niedziela, 28 listopada 2021 r.  Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Wiadomości z tagiem Wasilewski  RSS
ANDRZEJ WASILEWSKI: ZAKAZAĆ, NATYCHMIAST!

Dodano: 27.11.2021 16:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Andrzej Wasilewski skomentował na Twitterze wydarzenia, do których doszło podczas wczorajszej gali The War, której uczestnicy bili się na gołe pięści. Uczestniczka jednego z pojedynków straciła przytomność, w innej z walk doszło do bardzo brutalnego faulu.

- Zakazać. Natychmiast. Wprowadzić konkretną odpowiedzialność karną. Jak się patrzy, jak to wygląda, kto bierze udział i kogo to promuje, to  moim zdaniem należy zamknąć ten kierunek rozwoju eventów - napisał szef KnockOut Promotions.

Warto przypomnieć, że wczoraj poinformowano także o śmierci Artura "Walusia" Walczaka - uczestnika innej quasi-sportowej imprezy "Punch Down", który zmarł wskutek wylewu krwi do mózgu po uderzeniu zainkasowanym w trakcie zawodów.

Źródło: www.ringpolska.pl

Wasilewski o walce Zyśka: nie jest faworytem, to be or not to be

Dodano: 19.11.2021 10:27 | 5 odsłon | 0 komentarzyAndrzej Wasilewski ocenia, że Przemysław Zyśk (17-0, 6 KO), krzyżując 27 listopada rękawice na KnockOut Boxing Night w Ostrołęce z Juanem Ruizem (27-5, 19 KO), stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze.
- Walka Zysk - Ruiz to nie bezpieczny "niemiecki" matchmaking. To prawdziwa, bardzo ryzykowna walka, w której faworytem jest gość. Król nokautu z Kolumbii, żyjący w Meksyku, ponad 70 procent nokautów (!!!),  ponad 50 miejsc wyżej od Polaka według Boxrec.. To be or not to be... - napisał na Twitterze szef KnockOut Promotions. 
Podczas ostrołęckiej gali kibice między linami także m.in. posiadacza pasa IBF International wagi półciężkiej Pawła Stępnia (15-0-1, 12 KO), byłego czempiona Europy kategorii średniej Kamila Szeremetę (21-2, 5 KO) i niepokonanego Rafała Wołczeckiego (3-0, 2 KO). Transmisja w TVP Sport.

Czerkaszyn: zobaczyłem, jak ważne jest mieć dobrego promotora

Dodano: 19.11.2021 7:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Fiodor Czerkaszyn (19-0, 12 KO) jest zadowolony ze swojego pobytu no konwencie federacji WBC, który w ostatnich dniach odbywał się w Meksyku. Poza 25-latkiem, na miejscu przebywali także m.in. Łukasz Rózański, Mateusz Masternak, a także Andrzej Wasilewski i Jacek Szelągowski.
- To był bardzo udany wyjazd dla całej grupy KnockOut Promotions. Zobaczyłem, jak ważne jest to, żeby mieć dobrego promotora. On na tej konwencji był bardzo szanowany, dzięki niemu jesteśmy w rankingach - mówił Czerkaszyn podczas wizyty w magazynie "Ring TVP Sport".
Podopieczny trenera Andrzeja Liczika w najnowszym rankingu World Boxing Council awansował na osiemnaste miejsce. Czerkaszyn jest już blisko czołowej piętnastki rankingu.
- Moja pozycja nie jest jeszcze aż tak wysoka, ale jak spojrzymy na nazwiska zawodników przede mną, to są tam już naprawdę mocni pięściarze. To jest bardzo mocna kategoria wagowa, ale wierzę, żę krok po kroku dojdziemy do swojego celu - dodał pięściarz KnockOut Promotions.
W tym roku Fiodor Czerkaszyn stoczył trzy walki. Po raz ostatni boksował w październiku, wygrywając na punkty z Argentyńczykiem Gonzalo Corią.

RANKING WBC: RÓŻAŃSKI DRUGI, MASTERNAK WRACA, OD RAZU NA PODIUM!

Dodano: 16.11.2021 23:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Andrzej Wasilewski zabrał trzech zawodników do Meksyku na zjazd World Boxing Council. I szybko wyszły efekty tego wyjazdu w postaci sporych awansów polskich pięściarzy.

Zdjęcie. Polska ekipa na konwencji WBC

Dodano: 15.11.2021 17:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na zdjęciu: Andrzej Wasilewski (KnockOut Promotions), Łukasz Różański, Mateusz Masternak, Fiodor Czerkaszyn, Jarosłwa Kołkowski (Polska Unia Boksu).

Źródło: www.ringpolska.pl

Czerkaszyn także w Meksyku na konwencji WBC

Dodano: 14.11.2021 22:53 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Fiodor Czerkaszyn (19-0, 12 KO) jest kolejnym pięściarzem grupy KnockOut Pormotions, po Mateuszu Masternaku (46-5, 31 KO) i Łukaszu Różańskim (14-0, 13 KO), który dotarł do Meksyku na konwencję federacji WBC.

Podczas dorocznego kongresu World Boxing Council będą zapadać istotne decyzje dotyczące między innymi rankingów pretendentów i sytuacji tytułów mistrzowskich. 

Na meksykańską konwencję z Polski polecieli także: Andrzej Wasilewski i Jacek Szelągowski reprezentujący KnockOut Promotions oraz szef Polskiej Unii Boksu Jarosław Kołkowski.

Masternak i Różański dotarli do Meksyku na konwent WBC

Dodano: 14.11.2021 9:47 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Mateusz Masternak (46-5, 31 KO) i Łukasz Różański (14-0, 13 KO) dotarli już do Meksyku, gdzie będą w najbliższych dniach uczestniczyć w corocznym konwencie federacji WBC. Polskim pięściarzom towarzyszy promotor Andrzej Wasilewski.
Dla Różańskiego najbliższe dni mogą być szczególnie ważne. Pięściarz z Rzeszowa zajmował czwarte miejsce w ostatnim rankingu WBC w wadze bridger i niewykluczone, że wkrótce oficjalnie zostanie wyznaczony do stoczenia pojedynku o mistrzostwo świata.
Masternak rok temu zdecydował się wrócić do zawodowego boksu po dwuletniej przerwie. 34-latek odbudowuje swoją pozycję w światowych rankingach i wkrótce może znaleźć się także na wysokiej pozycji w klasyfikacji World Boxing Council.
Mistrzowski pas WBC w kategorii junior ciężkiej posiada Ilunga Makabu. Promujący "Mastera" Andrzej Wasilewski nie ukrywa, że chciałby doprowadzić do starcia z pięściarzem z Demokratycznej Republiki Konga.

Różański leci do Meksyku na na konwent WBC

Dodano: 11.11.2021 11:27 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Łukasz Różański (14-0, 13 KO) zdradził w rozmowie z TVP Sport, że będzie uczestniczył w Konwencie federacji WBC, który rozpocznie się za kilka dni w Meksyku. Rzeszowianin jest klasyfikowany w czołówce rankingu WBC w kategorii bridger i wkrótce może zaboksować o mistrzostwo świata.
- Na konwencjach WBC zawsze mile widziani są pięściarze, którzy widnieją w rankingach, dlatego tym bardziej ucieszyłem się, gdy Andrzej Wasilewski powiedział mi, że jest taka możliwość, bym poleciał wraz z nim i Jackiem Szelągowskim. Towarzyszyć nam będzie także moja narzeczona - powiedział TVP Sport pięściarz grupy KnockOut Promotions.
W ostatnich rankingu World Boxing Council zawodnik z Rzeszowa zajmował czwarte miejsce, Od niedawna mistrzem świata w nowo utworzonej kategorii do 101,6 kg jest Oscar Rivas. Kilka miesięcy temu prezydent WBC Mauricio Sulaiman zapowiedział, że Kolumbijczyk w dwóch pierwszych obronach mistrzowskiego pasa będzie musiał skrzyżować rękawice z Rosjaninem Jewgienijem Romanowem oraz właśnie z Różańskim.
- Moja cicha nadzieja jest taka, że po konwencji WBC będę miał pogląd na to, co czeka mnie w przyszłości. Chciałbym wiedzieć mniej więcej co robić, kiedy zacząć mocniejsze treningi - mówi Polak.

KRYZYS NA GRANICY: KONTROWERSYJNE SŁOWA ANDRZEJA WASILEWSKIEGO

Dodano: 10.11.2021 17:35 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Najbardziej wpływowy polski promotor, szef grupy KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski często zabiera głos w sprawach pozasportowych. Tym razem w kontrowersyjny sposób skomentował trwający kryzys na granicy polsko-białoruskiej.

Wasilewski o walce Diablo ze Szpilką: jestem zdecydowanie za!

Dodano: 08.11.2021 18:24 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Andrzej Wasilewski uważa, że forsowany ostatnio przez Krzysztofa Włodarczyka (60-4-1, 40 KO) pomysł walki z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO) jest pomysłem dobrym. Szef KnockOut Promotions przekonuje, że między pięściarzami istnieje prawdziwy konflikt, co jest często bywa gwarancją dobrej sprzedaży pojedynku.

reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone