środa, 29 czerwca 2022 r.  Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei
Wiadomości z tagiem Sulęcki  RSS
MACIEJ SULĘCKI: WK**M SIĘ, BO BYŁEM W SZTOSIE

Dodano: 25.06.2022 10:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Maciej Sulęcki na ostatniej prostej dowiedział się, że walka z Jermallem Charlo odbędzie się w późniejszym terminie. Ale czas spędzony na obozie przygotowawczym w USA nie poszedł na marne. Porozmawialiśmy zwyżkowej formie i współpracy z Andrzejem Fonfarą.

Źródło: www.bokser.org

ELIMINATOR MASTERNAKA W POLSCE? CO Z SULĘCKIM?

Dodano: 25.06.2022 7:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Andrzejem Wasilewskim, a w niej między innymi o eliminatorze IBF Masternak - Whateley i szansach na walkę Sulęcki - Charlo.

Źródło: www.ringpolska.pl

SULĘCKI: ZOBACZYMY JAKIE PLANY MA CHARLO

Dodano: 18.06.2022 16:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Maciej Sulęcki (30-2, 11 KO) wrócił do Polski po kilkutygodniowym obozie treningowym w Stanach Zjednoczonych. Polak miał dzisiaj na gali w Houston zmierzyć się z mistrzem świata WBC wagi średniej Jermallem Charlo (32-0, 22 KO), ale walka została przełożona na inny termin z powodu niedyspozycji fizycznej Amerykanina.
- Wróciłem do kraju i aktualnie spędzam długi weekend z najbliższymi. Po odwołaniu mojej walki z Jermallem Charlo czekam grzecznie i cierpliwie na kolejny termin walki, życząc mojemu rywalowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. Myślę, że zaistniała sytuacja jest dla mnie wbrew pozorom dość komfortowa, bo czas, który spędziłem w USA wraz z moimi trenerami, z tak wartościowymi sparingami, przy mojej ostatniej częstotliwości walk i jakości rywali był bezcenny oraz szalenie wartościowy przed tak ciężkim pojedynkiem - ocenił "Striczu".
- Liczę na szybkie wznowienie treningów na pełnych obrotach i ustalenie nowej daty walki. Wszystko zależy od tego jakie tak naprawdę plany ma Charlo, bo informacje na ten temat spływają do mnie bardzo sprzeczne i niewykluczone, że do naszej walki w ogóle nie dojdzie, co będzie najczarniejszym scenariuszem - dodał pięściarz z Warszawy.

MUNGUIA O SPARINGACH Z SULĘCKIM

Dodano: 08.06.2022 8:53 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Maciej Sulęcki (30-2, 11 KO), szykując się do odwołanej walki z Jermallem Charlo (32-0, 22 KO), miał okazję posparować ze swoim niedoszłym rywalem Jaime Munguią (39-0, 31 KO). Meksykanin o sparingach ze "Striczem:" wspomniał w rozmowie z Boxingscene.

- Dwukrotnie mieliśmy ze sobą walczyć, ale niestety nic z tego nie wyszło. W Big Bear spotkaliśmy się w końcu na sparingu. Sparowaliśmy tylko raz, to było dwanaście rund cennego doświadczenia - powiedział Munguia. 

A jak sparing z meksykańskim challengerem wagi średniej zapamiętał Polak? - Zrobiliśmy razem kilka rund, obaj chcieliśmy sobie coś udowodnić. Jest na pewno silny i zadaje dużo ciosów, ale ja nie oceniam nikogo po sparingach. Z pewnością było to fajne doświadczenie - stwierdził niedawno Sulęcki w wywiadzie dla TVP Sport.

Jaime Munguia w swojej najbliższej walce - 11 czerwca - zmierzy się z Jimmym Kellym (26-2, 10 KO). Maciej Sulęcki aktualnie czeka na informacje z obozu Jermalla Charlo odnośnie nowego terminu pojedynku o pas WBC.

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone