niedziela, 25 lipca 2021 r.  Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Wiadomości z tagiem World  RSS
Joyce: chcę Joshuę lub Usyka, nie potrzebuję już testów

Dodano: 25.07.2021 11:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Joe Joyce (13-0, 12 KO) wczoraj zastopował w walce o pasy WBO International i WBC Silver wagi ciężkiej Carlosa Takama i zachował pozycję obowiązkowego pretendenta do tytułu mistrza świata World Boxing Organization. 

Mistrzowskie trofeum WBO należy aktualnie do Anthony'ego Joshuy (24-1, 21 KO), który 25 września zmierzy się z Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Joyce chciałby skrzyżować rękawice ze zwycięzcą wrześniowego starcia. 

- Teraz na moim celowniku jest AJ lub Usyk. Nie potrzebuję już więcej testów - deklaruje Brytyjczyk, który w swoim rekordzie oprócz Takama ma także m.in.: Daniela Dubois, Bermane'a Stiverne'a i Bryanta Jenningsa.

Niewykluczone jednak, że Joyce na swoją walkę o pas poczeka aż do zimy 2022 roku, bo konfrontacja z Usykiem jest dla Joshuy obowiązkową obroną.

RANKING WBO: CIEŚLAK I MASTERNAK WCIĄŻ Z CZOŁÓWCE

Dodano: 24.07.2021 11:46 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Federacja World Boxing Organization uaktualniła swój ranking na lipiec 2021. A w nim doszukamy się nazwisk dwóch polskich pięściarzy.

John Fury: tym razem Tyson zniszczy Wildera

Dodano: 22.07.2021 13:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

John Fury nie daje Deontayowi Wilderowi (42-1-1, 41 KO) żadnych szans w kolejnym pojedynku ze swoim synem Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Starcie o pas WBC wagi ciężkiej odbędzie się 9 października. 

- Wilder nawet nie zasłużył na trzecią walkę. Jest okropnym człowiekiem, który został zbity na kwaśne jabłko - stwierdził Fury Senior w rozmowie z Boxing Social. - Co Wilder jeszcze może zdziałać? Przecież postępów nie zrobi z tym śmiesznym trenerem. Widzę co tam się wyrabia. Tyson go tym razem zniszczy!
- Wilder dostał trochę czasu, bo Tyson złapał Covid-19, ale jak Tyson go dopadnie, to będzie jego koniec. On wyjdzie do ringu tylko po parę groszy. Gdzie jeszcze zarobiłby kasę poza walką z Tysonem? Nigdzie - dodał ojciec czempiona World Boxing Council. 
Tyson Fury i Deontay Wilder walczyli dotąd dwukrotnie. Pierwszy pojedynek zakończył się remisem, drugi przez techniczny nokaut wygrał "Król Cyganów".

WBO NARZUCA CRAWFORDOWI WALKĘ Z PORTEREM - 30 DNI NA NEGOCJACJE

Dodano: 22.07.2021 13:01 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Federacja World Boxing Organization nakazuje swojemu mistrzowi wagi półśredniej obowiązkową obronę. A chodzi o bardzo znanych zawodników.

Tiger Woods zaskoczony wysoką formą po dłuższej przerwie

Dodano: 22.07.2021 10:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Amerykanin Tiger Woods po dziewięciu miesiącach nieobecności w turniejach golfowych z powodu kontuzji zamierza pod koniec listopada zagrać na w Hero World Challenge na Bahamach. Jeden z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny zaskoczony jest formą.

Źródło: https:

Stevenson - Herring 13 listopada o pas WBO

Dodano: 22.07.2021 7:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na 13 listopada planowana jest walka Shakura Stevensona (15-0, 8 KO) i Jamela Herringa (23-2, 11 KO) o tytuł mistrza świata WBO wagi super piórkowej. Pojedynek odbędzie się na terenie Stanów Zjednoczonych, jednak jego dokładna lokalizacja nie jest jeszcze znana.
Już wiosną federacja World Boxing Organization poinformowała obozy pięściarzy o konieczności rozpoczęcia negocjacji w tej sprawie. Herring jest pełnoprawnym mistrzem świata, zaś Stevenson od czerwca posiada tytuł tymczasowy.
Herring w ostatnim zawodowym występie wygrał przez techniczny nokaut z Carlem Framptonem i zakończył karierę Irlandczyka. Stevenson wcześniej był mistrzem świata w wadze piórkowej.

Valdez - Conceicao oficjalnie 10 września o pas WBC

Dodano: 20.07.2021 19:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Oficjalnie potwierdzono, że 10 wrześniu na gali organizowanej w Tucson do pierwszej obrony tytułu mistrza świata WBC wagi super piórkowej przystąpi Oscar Valdez (29-0, 23 KO). Przeciwnikiem 30-letniego Meksykanina będzie mistrz olimpijski z igrzysk w Rio de Janeiro Robson Conceicao (16-0, 8 KO).
Valdez w lutym znokautował Miguela Berchelta, zdobywając pas World Boxing Council. Pięściarz z Meksyku sięgnął tym samym po tytuł mistrzowski w drugiej kategorii wagowej.
Conceicao po raz ostatni boksował w kwietniu. Konfrontacja z Valdezem będzie jego największym testem na zawodowych na zawodowych ringach.

Źródło: www.ringpolska.pl

Whyte zaboksuje we wrześniu na gali Canelo

Dodano: 20.07.2021 19:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Eddie Hearn zapowiedział, że Dillian Whyte (28-2, 19 KO) stoczy kolejny zawodowy pojedynek 11 lub 18 września na gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych. Bardziej prawdopodobny jest drugi termin, kiedy na ring wróci także Saul Alvarez.
Wcześniej Whyte przymierzany był do występu na gali organizowanej w Los Angeles 28 sierpnia, gdzie jego rywalem miał być Jermaine Franklin. Hearn przyznał, że w kontekście wrześniowego występu prowadzone są rozmowy m.in. z Charlesem Martinem oraz Chrisem Arreolą.
Whyte od niedawna dzierży tymczasowy pas WBC wagi ciężkiej. Pełnoprawnym czempionem World Boxing Council jest Tyson Fury, który nie boksował od lutego ubiegłego roku, a na ring ma wrócić 9 października.
Na razie oficjalnie nie potwierdzono z kim we wrześniu skrzyżuje rękawice Alvarez. Obóz "Canelo" prowadzi rozmowy w sprawie walki unifikacyjnej w wadze super średniej z Calebem Plantem, jednak porozumienia wciąż nie osiągnięto.

Okolie - Prasovic o pas WBO na gali Joshua - Usyk

Dodano: 20.07.2021 19:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Aktualności - Page #6

25 września na gali Matchroom Boxing organizowanej w Londynie dojdzie do walki pomiędzy mistrzem świata WBO wagi junior ciężkiej Lawrencem Okoliem (16-0, 13 KO) i Dilanem Prasovicem (14-0, 11 KO) - poinformował Eddie Hearn. Pięściarz z Czarnogóry jest oficjalnym pretendentem do tytułu World Boxing Organization.

Serb w walce eliminacyjnej, która odbyła się w październiku wygrał z Edinem Puhalo. Prasovic otrzymał od WBO zapewnienie, że zwycięzca marcowej walki pomiędzy Okoliem i Krzysztofem Głowackim, będzie musiał stoczyć z nim walkę w ciągu 120 dni.

Wcześniej mówiło się, że do tego pojedynku dojdzie 28 sierpnia w Los Angeles. Główną atrakcją wrześniowej gali będzie pojedynek o pasy WBO, WBA i IBF wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą i OleksanZdrem Usykiem.

Joshua - Usyk o trzy pasy oficjalnie 25 września w Londynie

Dodano: 20.07.2021 17:10 | 3 odsłon | 0 komentarzyGrupa Matchroom Boxing oficjalnie ogłosiła dziś, że walka o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO) odbędzie się 25 września na stadionie Tottenham Hotspur w Londynie. 
Dla Joshuy będzie to drugi pojedynek od czasu odzyskania mistrzowskich trofeów w rewanżu z Andym Ruizem Jr. Usyk, który w przeszłości zunifikował pasy w dywizji junior ciężkiej, wyjdzie do ringu jako obowiązkowy challenger World Boxing Organization. 
Według wcześniejszych nieoficjalnych informacji Joshua w przypadku porażki będzie miał prawo do rewanżu. Usyk bez względu na wynik ma zagwarantowany kolejny występ na gali organizowanej przez Eddiego Hearna.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 sport.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone