niedziela, 28 listopada 2021 r.  Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Wiadomości z tagiem Radomiu  RSS
SYROWATKA I KIWIOR WRACAJĄ 17 GRUDNIA W RADOMIU

Dodano: 26.11.2021 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


17 grudnia na gali Babilon Boxing Show w Radomiu kolejny zawodowy pojedynek stoczy Michał Syrowatka (23-5, 8 KO). 33-latek w październiku wróćił na ring po blisko rocznej przerwie i wygrał z Piotrem Szmajdą.
Podczas tej samej imprezy kibice zobaczą w akcji także Damiana Kiwiora (8-2-1, 1 KO), który skrzyżuje rękawice z Danielem Rutkowskim (1-2, 0 KO). Pięściarz z Tarnowa wróci w ten sposób na ring po majowej porażce z rąk Pablo Mendozy.
W Radomiu wystąpią również m.in. Eweliną Pękalska, Jan Lodzik oraz Patrik Balaz. Transmisja na kanałach sportowych grupy Polsat.

Źródło: www.ringpolska.pl

CIEŚLAK WRACA 11 GRUDNIA W WARSZAWIE?

Dodano: 25.11.2021 19:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Niewykluczone, że Michał Cieślak (21-1, 15 KO) ostatecznie wystąpi na gali Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 11 grudnia w Warszawie - poinformował na Twitterze Maciej Miszkiń. Na razie nie potwierdzono oficjalnie tej informacji.
Dla zawodnika z Radomia byłby to drugi tegoroczny pojedynek. Cieślak ostatni raz boksował w maju, wygrywając już w pierwszej rundzie z Jurim Kaszinskim. Jesienią miało dojść do jego walki o tytuł mistrza świata IBF z Mairisem Briedisem, jednak rozmowy w tej sprawie zakończyły się niepowodzeniem.
Podczas  grudniowej gali do ringu wejdą także m.in. Marcin Siwy, Radomir Obruśniak i Kewin Gibas. Dla Siwego, który niedawno wrócił do ringu po ponad rocznej przerwie, będzie to drugi występ na przestrzeni kilku tygodni.

Źródło: www.ringpolska.pl

GALA POLSATU W GRUDNIU BEZ CIEŚLAKA?

Dodano: 22.11.2021 18:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Następna gala Polsat Boxing Promotions odbędzie się 11 grudnia w Warszawie - potwierdzili Fiodor Łapin i Emil Jędrzejewski. Podczas gali do ringu wejdą m.in. Marcin Siwy, Radomir Obruśniak i Kewin Gibas.
Na razie nie wspomniano o występie Michała Cieślaka, który na powrót między liny czeka od maja. Pięściarz z Radomia przygotowuje się do występu w grudniu, jednak póki co, nie ma oficjalnych informacji na ten temat.
Podczas grudniowej gali Obruśniak będzie bronił tytułu mistrza Polski w kategorii superpiórkowej. Na Polsat Boxing Promotions 1 pokonał w walce o pas Piotra Gudela. Na razie nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem.

Wielka sensacja w Radomiu z udziałem mistrzów Polski!

Dodano: 21.11.2021 20:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szok i niedowierzanie! HydroTruck wygrał pierwszy mecz na własnym parkiecie w tym sezonie i to z najtrudniejszym możliwym rywalem.

Źródło: https:

Cieślak przygotowuje się do walki w grudniu

Dodano: 09.11.2021 7:57 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Michał Cieślak (21-1, 15 KO) może stoczyć swoją kolejną zawodową walkę w grudniu. Pięściarz z Radomia rozpoczął przygotowania do startu w tym terminie, jednak szczegóły najbliższego występu 32-latka nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.
- Michał ma boksować w grudniu. Taką informację dostaliśmy od promotora, ale czekamy jeszcze na konkretne wiadomości - powiedział trenujący radomianina Andrzej Liczik w rozmowie z TVP Sport.
Cieślak ostatni pojedynek stoczył w maju, wygrywając już w pierwszej rundzie z Jurim Kaszinskim. Jesienią Polak był przymierzany do walki o mistrzostwo świata IBF wagi junior ciężkiej z Mairisem Briedisem, jednak ostatecznie pojedynek nie doszedł do skutku.

Źródło: www.ringpolska.pl

"Popełniamy błędy, które nie przytrafiają się nawet w mini baskecie". Trener nie przebierał w słowach

Dodano: 08.11.2021 18:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pomimo wygranej w Radomiu z HydroTruckiem (70:65), Tane Spasev nie był zadowolony z postawy podopiecznych. - To jest to samo pięć minut, które przytrafia nam się zawsze - powiedział. Dla Polskiego Cukru Pszczółki Startu był to dopiero trzeci triumf.

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone