poniedziałek, 26 lipca 2021 r.  Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
Wiadomości z tagiem Szpilka  RSS
SZPILKA O BOKSIE CZERKASZYNA: ON NAPRAWDĘ MA WSZYSTKO

Dodano: 18.07.2021 23:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka chwali młodszego kolegę, który wczoraj w Suwałkach zdemolował swojego przeciwnika.

Źródło: www.bokser.org

SZPILKA W ROZMOWIE Z KĘSKĄ: MUSZĘ SIĘ NAD WSZYSTKIM ZASTANOWIĆ

Dodano: 11.07.2021 17:25 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Spowiedź Szpilki kilka tygodni po walce z Różańskim.

Tagi: Szpilka
Źródło: www.bokser.org

Szpilka: pierwszy nokdaun, drugi. Nie wiedziałem o co chodzi

Dodano: 10.07.2021 11:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy

 

Rozmawiamy dokładnie miesiąc po walce z Łukaszem Różańskim. Walce, która miała dać ci przepustkę do starcia o pas.
Artur Szpilka: Każdy z nas ma ambicje, ja mam piekielnie duże. I taka przegrana z Łukaszem to dla mnie ogromny cios. Co jest najbardziej frustrujące? Że już tego nie cofnę. Że to wszystko się stało - to boli najbardziej. Nie wiem, dlaczego tak mam, ale to wciąż boli.

Że trzeba uznać wyższość rywala?
Rywala, czy moich błędów, które zaważyły - nie wiem. To się po prostu stało. Sparingi były świetne, forma naprawdę dobra. Mam kilka osób, z którymi rozmawiam po treningach, z którymi wymieniamy się urywkami sparingów. Oni widzieli jak to wyglądało. Mówili, że wszystko sztos, petarda. I widzisz, skończyło się to wszystko w pierwszej rundzie. Nie wiadomo dlaczego nagle stoisz, przyjmujesz bombę. Zrobiłem to, czego miałem unikać. Po naprawdę długich przygotowaniach.

Jaki mieliście pomysł na tę walkę?
Żeby zepchnąć go do defensywy, żeby się nie cofać. Ale pierwszy cios, on leży i jakby wszystko mi się odwidziało. Czy pójść, żeby go wykończyć, czy poczekać? Nie wiedziałem co robić. Na pewno miałem kategoryczny zakaz stania w miejscu. A stanąłem i on wtedy trafił. To był początek końca.

Co krzyczał twój trener?
Pierwszy raz w życiu zupełnie nie słyszałem trenera. Czy w hali było tak głośno? Możliwe. Pierwszy nokdaun, drugi. Nie wiedziałem o co chodzi. Myślę: poczekam. Zaraz będzie koniec rundy to jakoś dojdę do siebie. Ale później poczułem nogę (Szpilka upadając na deski zerwał więzadło w kolanie – przyp. red.). Było już za późno. Buch, buch, buch - trzeci raz leżę. I było po walce. Ludzie z mojego narożnika pomogli mi wstać.

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Bereżewski: Szpilka nazwał mnie małym psychopatą

Dodano: 07.07.2021 7:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy

 
W piątek na gali Challenger's Boxing Night by GiA 2 stoczy trzeci pojedynek. Choć jest na początku zawodowej kariery, to wiele osób widzi w nim duży potencjał. Aleksander Bereżewski w Turku zmierzy się z Gruzinem Zazą Amiridze i choć rywal ma na koncie 27 walk, to Polak będzie zdecydowanym faworytem.
- Nie nastawiam się na trzecie zwycięstwo przed czasem, ale gwarantuję, że po prostu to będzie kawał dobrej roboty z mojej strony - powiedział "Super Expressowi" Bereżewski.
Bereżewski trenuje pod okiem Andrzeja Liczika, pod którego skrzydłami swoje umiejętności szlifują tacy pięściarze jak Michał Cieślak, Krzysztof Głowacki, Krzysztof Włodarczyk czy Andrzej Szpilka. I właśnie ten ostatni na każdym kroku zaznacza, że warto przyglądać się poczynaniom Bereżewskiego.
- Kiedyś Artur Szpilka widział mój sparing. Mocno nacierałem na rywala, były fajne wymiany i wtedy nazwał mnie małym psychopatą. Dodał, że jestem bezlitosny, zaczęliśmy się śmiać z chłopakami i tak już zostało - zdradził.

 

Krzysztof Zimnoch: Artur Szpilka faworytem w walce z Adamem Kownackim

Dodano: 17.05.2017 18:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Zimnoch, który w ostatnich latach był w głośnym konflikcie z Arturem Szpilką, stawia na jego zwycięstwo w planowanym na 15 lipca pojedynku z Adamem Kownackim.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Artur Szpilka traci nie tylko czas. Przez ostatnie miesiące wydał fortunę na treningi

Dodano: 17.05.2017 7:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mija dziewięć miesięcy, jak Artur Szpilka jest w pełnym treningu i czeka na zakontraktowanie kolejnej walki. Dla polskiego boksera to wieczność dlatego w mediach społecznościowych i wywiadach nie ukrywa swojej frustracji.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Artur Szpilka sfrustrowany. Publiczna sprzeczka z Andrzejem Wasilewskim

Dodano: 16.05.2017 21:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka nie walczy od ponad roku i jest już sfrustrowany swoją sytuacją. Pięściarz wdał się na Twitterze w sprzeczkę z Andrzejem Wasilewskim.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szpilka nie chce walki z Kownackim? Zaskakujący wpis polskiego boksera

Dodano: 16.05.2017 18:47 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka na jednym z portali społecznościowych zaprzeczył, jakoby jego pojedynek z Adamem Kownackim był już czymś pewnym.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Artur Szpilka bliski walki z Adamem Kownackim

Dodano: 16.05.2017 7:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Prawdopodobnie Adam Kownacki będzie najbliższym rywalem Artura Szpilki - poinformował na Twitterze dziennikarz Polsatu i promotor bokserski Mateusz Borek.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ostry wpis Artura Szpilki na Twitterze

Dodano: 15.05.2017 17:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Artur Szpilka na ring ma wrócić w lipcu, ale nadal nie zna nazwiska swojego rywala. Chętny do walki z Polakiem był Dominic Breazeale, ale podobno się rozmyślił. "Szpila" w ostrych słowach skomentował całą sytuację.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone