poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.  Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Wiadomości z tagiem PayPerView  RSS
Szpilka i Różański w limicie przed walką o pas WBC International

Dodano: 29.05.2021 17:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Artur Szpilka (24-4, 16 KO) i Łukasz Różański (13-0, 12 KO) zmieścili się w limicie wagi bridger podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Szpilka wniósł na wagę 101,5 kg, zaś Różański 101,2 kg.
Stawką pojedynku będzie pas WBC International. Zwycięzca walki ustawi się także na szczycie kolejki do walki o mistrzostwo świata World Boxing Council. Transmisja gali wyłącznie w Pay-Per-View na KBNTV.pl. 
Pozostałe wyniki ważenia:
Mateusz Masternak 90,5 kg() - Adam Balski (90,3 kg)
Paweł Stępień (78,9 kg) - Deneb Diaz (78,2 kg)
Michał Choiński (95,9 kg) - Bartosz Graczyk (92 kg)
Szymon Wrzesień (99,6 kg) - Tomasz Łomnicki (116,6 kg)
Damian Kiwior (70,8 kg) - Pablo Mendoza (70,7 kg)
Aleksander Bereżewski (68,5 kg) - Bronislaw Kubin*
*pięściarze zostaną zważeni za kilka godzin

Pascal złapany na dopingu, nie dojdzie do walki z Jackiem

Dodano: 29.05.2021 8:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Nie dojdzie do planowanej na 6 czerwca rewanżowej walki Jeana Pascala (35-6-1, 20 KO) z Badou Jackiem (23-3-3, 13 KO). Kanadyjczyk został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków dopingujących. Testy wykryło w jego organizmie trzy zabronione substancje.
Pascal dzierży regularny pas mistrzowski WBA w kategorii półciężkiej. Federacja World Boxing Association prawdopodobnie odbierze mu ten tytuł. Jack zapowiada, że wystąpi na czerwcowej gali, a jego obóz szuka nowego przeciwnika.
Główną atrakcją imprezy organizowanej na Hard Rock Stadium w Miami będzie walka Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem. Wydarzenie będzie w USA pokazywane w systemie Pay-Per-View przez telewizję Showtime. 

Stępień: w niedzielę pokażę moc mojej prawej ręki

Dodano: 28.05.2021 20:09 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO) odlicza godziny przed powrotem na ring. W niedzielę na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie pięściarz ze Szczecina stoczy swoją pierwszą tegoroczną walkę. Stawką pojedynku z Dennebem Diazem (14-0, 11 KO) będzie tytuł IBF Intercontinental wagi półciężkiej.
- Nie mogę doczekać się tego pojedynku. Trzeci miesiąc bardzo mocno pracuję na treningach - powiedział Stępień w rozmowie z TVP Sport.
- Przede wszystkim uczę się nowego ruchu prawej ręki, ponieważ operacja mi to zaburzyła. Jest jednak coraz lepiej i myślę, że w tej walce będę już gotowy pokazać moc prawej ręki - dodał szczecinian.
27-letni Diaz po raz ostatni boksował w styczniu, nokautując w czwartej rundzie Leo Cassianego. Większość zawodowych pojedynków niepokonany na zawodowych ringach pięściarz stoczył dotychczas w rodzinnej Kolumbii.
Główną atrakcją niedzielnej gali będzie pojedynek o pas WBC International wagi bridger pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim. Kibice zobaczą także m.in. pojedynek o tytuł IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej pomiędzy Mateuszem Masternakiem i Adamem Balskim. Transmisja wyłącznie w Pay-Per-View na KBNTV.PL.

 

 

Sosnowski: Szpilka może to przegrać bardzo szybko

Dodano: 28.05.2021 19:52 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Były mistrz Europy wagi ciężkiej Albert Sosnowski przyznał, że kibicuje Arturowi Szpilce (24-4, 16 KO) w niedzielnej walce z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO), jednak ocenia, że większe szanse na zwycięstwo ma w tym pojedynku pięściarz z Rzeszowa. Sosnowski w przeszłości boksował w Różańskim i zna siłę jego ciosu.
- Kibicuję Arturowi, ale na pewno czeka go trudny pojedynek. Szpilka w przeszłości żył na konferencjach prasowych, potrafił swoim zachowaniem zainteresować kibiców i mocno promował swoją osobę, a różnie się to kończyło. Teraz widać, że obrali z trenerem Andrzejem Liczikiem inną taktykę - powiedział "Dragon" w magazynie "Ring TVP Sport".
- Łukasz na pewno jest w stanie złamać Artura. Jeśli Szpilka nie wykorzysta swojej pracy nóg i nie będzie trzymał dyscypliny, to może to przegrać bardzo szybko - stwierdził Sosnowski.
Pojedynek Różański - Szpilka będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 15. Transmisja wyłącznie w systemie Pay-Per-View na KBNTV.pl.

Szpilka - Różański: kursy wróciły do punktu wyjścia

Dodano: 28.05.2021 9:46 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Firma eWinner - bukmacher współpracujący z grupą KnockOut Pormotions - skorygowała kursy na walkę Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) na kilkadziesiąt godzin przed niedzielną galą Knockout Boxing Night 15 organizowanej w Rzeszowie.
Ponownie zdecydowanym faworytem jest niepokonany na zawodowych ringach Różański, a kursy na obu zawodników wróciły do punktu wyjścia. Kurs na wygraną pięściarza z Rzeszowa wynosi aktualnie 1.45, chociaż w pewnym momencie doszedł do poziomu 1.75.
Jeszcze mocniej wzrósł także przelicznik na zwycięstwo Szpilki (2.65). Kilka tygodni temu eWinner oferował kurs 2.00. W dalszym ciągu najbardziej prawdopodobnym scenariuszem prognozowanym przez bukmacherów jest wygrana przed czasem Różańskiego (kurs 1.65).
Transmisja z wydarzenia zostanie przeprowadzona w systemie Pay-Per-View. Kibice podczas niedzielnej gali zobaczą w akcji także m.in. walkę byłego mistrza Europy wagi junior ciężkiej Mateusza Masternaka z Adamem Balskim oraz pojedynki z udziałem Pawła Stępnia i Damiana Kiwiora. 

 

 

Szpilka - Różański: Pay-Per-View dostępne na całym świecie

Dodano: 27.05.2021 8:03 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Transmisja Pay-Per-View z niedzielnej gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie będzie dostępna także dla kibiców mieszkających poza Polską. Opłaty za dostęp do transmisji można dokonać przez usługę Stripe.
W walce wieczoru imprezy organizowanej w stolicy Podkarpacia Artur Szpilka (24-4, 16 KO) zmierzy się z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Stawką pojedynku będzie pas WBC International w kategorii do 101,6 kg.
Kibice zobaczą także aż dwa pojedynki o pasy IBF Intercontinental - w kategorii junior ciężkiej Mateusz Masternak skrzyżuje rękawice z Adamem Balskim, zaś Paweł Stępień stoczy walkę z Kolumbijczykiem Dennebem Diazem.
Na karcie walk gali Knockout Boxing Night Show wystąpi również m.in.: pogromca Marcina Najmana - Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień, a bezpośrednią walkę stoczą uczestnicy rajskiego show TVN-u, Hotelu Paradise: bohater drugiej edycji Bartek Graczyk oraz tegorocznej, trzeciej - Michał Choiński.

Stępień w Rzeszowie o pas IBF Intercontinental!

Dodano: 26.05.2021 22:50 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO) w niedzielę na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie stoczy swoją pierwszą tegoroczną walkę. Stawką pojedynku z Dennebem Diazem (14-0, 11 KO) będzie tytuł IBF Intercontinental wagi półciężkiej - informuje oficjalna strona internetowa International Boxing Federation.
27-letni Diaz po raz ostatni boksował w styczniu, nokautując w czwartej rundzie Leo Cassianego. Większość zawodowych pojedynków niepokonany na zawodowych ringach pięściarz stoczył dotychczas w rodzinnej Kolumbii.
Zwycięzca tej walki znajdzie się w czołowej piętnastce w rankingu IBF. Mistrzem świata tej organizacji jest Artur Beterbijew, z którym zawodnik ze Szczecina miał okazję sparować.
Główną atrakcją niedzielnej gali będzie pojedynek o pas WBC International wagi bridger pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim. Kibice zobaczą także m.in. pojedynek o tytuł IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej pomiędzy Mateuszem Masternakiem i Adamem Balskim. Transmisja wyłącznie w Pay-Per-View na KBNTV.PL.

 

 

Różański: mam formę i spokój. Wynik walki jest oczywisty

Dodano: 26.05.2021 5:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

 
Łukasz Różański (13-0, 12 KO) odlicza dni do walki z Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) o pas WBC International wagi bridger. Pięściarz z Rzeszowa w publikacjach w mediach społecznościowych zapewnia, że przed najważniejszą walką w karierze, zbudował wysoką formę.
- Psychiczne i fizyczne przygotowanie do walki to klucz do wewnętrznego spokoju. Mam formę, kondycję, pozytywne myślenie, spokój i support w postaci najlepszych kibiców. Wynik jest chyba oczywisty - mówi Różański.
- Przed walką staram się unikać tzw. rozpraszaczy.Unikam przed walką miejsc, okazji do dekoncentracji.I najważniejsze, włączam pozytywne myślenie. Maksymalne skupienie i koncentracja nie są prostym zdaniem, a jednocześnie bardzo ważnym w przypadku sportowej rywalizacji - dodał zawodnik ze stolicy Podkarpacia.
Pojedynek Różański - Szpilka będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 15, która odbędzie się 30 maja w Rzeszowie. Podczas tej samej imprezy dojdzie także m.in. do pojedynku o pas IBF Intercontinental pomiędzy Mateuszem Masternakiem i Adamem Balskim. Transmisja wyłącznie w Pay-Per-View na KBNTV.PL.

    
 

Czerkaszyn: przegrana to może być koniec kariery Szpilki

Dodano: 25.05.2021 20:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

 
- Obaj mają dużo do wygrania, ale także sporo do stracenia - mówi Fiodor Czerkaszyn o niedzielnej walce Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Zdaniem niepokonanego zawodnika KnockOut Promotions, wiele będzie zależało od dyspozycji bardziej doświadczonego "Szpili".
- Dla Artura porażka może być końcem kariery, więc stawka jest duża. Jeśli Szpilka zaprezentuje swoją najlepszą formę i wróci do czasów, kiedy potrafił dobrze rozplanować taktycznie pojedynek, to może wypunktować Łukasza - analizuje Czerkaszyn.
- Trzeba jednak oddać Łukaszowi, że do każdego obozu przygotowawczego podchodzi bardzo solidnie. Ciężko pracuje i to przekłada się na szybkie rozstrzygnięcia w jego walkach. W Artura też może wjechać jak pociąg, dlatego walka może szybko się zakończyć - dodaje 25-latek.
Stawką niedzielnego pojedynku będzie pas WBC International wagi bridger. Obaj pięściarze są klasyfikowani wysoko w rankingu World Boxing Council w kategorii do 101,6 kg. Szpilka jest piąty, zaś Różański dzieisiąty. Transmisja wydarzenia wyłącznie w Pay-Per-View na KBNTV.pl.

  

 

Kiwior: jestem bardzo głodny walki, chcę pokazać dobry boks

Dodano: 25.05.2021 10:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Damian Kiwior (8-1-1, 1 KO) nie może doczekać się powrotu na ring. W niedzielę podczas gali Knockout Boxing Night 15 boksujący w kategorii półśredniej pięściarz z Tarnowa zmierzy się z Pablo Mendozą (9-8, 9 KO).
- Nie boksowałem od września, to długi okres, ale myślę, że to zadziała na moją korzyść. Jestem bardzo głodny walki i chcę pokazać bardzo dobry boks - zapowiada Kiwior.
Pochodzący z Nikaragui Mendoza dwukrotnie już boksował na galach organizowanych w Polsce. W ubiegłym roku niejednogłośnie przegrał na punkty z Oleksandrem Streckim, a w marcu sprawił sporo problemów Łukaszowi Maćcowi.
- Do tego pojedynku przygotowuję się z nowym trenerem Harrym Keitem. Przygotowania przebiegają naprawdę dobrze, uczymy się nowych technik, przyswajamy i efekty będzie widać w ringu - mówi pieściarz grupy KnockOut Promotions.
Główną atrakcją niedzielnej gali będzie pojedynek o pas WBC International wagi bridger pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim. Kibice zobaczą także m.in. pojedynek o tytuł IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej pomiędzy Mateuszem Masternakiem i Adamem Balskim. Transmisja wyłącznie w Pay-Per-View na KBNTV.PL.

 

 

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone