poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.  Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Wiadomości z tagiem Taylorem  RSS
Liczik: Diablo niedługo będzie gotowy do powrotu na ring

Dodano: 11.06.2021 16:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) i Andrzej Liczik mają za sobą pierwsze wspólne treningi. Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej przygotowuje się do powrotu na ring.
- Ciężko mówić o pierwszych wrażeniach. Potrzebujemy na pewno czasu, żeby się lepiej poznać. Z obu stron jest wola współpracy - komentuje nowy trener grupy KnockOut Promotions.
"Diablo" Włodarczyk nie boksował od listopada 2019 roku, kiedy to wygrał na punkty z Taylorem Mabiką. Później były czempion kategorii cruiser miał komplikacje zdrowotne, a ostatnio także wpadł z kłopoty prawne.
- Wiadomo, że Włodarczyk miał pewną przerwę, ale wrócił do treningów i myśli o powrocie na ring. Niewykluczone, że niedługo kibice mogą poznać w tej sprawie szczegóły - mówi Liczik.
Krzysztof Włodarczyk w mediach społecznościowych zamieścił niedawno wideo, na którym wywołuje do walki Łukasza Różańskiego. Pięściarz z Rzeszowa niedawno znokautował Artura Szpilkę i zdobył pas WBC International wagi bridger.

Diablo: mam nadzieję, że McCarthy nie stchórzy

Dodano: 24.05.2021 10:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

 
Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) wrócił niedawno do treningów po kilkumiesięcznej przerwie. "Diablo" jest oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza Europy i liczy, że w drugiej połowie roku stoczy walkę o pas EBU.
- Forma jest nie najgorsza. Wróciłem już do treningów, wiadomo, że trzeba popracować nad kondycją, ale codziennie coś robię. Jak nie biegam, to siłownia, jak nie siłownia, to technika z kolegami. Tak by nie było pustki. Jeśli chodzi o boks, to trenuję sam, albo z Jurkiem Baranieckim - mówi "Super Expressowi" 39-latek.
- Słyszałem, że ostatnio McCarthy wygrał przed czasem. I fajnie, mam nadzieję, że nie stchórzy i wyjdzie ze mną do ringu. Ten pas mistrza Europy to byłaby jedna z wisienek na torcie w mojej karierze. Chcę zdobyć ten pas, zrobić jedną, góra dwie obrony, a potem mam chrapkę, by powalczyć o pas mistrza świata - przekonuje Włodarczyk.
W ostatnich pojedynkach pięściarz grupy KnockOut Promotions wygrywał z Taylorem Mabiką i Alexandru Jurem. Pomimo długiej przerwy od boksu, "Diablo" cały czas klasyfikowany jest wysoko w rankingu WBC, gdzie zajmuje dziewiąte miejsce.

 

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone