środa, 29 czerwca 2022 r.  Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei
Wiadomości z tagiem Tyson  RSS
FURY ZNÓW ZAPRASZA DO WALKI MISTRZA UFC

Dodano: 28.06.2022 15:23 | 0 odsłon | 0 komentarzyTyson Fury (32-0-1, 23 KO) wrócił na Twitterze do pomysłu organizacji pojedynku z czempionem UFC wagi ciężkiej Francisem Naganno, któremu ostatnio proponował potyczkę po pokonaniu Dilliana Whyte'a.
- Sądziłem, że chcesz trochę zadymić. Zróbmy porządną walkę. Wembley 2022 - napisał "Król Cyganów", zwracając się bezpośrednio do Kameruńczyka. 
Na odpowiedź mistrza MMA nie trzeba było długo czekać. - Nawet nie waż się myśleć, że przestałem mieć cię na oku! Jesteś dla mnie priorytetem. Idę po te dymy! 2023 - napisał. Ngannou.
Tyson Fury póki co (wedle swoich ostatnich zapewnień) przebywa na sportowej emeryturze. Czempion WBC deklarował jednak wielokrotnie, że jego "emerytura" dotyczy tylko boksu, a nie innych sportów walki, choć ostatnio coraz częściej sugeruje, iż jego powrót również do bokserskiego ringu wcale nie jest całkowicie wykluczony.

Źródło: www.ringpolska.pl

FURY: USYK JEST ZA SPRYTNY I ZA SZYBKI DLA JOSHUY

Dodano: 28.06.2022 11:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tyson Fury nie daje większych szans Anthony'emu Joshui (24-2, 22 KO) na odzyskanie pasów WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej w rewanżowym pojedynku z Oleksandrem Usyskiem (19-0, 13 KO).

- Usyk jest dla niego za sprytny i za szybki a do tego jest mańkutem - ocenił "Król Cyganów" w rozmowie z Garethem A. Daviesem. - Myślę, że jak Robert Garcia będzie chciał go nastawić bardziej ofensywnie i agresywnie, to Usyk będzie trafiał jeszcze częściej. Jakoś tego nie widzę. 

- W kategorii ciężkiej do zwycięstwa wystarczy jeden cios, a pierwsza walka nie była całkowicie jednostronna, Usyk miał wiele śladów na twarzy, miał rozcięcie. Usyka wcale nie jest tak trudno trafić, bo stoi naprzeciw ciebie, więc Joshua może trafić czymś mocnym, ale nie sądzę, by AJ był w stanie naciskać na niego przez dwanaście rund, zrobić z tego bijatykę i znokautować go. Do tego trzeba być kimś wyjątkowym, a w mojej opinii Joshua nie ma na tyle woli zwycięstwa, aby to wygrać. Jego zadowala bycie drugim, a jeśli druga pozycja jest dla ciebie wystarczająca, to nie ma o czym mówić - dodał Fury.

Rewanż Joshuy z Usykiem odbędzie się 20 sierpnia w Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej. Pierwsza potyczka pięściarzy zakończyła się punktową wygraną Ukraińca.

Źródło: www.ringpolska.pl

PAUL I FURY ZAŁOŻYLI SIĘ O MILION DOLARÓW

Dodano: 27.06.2022 18:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jake Paul (5-0, 4 KO) i Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) założyli się o milion dolarów. Przedmiotem zakładu jest wynik walki Paula z Tommym Furym (8-0, 4 KO). Pojedynek odbędzie się 6 sierpnia na gali organizowanej w Nowym Jorku.
Pieniądze mają być zdeponowane na rachunku powierniczym, a porozumienie w tej sprawie zostanie potwierdzone przez prawników reprezentujących obie strony. Pojedynek został zakontraktowany na osiem rund w kategorii junior ciężkiej.
Niedawno Paul przegrał zakład o milion dolarów z Eddim Hearnem. Amerykanin postawił na wygraną Amandy Serrano w walce z Katie Taylor. Pojedynek zakończył się niejednogłośną wygraną pięściarki z Irlandii Północnej.

Źródło: www.ringpolska.pl

FURY: JOSHUA TO DIVA, NIE CHCIAŁ WALCZYĆ

Dodano: 27.06.2022 9:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) jest przekonany, że jeśli kiedykolwiek doszłoby do jego walki z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO), jej wynik byłby z góry przesądzony. "Król Cyganów" jest pewien, że łatwo rozprawiłby się ze swoim rodakiem. 

- On nie pobiłby mnie nawet kijem baseballowym, gdy ja bym spał - stwierdził w rozmowie z IFL TV czempion WBC wagi ciężkiej, dodając przy okazji, że w przeszłości wielokrotnie próbował doprowadzić do konfrontacji z AJ-em. 

- Chciałem zrobić tę walkę co najmniej sześć razy w ciągu pięciu lat i zawsze bezskutecznie, bo miałem do czynienia z divą, która nie chce walczyć - oświadczył Fury. - Przed laty, gdy AJ był jeszcze niepokonanym królem nokautu, ludzie mówili: "może byłby w stanie wygrać z Furym". Ale potem leżał na deskach z Andym Ruizem Jr i ludzie zaczęli mówić: "Tyson miał rację, to kulturysta, jest bez szans". Potem wyglądał jak gów** w rewanżu z Ruizem, który zamiast trenować imprezował w Meksyku, a na koniec został pobity przez junior ciężkiego Usyka.

- Ten pociąg już odjechał. To ja teraz jestem królem wagi ciężkiej! - podsumował "Gypsy King", który jednak ma już podobno za sobą wstępne rozmowy w sprawie boju o cztery pasy ze zwycięzcą starcia Joshua - Usyk. Miałoby dojść do niego w grudniu.

Źródło: www.ringpolska.pl

DEONTAY WILDER CORAZ POWAŻNIEJ ROZWAŻA POWRÓT NA RING

Dodano: 26.06.2022 15:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Rozważam wznowienie kariery - przyznaje Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO), który zasiadał przez ponad pięć lat na tronie WBC wagi ciężkiej i aż dziesięć razy skutecznie bronił tytułu. Dopiero Tyson Fury znalazł na niego sposób.

Źródło: www.bokser.org

TYSON FURY: PODEJMĘ DECYZJĘ, GDY WYZNACZĄ MI OBOWIĄZKOWEGO RYWALA

Dodano: 25.06.2022 2:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Mam rok na obronę tytułu. Kiedy federacja wyznaczy mi obowiązkowego rywala, dopiero wtedy podejmę ostateczną decyzję odnośnie mojej przyszłości - mówi Tyson Fury (32-0-1, 23 KO).

Źródło: www.bokser.org

ESPN: BETERBIJEW SIÓDMY BEZ PODZIAŁU NA WAGI

Dodano: 23.06.2022 7:58 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Artur Beterbijew (18-0, 18 KO) awansował na siódme miejsce w rankingu najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe telewizji ESPN. W sobotę 37-latek znokautował Joe Smitha Jr, unifikując trzy mistrzowskie pasy wagi półciężkiej.
W zestawieniu ESPN Beterbijew znalazł się tuż za Oleksandrem Usykiem. Liderem zestawienia pozostaje aktualny czempion WBO wagi półśredniej Terence Crawford.
Ranking ESPN bez podziału na wagi: 1. Terence Crawford, 2. Nayoa Inoue, 3. Errol Spence Jr, 4. Saul Alvarez, 5. Tyson Fury, 6. Oleksandr Usyk, 7. Artur Beterbijew, 8. Dmitrij Biwoł, 9. Wasyl Łomaczenko, 10. Shakur Stevenson.

FURY I WILDER ZGODNI JAK NIGDY - USYK ZNÓW POKONA JOSHUĘ

Dodano: 22.06.2022 17:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Chyba jeszcze nigdy Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) i Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) nie byli tak zgodni. Obaj wierzą bowiem, że Aleksander Usyk (19-0, 13 KO) w rewanżu znów pokona Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO).

FURY NIE WPUSZCZONY DO SAMOLOTU PRZEZ ZNAJOMOŚĆ Z GANGSTEREM

Dodano: 18.06.2022 18:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz może dużo, ale nie może wszystkiego. Nie ma świętych krów. I przekonał się o tym właśnie Tyson Fury (32-0-1, 23 KO).

Źródło: www.bokser.org

TYSON FURY Z ODMOWĄ WJAZDU DO USA

Dodano: 18.06.2022 13:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jak informują brytyjskie media, Tysonowi Fury'emu (32-0-1, 23 KO) przedwczoraj odmówiono wjazdu na teren USA. Wybierający się do Stanów Zjednoczonych mistrz świata WBC wagi ciężkiej miał zostać zawrócony jeszcze przed wejściem na pokład samolotu. 

Sytuacja miała najpewniej związek z koneksjami "Króla Cyganów" z Danielem Kinahanem, irlandzkim bossem kartelu narkotykowego ściganego przez amerykańskie władze. Niedawno Amerykanie nałożyli zakaz wjazdu do swojego kraju na ponad 600 osób powiązanych z Kinahanem.

Tyson Fury aktualnie przebywa na sportowej emeryturze, z której jednak być może powróci. Ostatnio Wyspiarz oświadczył, że zrobiłby to za pół miliarda dolarów (lub funtów).

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2022 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone