Jermaine Franklin. Ten pojedynek prawdopodobnie nie odbędzie się, a Whyte ma wrócić na ring we wrześniu na Wyspach Brytyjskich.
Tymczasowy mistrz WBC wagi ciężkiej jest także brany pod uwagę jako rezerwowa opcja dla Anthony'ego Joshuy, który wciąż nie osiągnął jeszcze porozumienia w sprawie organizacji walki z Oleksandrem Usykiem. W ostatnim występie Whyte znokautował Aleksandra Powietkina.

Źródło: www.ringpolska.pl

Hearn nie przystąpi do przetargu na walkę Joshua - Usyk

Dodano: 01.06.2021 8:28 | 3 odsłon | 0 komentarzyTrwają rozmowy w sprawie organizacji walki pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Promujący Brytyjczyka Eddie Hearn zapowiedział, że jeśli negocjacje nie zakończą się w ciągu najbliższych dni, grupa Matchroom Boxing nie zamierza przystępować do przetargu.
- Dogadamy się albo Joshua zwakuje pas federacji WBO. Nie będziemy uczestniczyć w przetargu - mówi brytyjski promotor.
Hearn obawia się, że do przetargu może włączyć się m.in. grupa Triller Fight Club, która mogłaby przejąć prawa do organizacji tego pojedynku. Usyk jest oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata World Boxing Organization w kategorii ciężkiej.
Szef Matchroom Boxing już wcześniej zapowiadał, że pojedynek z Usykiem nie jest jedynym możliwym scenariuszem dla Joshuy na najbliższe tygodnie. Brytyjski pięściarz może także zmierzyć się z Dillianem Whytem lub Andym Ruizem Jr.

Joshua - Usyk o trzy pasy 28 sierpnia w Wielkiej Brytanii

Dodano: 29.05.2021 10:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Znalezione obrazy dla zapytania: joshua molina ringpolska.pl
28 sierpnia na gali organizowanej na jednym ze stadionów piłkarskich w Wielkiej Brytanii ma dojść do walki Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO) - poinformował Aleksander Krassiuk, menadżer pięściarza z Ukrainy.
- Jesteśmy na etapie ustalania szczegółów kontraktów. 28 sierpnia to najbardziej optymalna data dla obu stron - mówi Krassiuk.
Obóz Usyka przekonuje, że rozmowy w sprwie organizacji pojedynku, który dla Joshuy będzie obowiązkową obroną tytułu mistrza świata federacji WBO wagi ciężkiej, idą w dobrym kierunku. Brytyjczyk posiada także mistrzowskie pasy federacji WBA i IBF.
Dla Ukraińca będzie to trzeci występ od zmiany kategorii wagowej. Joshua w ostatnim pojedynku wygrał z Kubratem Pulewem i była to dla niego obowiązkowa obrona pasa International Boxing Federation.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone