poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.  Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Wiadomości z tagiem Usykiem  RSS
Coraz bliżej walki Joyce - Takam 24 lipca

Dodano: 13.06.2021 13:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Trwają zaawansowane rozmowy w sprawie organizacji walki Carlosa Takama (39-5-1, 28 KO) z mistrzem Europy wagi ciężkiej Joe Joycem (12-0, 11 KO). Pojedynek miałby się odbyć 24 lipca na gali Franka Warrena w Anglii.
Do niedawna wydawało się, że Joyce w kolejnym występie skrzyżuje rękawice z Oleksandrem Usykiem w walce o tymczasowe mistrzostwo świata WBO. Ostatecznie Ukrainiec pod koniec lata zmierzy się z Anthonym Joshuą.
Takam po raz ostatni boksował w lipcu. W dwóch ostatnich pojedynkach 40-latek wygrał z Fabio Maldonado i Jerrym Forrestem. Dubois w listopadzie wygrał przed czasem z Danielem Dubois i zdobył pas EBU.

Fury: nie wiem czy Joshua wygra z Usykiem

Dodano: 12.06.2021 14:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Tyson Fury (30-0-1, 24 KO) ostrożnie podchodzi do szans Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) w walce z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek Brytyjczyka z Ukraińcem o mistrzowskie pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej ma odbyć się 25 września na jednym ze stadionów piłkarskich w Londynie.
- Usyk to bardzo inteligentny pięściarz, w dodatku jest leworęczny. Ma też bardzo dobrą technikę - analizuje Fury.
- Oczywiście ma słabsze warunki fizyczne w porównaniu z Joshuą, ale dał sobie radę z Derekiem Chisorą, który jest silniejszy fizycznie niż Joshua. Jestem przekonany, że pokonam po raz kolejny Wildera, ale nie mam pewności, czy Joshua nie przegra z Usykiem. Wtedy do naszej walki nie dojdzie - mówi Brytyjczyk.
Trzeci pojedynek Fury - Wilder planowany jest na 24 lipca. Pojedynek odbędzie się w T-Mobile Arena w Las Vegas, a podczas tej samej gali dojdzie również do rewanżu Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem.

'JOSHUA TO PRAWDZIWA BESTIA, STAWIAM NA NIEGO W WALCE Z USYKIEM'

Dodano: 11.06.2021 20:18 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Walka mistrza Anthony'ego Joshuy z Aleksandrem Usykiem czeka nas 25 września w Londynie. Rodak czempiona, były mistrz świata i ekspert telewizyjny Darren Barker uważa walkę z Ukraińcem za duże ryzyko i swego rodzaju niewiadomą.

Źródło: www.bokser.org

Joshua - Usyk 25 września w Londynie, jest porozumienie

Dodano: 10.06.2021 20:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn poinformował, że uzgodniono warunki walki pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek odbędzie się 25 września na gali organizowanej na jednym ze stadionów piłkarskich w Londynie.
Pięściarze mają skrzyżować rękawice na stadionie Wembley lub Tottenham Hotspurs Stadium. Ukrainiec będzie do tej walki przystępował z pozycji oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata federacji World Boxing Organization. Joshua poza tytułem WBO, posiada również pasy mistrzowskie federacji IBF i WBA.
Usyk wcześniej posiadał komplet mistrzowskich pasów w kategorii junior ciężkiej. Ostatnią walkę pięściarz z Ukrainy stoczył w październiku. Joshua ostatni raz boksował w grudniu.

Takam lub Yoka dla Joyce'a w lipcu

Dodano: 10.06.2021 6:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Carlos Takam (39-5-1, 28 KO) oraz Tony Yoka (10-0, 8 KO) wymieniani są przez Franka Warrena jako dwaj główni kandydaci do walki z mistrzem Europy wagi ciężkiej Joe Joycem (12-0, 11 KO), który wróci na ring 24 lub 31 lipca na gali organizowanej w Anglii.
Do niedawna wydawało się, że Joyce w kolejnym występie skrzyżuje rękawice z Oleksandrem Usykiem w walce o tymczasowe mistrzostwo świata WBO. Ostatecznie Ukrainiec pod koniec lata zmierzy się z Anthonym Joshuą.
Europejska Unia Boksu poinformowała również, że zaplanowany na 14 czerwca przetarg mający wyłonić organizatora walki pomiędzy Joycem i Marco Huckiem został przełożony. Nowa data przetargu nie została jeszcze wyznaczona.

EDDIE HEARN PODKREŚLA JAKOŚĆ DOROBKU ANTHONY'EGO JOSHUY

Dodano: 09.06.2021 19:04 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Do walki Anthony'ego Joshuy z obowiązkowym pretendentem WBO Aleksandrem Usykiem ma dojść we wrześniu na stadionie Tottenhamu Hotspur. Promotor Brytyjczyka, Eddie Hearn podkreśla tymczasem jakość mistrzowskiego dorobku.

Źródło: www.bokser.org

STADION DRUŻYNY TOTTENHAM HOTSPUR ARENĄ WALKI JOSHUA vs USYK

Dodano: 08.06.2021 18:54 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Stadion piłkarski drużyny Tottenham Hotspur, który mieści 62 tysiące kibiców, ma być gospodarzem walki Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z Aleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO).

Źródło: www.bokser.org

Joshua - Usyk o trzy pasy na stadionie Tottenhamu

Dodano: 08.06.2021 18:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Tottenham Hotspurs Stadium ma być obiektem, na którym odbędzie się walka Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek planowany jest na pierwszą połowę września.
Stadion piłkarskiej drużyny Tottenham Hotspurs to jeden z najbardziej nowoczesnych sportowych obiektów świata. Przy pełnym zapełnieniu trybun, pojedynek na żywo będzie mogło obejrzeć ponad 60 tysięcy kibiców.
Na tym stadionie w czerwcu ubiegłego roku miało dojść do walki Joshuy z Kubratem Pulewem. Pojedynek ostatecznie odbył się w grudniu na Wembley Arena z symbolicznym udziałem publiczności.

Źródło: www.ringpolska.pl

Kontrakty na Usyk - Joshua w tym tygodniu, walka we wrześniu

Dodano: 08.06.2021 14:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn poinformował, że w tym tygodniu powinny zostać podpisane kontrakty na walkę Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Pojedynek ma odbyć się 4 lub 11 września na gali organizowanej w Londynie.
Ukrainiec będzie do tej walki przystępował z pozycji oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata federacji World Boxing Organization. Joshua poza tytułem WBO, posiada również pasy mistrzowskie federacji IBF i WBA.
Usyk wcześniej posiadał komplet mistrzowskich pasów w kategorii junior ciężkiej. Ostatnią walkę pięściarz z Ukrainy stoczył w październiku. Joshua ostatni raz boksował w grudniu.

Hearn nie przystąpi do przetargu na walkę Joshua - Usyk

Dodano: 01.06.2021 8:28 | 3 odsłon | 0 komentarzyTrwają rozmowy w sprawie organizacji walki pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Promujący Brytyjczyka Eddie Hearn zapowiedział, że jeśli negocjacje nie zakończą się w ciągu najbliższych dni, grupa Matchroom Boxing nie zamierza przystępować do przetargu.
- Dogadamy się albo Joshua zwakuje pas federacji WBO. Nie będziemy uczestniczyć w przetargu - mówi brytyjski promotor.
Hearn obawia się, że do przetargu może włączyć się m.in. grupa Triller Fight Club, która mogłaby przejąć prawa do organizacji tego pojedynku. Usyk jest oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata World Boxing Organization w kategorii ciężkiej.
Szef Matchroom Boxing już wcześniej zapowiadał, że pojedynek z Usykiem nie jest jedynym możliwym scenariuszem dla Joshuy na najbliższe tygodnie. Brytyjski pięściarz może także zmierzyć się z Dillianem Whytem lub Andym Ruizem Jr.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone