niedziela, 28 listopada 2021 r.  Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Wiadomości z tagiem Toni  RSS
BELLEW: MAKABU MUSI WEJŚĆ SZYBCIEJ W WALKĘ Z CANELO NIŻ ZAZWYCZAJ

Dodano: 24.11.2021 22:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tony Bellew - były mistrz świata i rywal Ilungi Makabu (28-2, 25 KO), radzi mu jak ten powinien boksować w maju z Saulem Alvarezem (57-1-2, 39 KO).

Źródło: www.bokser.org

NBA: atomowy Giannis Antetokounmpo | kibic Sacramento puszcza pawia

Dodano: 21.11.2021 15:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy


WTMW. Rockets 99 Knicks 106 Dla młodego zespołu Rakiet to już czternasta porażka z rzędu. Christian Wood traci równowagę wprowadzając piłkę do gry i popełnia stratę. Niby nic takiego, ale z tych małych błędów właśnie biorą się przegrane. Tymczasem ekipa Toma Thibodeau wciąż jakby poszukiwała nowych rozwiązań. Ideą jest zbilansować atak i obronę, najczęściej jest [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

TONY YOKA vs CARLOS TAKAM 15 STYCZNIA W PARYŻU

Dodano: 17.11.2021 17:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Tony Yoka miał zmierzyć się w grudniu z Martinem Bakole, ostatecznie jednak wystąpi 15 stycznia, a jego rywalem będzie były pretendent do tytułu mistrza świata, reprezentujący Francję Kameruńczyk Carlos Takam.

Źródło: www.bokser.org

Masternak: tak się załatwia duże walki

Dodano: 17.11.2021 16:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy

 
Mateusz Masternak przebywa wraz ze swoim promotorem Andrzejem Wasilewskim w Mexico City, gdzie odbywa się kongres federacji WBC. „Master” po przygodzie z boksem olimpijskim chciał znów być notowany w rankingu tej federacji i zawalczyć o pas. Pomóc w tym miała wizyta w Meksyku.
Mieszkający na co dzień we Wrocławiu 34-latek udowodnił, że stać go jeszcze na duże rzeczy w boksie zawodowym i możliwe, że w niedalekiej przyszłości doczeka się swojej szansy. Mocno wierzy w niego promotor Andrzej Wasilewski, który zabrał go wraz z dwoma innymi zawodnikami na kongres WBC odbywający się w Meksyku.
Panowie dotarli do Mexico City z odpowiednim wyprzedzeniem i jeszcze przed rozpoczęciem kongresu spotkali się m.in. z Mauricio Sulaimanem, prezydentem organizacji WBC.
– Rozmowy przebiegły bardzo pomyślnie. Przyjechaliśmy tutaj, żeby przedstawić moją sytuację, wyjaśnić przygodę z boksem olimpijskim, ale również podkreślić, że wróciłem na ścieżkę zawodową i jestem bardzo aktywny. W 14 miesięcy stoczyłem pięć walk i wszystkie wygrałem. Na moją korzyść działała też przeszłość, bo toczyłem walki z takimi zawodnikami jak Grigorij Drozd czy Tony Bellew, czyli późniejszymi mistrzami WBC. Te starcia były bardzo wyrównane i werdykt do ostatniej rundy był sprawą otwartą – tłumaczy na gorąco Masternak.
– Zaznaczyliśmy także, że WBC jest dla nas federacją priorytetową i bardzo nam zależy na przywróceniu mnie do rankingu. Tutaj ogromne słowa uznania należą się mojemu promotorowi Andrzejowi Wasilewskiemu, bo dołożył wszelkich starań, by sklasyfikowano mnie jak najwyżej. Walczył jak lew i opłaciło się, bo znalazłem się w pierwszej trójce. Cieszę się, że doceniono w ten sposób moje osiągnięcia i dotychczasową karierę. To dla mnie ogromna szansa, bo dzięki temu kolejka do walki o pas stała się znacznie krótsza. Jestem szczęśliwy, bo wracamy z tarczą i nowymi nadziejami na spełnienie marzeń zarówno moich, moich bliskich, jak i promotorów – podsumował „Master".

 

Źródło: www.ringpolska.pl

Finał golfowego cyklu z Polakiem. W stawce zwycięzcy turniejów Wielkiego Szlema

Dodano: 17.11.2021 13:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Adrian Meronk weźmie udział w DP World Tour Championship, czyli turnieju finałowym golfowego cyklu European Tour. Zawody odbędą się w dniach 18-21 listopada w Dubaju.

Źródło: https:

Yoka - Takam 15 stycznia w Paryżu?

Dodano: 16.11.2021 18:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Tony Yoka ma wrócić na ring w lipcu
Jak podał na Twitterze Dan Rafael, powołując się na swoje źródła, 15 stycznia w Paryżu kolejną zawodową walkę stoczy złoty medalista olimpijski z Rio de Janeiro w kategorii superciężkiej Tony Yoka (11-0, 9 KO). 
Rywalem dwumetrowego Francuza ma być były pretendent do tytułu mistrza świata, znany z solidnego ciosu i mocnej szczęki, Carlos Takam (39-6-1, 28 KO).

Źródło: www.ringpolska.pl

Najlepszy polski golfista wystąpi w zawodach w ojczyźnie. Meronk zagra z ojcem

Dodano: 15.11.2021 16:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Grający na co dzień w prestiżowym cyklu European Tour uczestnik igrzysk olimpijskich w Tokio Adrian Meronk weźmie udział w zawodach golfowych w Polsce.

Drugie miejsce polskiego golfisty we Włoszech. Najlepszy wynik w sezonie i wielka nagroda

Dodano: 15.11.2021 16:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Adrian Meronk był drugi w zaliczanym do cyklu European Tour turnieju DS Automobiles Italian Open w Rzymie. To jego najlepszy wynik w sezonie, a występ można uznać nawet za najlepszy w karierze.

Golf: dobry występ Meronka w Danii, rosną szanse na US Open

Dodano: 15.11.2021 16:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Adrian Meronk zajął 31. miejsce w turnieju zaliczanym do golfowego cyklu European Tour i ma realne szanse na udział w turnieju wielkoszlemowym.

Źródło: https:

Golf: duży awans Meronka i najlepszy wynik w sezonie

Dodano: 15.11.2021 16:07 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Adrian Meronk zajął 15. miejsce w zaliczanym do cyklu European Tour turnieju Gran Canaria Lopesan Open.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone